בדיקות ד.נ.א לצורך עליה

beatman

Member
הוא לא ביזה את זכר חיילי צה"ל

והוא אף הדגיש שכבודו של כל נופל במקומו מונח והוא חלילה לא מבזה זכר אף אחד.

beatman

Member
תביא את השאלה והתשובה

יש כאן המון הודעות, אני לא עוקב איפה זה ראשונה או שניה.

TaL53

New member

>מהו ההבדל בין חייל יהודי שנפל במהלך מילוי תפקידו לבין לא יהודי?
ההבדל הוא האינטרס האישי של אותו חייל. מפני שיש חייל (כלשהו) שרואה בשירות בצה"ל שליחות ואפילו מצווה להגן על בני עמו - ויש חייל (כלשהו) שרוצה לקבל את ההטבות הנגזרות מהשירות הצבאי.
&nbsp
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/979/181886575/אנשים_וחברה/ישראל_ברוסית

TaL53

New member
לא כתוב כאן במקרה שיש הבדל

בין חייל יהודי שנפל במהלך מילוי תפקידו לבין חייל לא יהודי? לא כתוב כאן במקרה שחייל לא יהודי שמת בזמן שירותו עשה זאת בשביל.. לקבל מענק? שישראל היא לא מולדתו ולא מדינתו של אותו חלל בגלל שהוא לא יהודי? אולי נזמין לפורום איזה משפחה שכולה של דרוזי/ צ'רקסי/ לא יהודי ונשאל אותם מה דעתם על זה?

beatman

Member
הוא טוען להבדל בסיבות שירות

לא הבדל בין נפילה של חיילים.
&nbsp
תזמין, אפשר גם להזמין כמה "פרזיטים" חרדים(ציטוט שלך) שמתנדבים בארגוני הצלה,סעד,חסד של אמת ולשאול אותם מה הם חושבים על דבריך.

TaL53

New member
אתה יכול לפרש מה משמעות המשפט הבא

בבקשה?
&nbsp
>מהו ההבדל בין חייל יהודי שנפל במהלך מילוי תפקידו לבין לא יהודי?
&nbsp
ואחרי זה של המשפט הבא?
>ההבדל הוא האינטרס האישי של אותו חייל.

ivgy1980

New member
תשובה

מהו ההבדל בין חייל יהודי שנפל במהלך מילוי תפקידו לבין לא יהודי?
אין הבדל

הנקודה האמיתית היא לא חייל צה"ל כזה או אחר, שהרי זו התוצאה. הנקודה האמיתית היא העובדה, שכואבת לי מאוד ואינני מסתיר זאת, שבחסות חוק השבות העקום והחילוני באו ארצה גויים גמורים.

בני ישראל תמיד, עד לפני מאה שנה וקצת, חיו בנפרד מהעמים ולא התערבבו בהם - ואני מאוד מעדיף שכך גם יימשך. אני זוכר איך הסבירו לי ש"מחר אל תבוא לביצפר כי ירביצו ליהודים" וזוכר גם את הכתובות גרפיטי "жиды валите в свой израиль" על קיצ הביצפר. הייתי רק בן תשע - מה הייתי רואה ושומע ופוגש וחווה לא הייתי ממשיך לחיות שם??

סיפרו לי בני משפחה קרובים על שלא יכלו ללמוד באונ' בעיר הולדתם (אפילו בקייב, בירת הרספובליקה האוקראינית) והיו צריכים לנסוע ללנינגרד או מוסקבה - בגלל הסעיף החמישי.

אז באופן טבעי לגמרי אני רוצה לחיות בארץ ישראל בבידוד, ללא גויים נוספים (מספיק הערבים שכבר יש) - ולכן אני מאוד רוצה ומקווה שחוק השבות יישונה ויותאם להלכה היהודית. אז כמובן שאני מתנגד לכניסתם ההזוייה של הגויים ארצה, תחת הסעיף "עליה" ו"חוק השבות".

וכנגזר מכל האמור לעיל, אינני מבין מה יש לגוי לעשות בצבא יהודי.

TaL53

New member
קיבלתי בעיקר התפתלויות

סתירות ואת הסכמתך לביזוי אנשים אחרים בשל מוצאם או אמונתם. אבל זה הרי לא משנה כי כאמור אתה משתיק אותי מהפורום.

ivgy1980

New member
הגויים לא אוהבים אותי - אני לא אוהב אותם

צר לי ששונאי יהודים מוסמכים חיים בתוך עמי - ומקווה שיצליחו להתקדם מישראל למקום טוב ומתאים יותר עבורם.

beatman

Member
אם כך, גם לדבריך ניתן לקרוא "התפתלויות"

אני לא משתיק אותך מהפורום.
אם הייתי הולך ע"פ הקו שלך שכל ביקורת היא גזענות/ביזוי/שוביניזם, אז רוב חברי הפורום היו צריכים להיות מושתקים.

TaL53

New member
לא כל ביקורת היא גזענות/ שוביניזם

קריאה לגירוש אנשים או שלילת זכויתיהם על פי מוצא/ אמונה או ביזוי חללי וחיילי צה"ל בשל מוצאם/ אמונתם היא גזענות. אתה מוזמן לקרוא את החוק.
&nbsp
אני מבקש שתכבד את בקשתי ותשתיק אותי מהפורום רשמית. מבטיח שלא יהיו לי שום תלונות על כך.

beatman

Member
נכון

הבעיה שאתה מפרש הרבה ביקורות בתור גזענות/שוביניזם/ביזוי ע"פ השקפת עולמך.
&nbsp
כפי שאמרתי, אני לא מספק שירותי הרחקה לפי בקשה.
אם אתה לא רוצה לכתוב, אל תכתוב.
רוצה להיחסם ? תצטרך לעבור על החוקים בצורה המצדיקה חסימה, ובגלל שאתה סה"כ לא טרול/בריון זה יהיה קשה.

lEchoesl

New member
וארצות הברית לא מדינה מרושעת? זאת שפולשת לאזורים שלא שייכים

לה ומחסלת משטרים כי ככה בא לה? להזכיר לך כמה אנשים מתו בגלל ההתערבויות שלה. רק תיזכר בלוב. גם להגיד שארצות הברית כול כך כאבה על מה שקרה ליהודים בשואה זאת שטות מוחלטת! היא נתנה לנאצים לברוח אליה והם ברחו בשפע שלהם והיא לא דאגה לשפוט אותם או לחסום מהם כניסה.
&nbsp

beatman

Member
טענתי שלא ?

בהחלט ארה"ב גרמה לא מעט נזק לעולם, במיוחד הנשיא הקודם, אובמה.

lEchoesl

New member
ארצות הברית הזיקה יותר וזה במובן הגלובלי של המילה......

beatman

Member
הזיקה לעם ישראל ?

לא, בריה"מ הזיקה לנו הרבה הרבה יותר.

למעלה