בהמשך לסיפור על רז אטיאס וחברתו -

BrightEye

New member
יש טענה שזו היתה מטופלת חברה בעמותת אפרת

שהיתה מאושפזת איתה.
היא כמטופלת ששומעת על מקרה כזה, יכולה לעדכן את החברות האחרות.

SimplyBe

New member
אם זה כך פשוט גועל נפש

איך ילדה מאושפזת בבית חולים ואמא שלה לא יודעת על זה ?

BrightEye

New member
האחות אמרה שהיא היתה מאושפזת רחוק

והאמא לא הרגישה טוב, והאחות שאלה את אחותה אם לבוא והיא אמרה שלא.
קשה לדעת מה נכון, אבל האחות נשמעה ממש בסדר.

SimplyBe

New member
וזה נשמע לך נורמלי ?

ילדה בת 17 לבד בבית חולים, האמא יודעת אבל לא מרגישה טוב ולא שולחת מישהו מהמשפחה במקומה ? מוזר מאוד.

katam

New member
אצל גבי גזית הבוקר דיברה עו"ס שיושבת בועדות

להפסקת הריון בבית חולים קפלן. לפי החוק קטינה למבקשת לבצע הפלה מקבלת אישור אוטומטית, כל הפרצדורה ללא תשלום וללא צורך אישור ההורים. היא הידגישה שקטינה חייבת אישור של ההורים על כל פעולה הכי קטנה אבל שמדובר בהפלה גם של קטינה בגיל 13 הקטינה רשאית לחתום בעצמה.

היא דיברה גם על לווי של סיוע נפשי ללא תשלום של הקטינה.

fannyd

New member
אכן ראיתי

ואפילו שלחתי קישור למחנכת של המתבגרת כדי שתעלה את הנושא בשיעור חברה. מחר בגלל העדרות מורים שנסעו לפולין התבטלו להם הרבה שיעורים וכדי למזער את הנזק בית הספר החליט להקרין סרט במסגרת סל תרבות. מבחינתי עדיף היה לקיים דיון בנושא החם הזה ולהקרין להם את הסידרה TEEN MOM שמדי פעם משודרת ב-MTV. צריך קצת לצאת מהקופסא.

katam

New member
עשיתי "שיחת רענון" למרות ששנהם בגירים,

אתם תמיד יכולים לאבא או אלי בכל נושא בכל הסתבכות גם אם פעלתם לא נכון, גם אם ההסתבכות התה באשמתכם תמיד נעזור לכם.

הם אמרו שהם יודעים.

להיות בטוחה ? אף אחד לא יכול להיות בטוח , אני מקווה

נושיfay

New member
בתור הצד של הבת...

הגעתי מהראשי אגב....

אנחנו משפחה מאוד אמידה, ככה שהפן הזה לא משחק תפקיד, אבל מבחינת תקשורת עם ההורים שלי - אין. אני לא מספרת הרבה לאמא שלי והיא לא שואלת אותי. למה? כי ככה יצא כי אמא שלי היא אדם שמדבר פחות ויצא שאני משתפת אותה פחות במה שעובר עליי.

במקרה של הריון אל רצוי אני לא בטוחה שהייתי משתפת אותה. למה? כי אני לא מרגישה מספיק בנוח לדבר איתה על הנושאים האלות לא סקס לא גלולות ולא שום דבר שקשור.
לצורך העניין אמנם אני בת 22 כיום אבל זה לא היה שונה גם לפני 3-4 שנים.

לאומת זאת יש לי חברה, שאמא שלה היא החברה הכי טובה שלה, והן מדברות על הכל בצורה כל כך חופשית שהרבה פעמים א מא של החברה שלי יודעת שאני יוצאת עם בחור כשאמא שדלי לא יודעת על זה.
אם החברה היתה נכנסת להריון לא רצוי אני יודעת שאמא שלה היתה הראשונה לדעת [ואני השנייה]
ואם זה היה קורה לי סביר שאמא שלה היתה יודעת את זה לפני אמא שלי.

בתור עצה להורים לילדים מתבגרים, אל תאבדו את התקשורת עם הילדים שלכם. אותי קצת "איבדו" איפושהו בין העלייה לארץ לבין הגידול של אחי הקטן.

אל תאבדו את הילדים שלכם. תקשורת זה הרבה הרבה הרבה וזה נשאר אחרי שכל שאר הדברים הולכים.

תודה על השיתוף

גם לי לא היתה תקשורת טובה עם אמא שלי ואין סיכוי שהייתי מספרת לה על הריון לא מתוכנן .
למזלי היתה לי דודה קרובה וקשובה ואני בטוחה שלה כם הייתי מספרת ומבקשת את עזרתה.

למעלה