בוקר טוב חברים יקרים!!

Don Nirtin

New member
בוקר טוב חברים יקרים!!../images/Emo87.gif

אני רגיל לכתוב בוקר טוב אמיגוס אבל אין לי מושג מה זה חברים בקוריאנית/טיוואנית/יפנית אז ויתרתי. הרשו לי לומר שיש לכם מזל שנעמונת כותבת כאן. לולי סיכמה את זה במילה אחת- נשמונת
. וסתם כי אני ערפד סנילי ובמצב רוח רע- קצת בשר טרי. יאמי.

Don Nirtin

New member
צ'ינגו?../images/Emo12.gif../images/Emo87.gif

זה מזכיר לי ציאניד... בוקר אור מעיין. לא ממש נרדמת אני רואה. ולא ממש מחוברת למסן. הממפ...

Don Nirtin

New member
(אל תשאלי מה אני עושה פה...)../images/Emo87.gif

עד שהתחברת אני הלכתי כבר
שיעמם לי... צריך לקבוע זמן להיפגש כבר!

geminigum

New member
../images/Emo192.gif בוקר טוב גם לך../images/Emo42.gif

אז ככה, אני קמתי הבוקר יותר רגועה, כי עברנו את הפרימיירה ועכשיו אני יכולה להנוח... ולמי שלא קרא את הכתבה הבאה http://www.tve.co.il/story.asp?id=4641 , מוזמן (זאת כתבה שכתבה אורלי, חברה של חברה), הכתבה כל כך יפה ואוהדת וזה מפי אדם לא מכור (או מכור בהתהוות?). תודה לאורלי על הכתבה, אני כבר מחבבת אותה
. לולי, המין גי הזה שלך (שלדעתי הוא ממש בובון ותגלו בהמשך עד כמה בובון), איך הוא 184 ס"מ ולי תן ביס רק 178 ס"מ, אבל נראה יותר גבוה ממנו? מה זה אומר? שטים בק טו צנוע וקאנג מין גי מייפה את המציאות? הממממ...... אני מבקשת שתגיעי לקבלה, אני חייבת לפתח את הדיון הזה בהקדם.... המממ... הממ.... אתם כאילו קולטים, שמהיום כל הודעה שלי, אפילו שאיננה קשורה לכלב זאב, תהייה מלווה בתמונה של וואט דה פאק פלאס קאנג מים גי פלאס סו ג'י וו? אז זהו, שכן!

geminigum

New member
אופפה, קרנית!!! שימי לב לתמונה למעלה.

את מזהה את המילה שכתובה על האבן מעל לכתף הימנית של מינגוש? תקראי, תקראי.... ידעתי שהם מעריצים שלנו. ידעתי שיציינו אותנו בכלב זאב. ידעתי, ידעתי, ידעתי!!!!

mishi 1

New member
לא נ-כ-ו-ן!!! יואו אנשים ג'ן עלתה על סקופ!!

ג'ן את גאון הדור!!! כל קוראים הקוריאנית לכו למילה האחרונה על הסלע... מה כתוב? מה?! מה כתוב? ידענו שהם מ ודעים לקיומינו ידענו!@!! מאואהאהאההאההאהאהאהאההאההא
לעצלנים\ גם אם הם יראו את זה הם לא ידעו לקרוא את זה כתוב שם IDA !! קולטים? שמעו אותנו! הם הרי יודעים שכלב זאב בישראל ואנו הקומונה שדחפה שזה יגיע מ ואהאהאהאההאהאהאהאה|תרופה|

yaelsn

New member
מה זאת אומרת?../images/Emo12.gif

איזה מגניב חחחח מעניין מה המשמעות של זה בקוריאנית.. יש למישהו מושג?

Lee Mor Sweet

New member
ווווואאאאאיייייי אני יודעת שאני די פלורסנט...

אבל עכשיו רק יצא לי להגיע לפורום... וזה מאאאגגננייבב כתוב שם ida חחח גדול הפירוש כמובן הוא לא Israelis Drama Addicts אלא פשוט מאוד ה- verb to be - is אבל למי כ'פת מה המשמעות... הם בטוח רצו לעודד אותנו שעוד יש לנו תקווה שיתייחסו אלינו יותר במדינה הזו.... שזה נראה כאילו הולך ומתגשם... אבל אנחנו לא נרגע עד שיהיה לנו ערוץ משלנו . ועוד נעמוד בראש מורם ובקומה זקופה ונאמר בקול רם: האיי, ישוראאני-ג'ין דאס ... ואני אוהב מלוכסנים- זה בכלל ביפנית... אבל מה זה משנה... תתרכזו בעיקר בבקשה *קריאותבונזאאאיי* אני גאה בעצמי... נאום לאומה.... *מצדיע* *חייכן*

לולי מ

New member
|בוקר| טוב ../images/Emo199.gif

הלכתי לישון בארבע העירו אותי בתשע נאנדה??????? אבל לפחות הילד וגיא נהנים אז גם זה משהו אני שמה חפירת ג'וניז והולכת לנקות קצת את הבית
נו להעביר את הזמן עד שהנסיך ואבא שלו יחזרו
לכולכם

Sivan 85

New member
../images/Emo9.gifבוקר טוב../images/Emo9.gif

לילה סוער עבר על כוחותינו.. ובוקר סוער עוד יותר... אתם יודעים שאסור להעיר אנשים מתוך שינה? זה עלול לגרום להם לאי יציבות נפשית.. בייחוד אם הם כבר במילא כבר לא ממש שפוים
אימא שלי החליטה להעיר אותי ב-8 כי בא לה לנקות את החדר וזאת לא הייתה התעוררות נחמדה... הייתי באמצע חלום שנקטע באכזריות ואז המשכתי לחלום אבל הפעם בניגוד להתעוררות טבעית זכרתי את החלום והוא הטריד וממשיך להטריד את מנוחתי... חלמתי על עכברים... עכברים קטנים וחומים שמתרוצצים אצלי במיטה. זה כל כך הטריד אותי שהחלטתי לברר מה זה אומר ולהלן התוצאות: עכבר בודד (מה שהיה לי בתחילת החלום): לפי האמונה הרווחת אנשים בסביבתך מנסים להתערב בעניניך, עליך להזהר מפניהם כי הם גורמים לך נזק. יתכן אף שהינך סומך מאו על אדם מסוים, אך משימות שהטלת עליו הן מעבר למידותיו ויכולתיו. הוא יאכזב אותך בעתיד. עכברים רבים(מה שהיה לי בהמשך החלום): לפי האמונה הרווחת ייתכן שבקרוב החולם תגלה את שמו של מישהו המרכל עליו. כדאי לחולם לדאוג למוניטין שלו. עכשיו השאלה היא.. מה אני אמורה בדיוק לעשות עם זה?... מי שמרכל עליי שיקום ויודה ברגע זה!..
מסקנה לחיים אנשים: אל תעירו אנשים משינה! לסיים חלומות זה חשוב לבריאות.... ושיהיה לכם יום מקסים!

mishi 1

New member
חחחחחחחח

את מגדת עתידות קיוי?? בנוסף לכל מעלותייך... היזהרי לך! ואם מחר תחלמי על עדר עזים עם רועה צ'אן בדואי קופצים לנהר ואופס! עיזה אחת נעלמה... מה זה אומר? רק האמונה הרווחת כמובן.... אייי לו רק ידעתי הייתי אומרת לך לפרש חלומות שלי את יודעת שאני חולמת כל הזמן... זוכרת את החלום עם ההוא שגר בביניין ממול ועוסק במעיין תרפיה? מה זה אומר?
טוב עד כאן אי שפיות זמנית אנא חזרו אלינו במועד מאוחר יותר.. תודה

relax2008

New member
צהרים טובים צ'ינגו../images/Emo140.gif

למה מצב רוח רע בשישי בלילה ניר? הערפדים יוצאים לציד בשעות האלה... והבחור שם בתמונה שלך....נראה טעים!
הסתובבתי בקומונה ובפורום הלילה בשרשורים והתכתובות היה מעניין ובעיקר יפה וחםםםםםםם
בחורים טובים יש באסיה ראיתי שוב את שני הפרקים של זמן בין כלב לזאב תודות ליס מקס כמו שמנצ'י דואגת לברך אותם רציתי להיות בטוחה שאני לא מפספסת איזו הבעת פנים של המלך
ותוך כדי גם בחנתי את ארי ומין סוק קי (או בקיצור אח של לי) היא מדהימה וגם הוא לא רע אוי ....
מי שמפספס הסדרה וסיוון העכברים במיטה... אולי אמא שלך הרגישה אותם ולכן החליטה לנקות את החדר ב-8 בבוקר? אולי תביאי את של
המכשפות להגנה? לוקחת את אלברט ורוברט ל MAMMA MIA עם חברים וחברות
לכולכם

Sivan 85

New member
הם לא עכברים של לכלוך...

הם לא השרו בחלום אווירה של לכלוך אלא פשוט המשיכו לצאת מהמיטה אחד אחרי השני כשאני שכבתי בה... אני לא יודעת.. זה היה מוזר ומאוד אמיתי אבל כנראה אני פשוט צריכה לשים לב לסביבתי והכל יהיה בסדר
אחרי הכל חלום זה רק חלום... תת מודע.. אולי סתם אני רוצה לאמץ לי עכבר...
מקווה שנהניתם בסרט...

mishi 1

New member
אני בהחלט חושבת שחלי עלתה על פתרון

חתול
שימגר את העכברים מאואהאהאההאהאההאההאהההההה חתול זה אחלה חיה הוא נקי והוא רך ומתוק והוא גם לא נותן לאפחד לרוך עליו אין על חתולים

relax2008

New member
אני אישית בעד כלב..ראסטי, ../images/Emo107.gif-זאב..וחוץ מזה

סיוון תחשבי לפני האימוץ- צב רטוב ועכבר יכולים לחיות ביחד? לא בדקתי, נראה לי אופציה טובה לדוקטורט
המכשפה והעכבר? נראה לי שתשארי עם החיות שלך ....
היינו במאמאמייה אוי אני מתה על השירים ופירס ומיסטר דארסי (מיומנה של בריג'יט ג'ונס) עשו בהחלט עבודה לא רעה- היה כיף

Gitana

New member
ערב טוב לכולם!../images/Emo13.gif

הנה תמונה של השחקן קאנג ג'י הואן, כוכב "קפיטל סקנדל" ו"הונג גיל דונג" המעולות!
האופפה המדהים הזה בן 31 וממש אהבתי אותו בסדרות
שבוע מצויין לכולם!

mishi 1

New member
חמודד...

מקווה שויוה אכן ישמעו אותנו ויביאו קפיטל סקנדל כבר שנים רציתי לראות וזה עדיין לא קרה
כנ"ל הונג גיל דונג ועום יו-רי שם

למעלה