בוקר אור ליום חדש..אנשי המקצוע שלא חוששים

הדסהש1

New member
בוקר אור ליום חדש..אנשי המקצוע שלא חוששים

לרמות אשה מבוגרת בסכומים אדירים זה פשע..לנו גם היה בעיה עם פיצוץ במטבח מתחת לרצפות..הזמנו איש מקצוע שדרש אלפי שקלים..לנו אין לשלם סכום שכזה..פנינו לחברת הביטוח והם שלחו איש מקצוע
אדם ישר כפלס..עשה עבודה טובה החליף צינורות וריצוף לחלק של המטבח.כבר לא רואים הבדל...הכל עניין של מזל..

יוליקה

Member
מנהל
מסקנה פשוטה...

תזרקו לפח את כל המגנטים של בעלי מקצוע שמצמידים לכם לפלדלת...
אל תחפשו בגוגל...
תזמינו בעלי מקצוע אך ורק מהמלצות של חברים או מכרים...
בתי חד הורית והיא נזקקת לבעלי מקצוע רבים בכל מיני תחומים
אינסטלטור, חשמלאי, מדביר חרקים וכד'
הדלת שלה מכוסה במגנטים כל יום מחדש...
בענין אינסטלטורים - זה ידוע שאותו "רמאי" מדפיס מגנטים בשמות שונים
ואז מגלים שהטלפון זהה בכולם...
לאחי יש בית עסק גדול בגבול רמת גן בני ברק "גבי את שקד" (אני לא מנסה לעשות לו פרסומת) אבל כל דבר שבתי צריכה - היא פונה לדוד שלה...
גם אתם אם תצטרכו משהו תפנו לגבי תגידו שאני שלחתי אתכם הוא יעזור לכם בחפץ לב... הוא מכיר בעלי מקצוע ישרים!!

בוקר טוב

יוליקה, אני גרה באיזור, שאת כותבת עליו ויהיה נחמד אם תהיה לי כתובת של בן אדם
שממליצים עליו, אשמח אם תעבירי לי את הכתובת במסר, כי ידוע לי ש
לא
מרשים פרסומת, תודה

בת חן191

New member
אני שומרת בעלי מקצוע של פעם שמרוצה מהם

הנה מכונת הכביסה התקלקלה יש לי אותה לדעתי 15 שנה
רק פעם היה הטכנאי אצלה

והנה קראתי לו בדק ואמר תראי אני יכול לתקן אותה אבל לא כדאי לך
זה יעלה לך המון כסף התיקון ,התוף הלך זה יעבוד תקופה קצרה ושוב יתקלקל
תחליטי אם לקנות חדשה או שאת רוצה שאני אתקן

ובאמת קניתי חדשה,

לא כל המתקנים מדברים ביושר כזה הם מתקנים ומה איכפת להם שתקראי להם עוד פעם בתקופה לא ארוכה,

בעלי מקצוע

יש לי רשימה של בעלי מקצוע שאני מאד מרוצה מהם, אינסטלטור, רצף, טכנאי
מחשבים, טכנאי מכונת כביסה, טכנאי מקררים, מנעולן, טכנאי למזגן,נגר, גנן ועוד, אבל לפעמים, כשקורה משהו דחוף ואותו בעל מקצוע חולה, או בחו"ל או סתם לא יכול להגיע, תמיד טוב שיש עוד מישהו שאפשר לפנות אליו, למשל, על הרצף שלי,
המלצתי לכמה חברות והן מאד מרוצות.

מינהר

New member
כן ציפי, גנאדי של הריצוף, ועוד אחד יורם אלומיניום- המלצות

שלך -היו בסדר גמור, כבר עשיתי אצלם כמה עבודות.
מלבד זאת יש לי אינסטלטור שהוא גם איש תיקונים קטנים בחשמל מאור יהודה. לא מגזים במחירים. גם איש מזגנים הגון יש לי- ברוך מאור יהודה.

מינהר

New member
אגב, חברות הביטו הפסיקו לספק אנשי שרות

משלהם, ואנו נצטרך לחפש שרברב בעצמנו. עם השתתפות עצמית כפולה. חידשתי החודש ביטוח דירה.

זה נכון לגמרי

רופא שיניים לקח את הבן לעבוד איתו.
יום אחד מספר הבן לאבא בגאווה, שהנה האשה שהאב טיפל בה 20 שנה, הבן בשני ביקורים פתר לה את כל הבעיות.
האבא תפס את הראש:""מה עשית, בזכותך יכולתי לממן לך לימודי רפואת שיניים וחיים בזמן הלימודים, כעת כרתת את העץ מניב הפרי הזה..."

אני לא רוצה לקבוע איזה חלק של נותני השירותים הוא נוכל רמאי שקרן וגנב, הרושם הוא של אחוז גבוה יותר מידי.
אבל ישנם רבים שהם דווקא אנשים ישרים רק שיש בעיה איך להגיע אליהם.
את החשמלאי שלי הוצאתי ממגנט כזה ועוד כמה בעלי מלאכה אבל אחוז גבוהה מאוד הם סתם נוכלים.

איך מגלים נוכל ? אחת השיטות הטובות הן להתקשר לאחד כזה, לשאול כמה עולה פעולה מסויימת, לשאול אם זה יקר מידי ?, לסגור ואחר כך לחייג אליו שוב מאותו טלפון , אם מדובר בנוכל, יש להניח שהוא יסנן אתכם...

חוץ מזה לא להתעצל.
נכון שהתרגלנו לחיים נוחים מאוד, אבל צריך להיות זהירים. אם רוצים לפנות למי ממדביקי המכנטים, אני מוציא את הכתובת, ומגיע למקום לבדוק ולראות שאמנם יש חנות או משרד כזה ולהתרשם מהאישיות.
אני לא אוהב קניות וירטואליות כשאני לא יודע במה מדובר, יש לי התנגדות פנימית לקבל אמירות כאמת כשאין לי מושג עם מי אני מדבר.

ברוב המקרים המוחלט של הנוכלים יסתבר שהכתובת של המשרד זה בכלל איזור מגורים ואין שם עסק כזה.

לגבי המלצות של חברים ומשפחה, אנחנו משפחה קטנה מאוד וזה לא רלוונטי, אבל למשל לאינסטלטור במקום הנוכל, פניתי לחנות המקומית הגדולה שמוכרת מוצרי אינסטלציה חשמל ויתר הפרקמטיה, והם המליצו על אינסטלטור שהסתבר שהוא איש נחמד והגון.

אתמול הייתי בחנות לקנות אייפד לרחפן שלי ומסתבר כי אף אחד כמעט לא מחזיק במכשירים הללו לכולם יש טבלטים, כיתתתי את רגלי בהמון חנויות וזה ממש גמר לי את הצורה,
והנה בחנות של מחסני חשמל ב-"חונים קונים" בראשון הבחור הצעיר מתחיל לצחוק, ומספר לי שיש לו גם רחפן מקצועי כמו שלי ואייפד כמו שצריך יש רק אצל היבואן בסינמה סיטי, ושם פגשתי באמת צוות נחמד שעזר והתקין את המכשיר והוריד אליו את האפליקציה שצריך, ובקיצור, מחר אני הולך לתרגל והפעם לראות על מסך גדול היכן טס הרחפן ולא על מסך קטנטן של הטלפון.

גם זה מזל, למצוא מי שמבין ענין, בכל תחום.

חזרנו עכשיו מהסינימה סיטי, ציפינו בסרט

האופה מברלין, סרט ישראלי, מאוד מאוד איטי, התוכן לא מאוד מאוד מרתק, לא כל כך נהנינו.

אנחנו לא הולכים לקולנוע כבר עשרות שנים

מה שחדש היום, יהיה מחר בטלויזיה, חוץ מזה יש לי כמות של סרטים מוקלטים שאני לא מספיק לראות.

ולמה לי ללכת בקור של הערב לבית קולנוע, לחפש חניה בתשלום, לשלם על כרטיס קולנוע (סינמה סיטי= חייל/גימלאי/נכה 27 שקלים, כרטיס רגיל 40 שקלים ועד 145 שקלים) , לשבת בין אנשים משתעלים על מושב קשיח ואם אני צריך ללכת לשירותים אני מפסיד חלק, ובהפסקות המזנון גובה על מוצרים פשוטים מחירי שוד,
(מחוץ לאולם לא יותר זול- כוס מיץ תפוזים בקפה 18 שקלים).

כאשר אני יכול לשבת בבית עם כוס תה בלימון, לעצור את הסרט כאשר אני רוצה (שרותים, לאכול, מקבל שיחת טלפון וכו) עם תנור מולי, ואיתי רק אשתי שמכסימום מפריעה מידי פעם בשיעולים.....
ותמיד אני יכול למחוק את הסרט ולראות אחר, או לעצור ולעבור לסידרה שאשתי רוצה לראות בלי להקליט).....

בת חן191

New member
גם אני שנים לא הולכת לקולנוע ,יש לי כורסא נהדרת בבית ולא

צירכה להזיז את הראש ימינה ושמאלה שמפריעים לי לראות
ובכלל לא מספיקה לראות מה שמראים

אני ממש לא יודעת, מכיוון שלא היינו בבית

ולא היינו בעיר , נסענו לחפש רכב לבת כך שאפילו שכנים לא פגשתי.
תכף נאזין לחדשות , אולי יגידו משהו.

הדסהש1

New member
גם אנחנו לא הולכים לקולנוע שנים..קשה לי לשבת הרבה זמן

ולא למתוח את הרגליים..חייבת לקום כך שאני מחכה שיגיעו לטלויזיה

oritta17

New member
בבקעת אונו ,מתבר שלאחר מעקב-השוטרים תפסו כנופיית גונבי-רכב .

אורית, כנופית גונבים הרכב שנתפסה אלו

חדשות ישנות מהשבוע שעבר.

אתמול היה משהו שאסור עדיין לפרסום.

מזל שאין בפורום מי שמכנה את עצמו/עצמה "אחת שיודעת",

שמקובל על מפיצי שמועות-שוא מבית שמועתי.....

יוליקה

Member
מנהל
מאיר, אני לא הפצתי שמועות...שאלתי שאלות

בעקבות מבזקים שקראתי ב-YNET

למעלה