בהמשך לפרוייקט מתנות סוף השנה שלי

בהמשך לפרוייקט מתנות סוף השנה שלי

בעבודה (עובדת בחנ"מ כך שיש הרבה צוות להכין לו מתנות) אני יושבת כעת על רעיון למתנה למישהי שהייתה אחראית אצלנו על פרויקט חונכות בין תלמידי כיתה ה' לתלמידים שלנו שהם חנ"מ כיתה ג'.(מדובר בכיתת תקשורת בביהס רגיל). העניין הוא שאני רוצה שהמתנה תהיה משותפת מהחונכים והחניכים. בהתחלה חשבתי על מעין עציץ שלתוכו כל חונך+חניך ייצרו פרח משותף מחומרים נתונים ואז נאחד את כל הפרחים וניתן לה יחד עם הקטע של "לתת כמו הפרחים...". אח"כ חשבתי שזה רעיון נחמד אמנם אבל לא הכי או לא בכלל שימושי להמשך. מסוג הדברים שאתה מקבל ואין לך מה לעשות איתו חוץ מאולי למצוא מקום של כבוד שאני מאוד מקווה שהוא לא פח הזבל הקרוב :) ואז.. חשבתי על עוד רעיון. הפעם שימושי. להכין לה מעין לוח מחיק. לקנות את המסגרות האלה מזכוכית ובפנים במקום להכניס תמונה לתת לכל חונך+חניך להטביע את כף היד שלהם כאשר כל זוג יהיה כאילו יד ביד. אולי לעשות את זה בצבעי מים כדי שלא יהיה בולט מדי . בכל זאת זה לוח מחיק שכותבים עליו דברים וזה רק הרקע. איך זה נשמע???מקווה שהייתי ברורה

דוריק30

New member
אחלה רעיון

האם יכנסו כל כפות הידיים? ואולי פשוט לעשות מזה תמונה/קולאז'?

KarinDi

New member
נראה לי ש

תצטרכי מסגרת מאוד גדולה.... אבל באופן עקרוני לוח מחיק ממסגרת זה רעיון נפלא, עשיתי כמה וכמה כאלו והן תמיד מתקבלות בברכה. את יכולה אולי לשלב את שני הרעיונות- שכל זוג יכין פרח כמו שתיארת ואת הפרחים, במקום לשים בעציץ תדביקי למסגרת של התמונה. בפנים תדביקי נייר יפה ובאחת הפינות תכתבי הקדשה. בכל מקרה שני הרעיונות מקסימים

למעלה