באטלר בפילדלפיה! וואו!

Cade Foster

New member
למה זאביקס ולא אייסינגה?

1. בלי ג'ימי באטלר אין עגלה זה משפט שאני strongly disagree with. בפילדלפיה לפני הטרייד היו 2 שחקנים טופ 25 בליגה (לשניהם פוטנציאל להתקדם לטופ 10, כאילו, על כמה קבוצות בליגה אתה יכול לומר את זה? וגם על אלה שכן - פילי הכי צעירים ואמורים להישאר בצמרת לטווח הכי ארוך) ועוד 3 שחקנים שהם טופ 50 גבולי (אצלי כולם נכנסו). הייתה להם את החמישייה עם הנט רייטינג הכי גבוה בליגה! (הרבה יותר מהרכב המוות של גולדן סטייט). אני באמת לא יודע מה עוד אתה צריך כדי שתהיה לך קונטנדרית (בפוטנציאל לפחות). הדבר היחיד שחסר זה בעצם מה שלפילדלפיה לא היה - סבלנות.
&nbsp
2. לא, זה ההיפך ממה שהם עושים. ג'ימי באטלר בן 29, שאריץ' בן 24 וקובינגטון כמעט 28. זה טרייד שהוא האימ-אמא של לנצח עכשיו על חשבון העתיד. וזה עוד אחרי שאני נותן לפילי את הקרדיט שהם באמת העבירו את הטרייד הזה בגלל שג'ימי הסכים להתחייב לטווח הארוך. אתה טוען שבאטלר שהוא שחקן שמבוסס הרבה על אתלטיות יהיה שחקן טופ 10 5 שנים קדימה? כיום לא הייתי מדרג אותו טופ 10 (ספק אם טופ 15 אפילו), אתה רוצה לומר לי שבגיל 34 הוא כן יהיה? מדובר בלברון ג'יימס ולא ידעתי?
&nbsp
3. את הסטאר קוואליטי הוא שיפר, זה אין ספק. את יתרון המצ'אפ? ממש לא. פילי שהייתה אחת מקבוצות ה3 הכי טובות בליגה אשתקד אמורה ליפול חזק בתחום אחרי הטרייד הזה. שומר ליאניס וקוואי כמובן שרצוי שיהיה, רוברט קובינגטון שנבחר לחמישיית ההגנה הראשונה בעונה שעברה לא מספיק לך? בן סימונס שיש לו את הסייז והוא אחלה שחקן הגנה לא יכול לקחת על עצמו את האתגר הזה?

fatnoam

Active member
לא אני אחראי לניטורים אצלינו

למרות שעבדתי כמה חודשים בחברת ניטור מאוד סקסית.
&nbsp
1. בוא נגיד כך - גם במינסוטה, גם בוושינגטון וגם בפורטלנד יש שני שחקנים ארגיובלי טופ 25 בליגה. ראפ (אוהב את מידלטון) יגיד שגם במילווקי. אף אחת מהנ״ל היא לא מקום סקסי לפרי אייג׳נטס לחתום שם. גם טורונטו לא, לא עכשיו ולא בתקופה של השיא של לאורי את דרוזן בע״מ.
אז בוא נדבר על טיעון העגלה. הנ״ל לדעתי מוכיח שבלי ג׳ימי אין עגלה.
&nbsp
2. אני חושב שבליגה הזו אי אפשר לתכנן 5 שנים קדימה - יותר מדי משתנים. אפשר לעשות מהלכים ל-3 שנים הבאות, ופילדלפיה הבטיחו* לשלוש שנים הבאות את הפרי אייג׳נט הכי אטרקטיבי בשוק השנה, בפריים שלו**. תסביר לי איפה זה לא עולה בקנה אחד עם בניה נכונה או מהלך נכון.
&nbsp
* בהנחה שג׳ימי חותם על הארכה שם - שני הצדדים הביעו נכונות לעניין הזה.
** פריים של כדורסלן זה מגיל 27 עד גיל 32, לפי מיטב ידיעתי.
&nbsp
3. קובינגטון שחקן הגנה טוב. פחות טוב מג׳ימי. גם אם זה ארגיומנטלי, מה שלא ארגיומנטלי זה הכבוד שג׳ימי מקבל מהשופטים, נסיון הפלייאוף שלו, והעובדה שהוא היה במעמדים האלה. אין לי ספק שבשביל לנצח סדרת פלייאוף הוא שחקן יותר טוב מקובינגטון בשני צידי המגרש.
בקשר לסימונס - שאני חושב ששומר לא רע בכלל אגב - אני לא הייתי שם את כל הביצים שלי רק בסלסלה שלו. בשביל לעצור את קוואי ובטח את יאניס, צריך כמה שומרים טובים. באטלר משפר את הסיקסרס בקטע הזה, לדעתי די בהרבה.

Cade Foster

New member
תגובה

1. העובדה (דעה תכלס
) שהם שחקני טופ 25 היא החלק הפחות חשוב כאן. החלק החשוב הוא שיש להם הרבה לאן להתפתח - או כמו שכתבתי לשניהם פוטנציאל להיות שחקני טופ 10. עונת הרוקי של סימונס הייתה הרבה יותר מרשימה מזו של יאניס, ככה גדול הפוטנציאל שלו. אמביד הוא כבר היום יד ביד עם דייויס הביג מן הכי טוב בליגה. זה משהו שאתה לא יכול לומר על וול & ביל, לא על לילארד & משולם (הוא לא באמת טופ 25, אבל נגיד) וגם לא במינסוטה (באטלר לא היה ולא יהיה שחקן טופ 10 בליגה). יש לאמביד וסימונס פוטנציאל להיות שחקנים הרבה, הרבה יותר טובים מבאטלר. אני לא חושב שבאטלר הוא האיש שיגרום למישהו לעבור לפילי (אם כבר אז ההיפך, ההתנהלות שלו עלולה להבריח משם אנשים). שחקן כמו סימונס דווקא כן.
&nbsp
2. זו לא בניה נכונה כי התכונות של באטלר פשוט לא מתאימות לאלה של שני הכוכבים האחרים. אני שוב שואל: על מי בפילי אתה סומך שיקלע את הפנויות חוץ מרדיק? אתה באמת לא רואה איך מאמן כמו סטיבנס הולך לחגוג על זה בסדרת פלייאוף מולם?
&nbsp
3. איך הבנת מההודעה שלי שאני שם את כל הביצים בסלסלה של סימונס? הזכרתי שני שומרים איכותיים ליאניס/קוואי. זה היה המצב לפני הטרייד וזה גם המצב עכשיו לאחר הטרייד. הם החליפו שחקן הגנה טוב מאוד בשחקן הגנה טוב מאוד אחר, בצד הזה של המגרש כלום לא השתנה. מה שהשתנה זה שהוספת עוד שחקן יוצר שאוהב את הכדור ביד וויתרת על שני קלעים הרבה יותר אמינים ממנו, שאחד מהם גם מספיק מוכשר כדי להתקדם לכיוון הטופ 30. מה שעוד השתנה זה שעכשיו יש להם סרטן.

fatnoam

Active member
המממ

1. גם אם אני זורם איתך, העובדה שסימונס בן 20 ואמבייד 23 לא משכנעת כוכב בפריים לחתום שם. אני עדיין גורס שאין עגלה לקפוץ עליה בלי באטלר.
&nbsp
2. אני רואה את סטיבנס שובר את הראש מה הוא עושה עכשיו שבמקום לדפוק 20 כל משחק טייטום קולע רק 6 כי ג׳ימי יושב לו על הצוואר.
&nbsp
3. אני חושב שבאטלר שחקן הגנה הרבה יותר טוב מקובינגטון בכדורסל פלייאוף. אתה כנראה לא, וכאן המרחק בינינו.
&nbsp
&nbsp
אגב הדבר היחידי שמטריד בטרייד הזה בעיניי הוא האופי של ג׳ימי. חבל שמזכירים את זה רק כמה ימים אחרי שהתחיל השרשור :)
מבחינה מקצועית לדעתי זה שדרוג מהותי, אבל באמת שהאגו זה בעייתי. האגו יכול לגרום לפיצוצים בחדר ההלבשה. אבל כשמנצחים אין אגו בדרך כלל. נראה.

rapgamer4ever

New member
כי הטענה שלך מבוססת על wishful thinking

ולא על תכנית פרקטית.
מה השתנה בגולדן? 3 דברים-
1. הגרעין הצעיר השתפר.
2. הם החליפו שיטת משחק והפכו מאחת הקבוצות הטיפשות בליגה, לאחת החכמות.
3. הרוויחו שחקן ברמת אולסטאר (דריימונד) משום מקום.
&nbsp
נקודה 1 רלוונטית לפילי, נקודות 2 ו-3 לא. אתה חושב שככה קבוצות משתפרות- בכך שהן יושבות על הסגל הקיים ולא משנות כלום?
&nbsp
זו התשובה שלי לטענה שלך. לגולדן היה מרחב שיפור הרבה יותר גדול מלכתחילה, ועל כל דוגמה אחת של גולדן יש 20 דוגמאות נגדיות של קבוצות סיבוב ראשון-שני שלא השתפרו באופן פלאי בדרך לאליפות.
&nbsp
נועם ענה לך היטב לגבי היום שאחרי גולדן סטייט.
&nbsp
לפילדלפיה לא היה מקום בתקרה להשאיר את רדיק ולהוסיף שחקן מקסימום. הקטע שאפילו אם היה להם מקום- את מי הם מחתימים בקיץ הקרוב? כסף פנוי זה לא מספיק, אתה צריך שחקן שאשכרה יבוא ויחתום אצלך. מי זה?

Cade Foster

New member
לפילי היה לפני הטרייד מעל ל30 מיליון מקום מתחת לתקרה

יש בערך אינסוף אפשרויות שאני יכול לחשוב עליהן מה אפשר לעשות בכסף הזה. האפשרות הדיפוליטית (והממש לא רעה) היא להאריך לכל הגבוליים (רדיק, צ'נדלר, מוסקאלה, ג'ונסון) את החוזה בעונה אחת ולהמשיך עם מינימום התחייבויות ארוכות טווח עד לקיץ שבו ייפול להם פרי אייג'נט באמת איכותי. לקיץ הקרוב אני יכול לחשוב על קריס מידלטון (אופציית שחקן, אמור להרוויח יותר מה13 מיליון), ברוז לופז שיכול לתת דקות מעולות מהספסל ולהוריד עומס מאמביד, דני גרין (מידלטון לעניים), מרקיף מוריס/אל פארוק אמינו (שדרוג על מוסקאלה מכל בחינה), טרי רוזייר/אריק בלדסו שיכולים לעלות מהספסל ולסגור משחקים, פאט בברלי אם בא להם יותר על הגנה בחוזה מינימלי וטרבור אריזה שאת החשיבות שלו לקונטנדרית יוסטון מבינה עכשיו. וכל זה בלי להזכיר בכלל שמות פחות ריאליים כמו קליי תומפסון, קוואי לנארד או קווין דוראנט או אפילו דמרקוס קאזינס. כל החבר'ה האלה משדרגים את פילי (את הספסל בעיקר שהוא עקב האכילס של הקבוצה, או את החמישייה אם מדובר במידלטון). אה, ושכחנו עוד שם אחד: ג'ימי באטלר שאפשר להשיג בחינם בקיץ הקרוב מבלי לוותר על נכסים חשובים.

rapgamer4ever

New member
רק אם הם מוותרים על רדיק

ברגע שאתה משאיר אותו אין לך מקום להביא שחקן בקליבר גבוה.
&nbsp
רשימת השחקנים שציינת:
לופז, מוריס, אמינו, דני גרין, רוזייר, בלדסו, בוורלי, אריזה- אף אחד מהם לא אופציה שלישית בקונטנדרית.
&nbsp
&nbsp
יתר הרשימה:
קליי- לא ריאלי.
קוואי- לא ריאלי.
דוראנט- לא ריאלי.
באטלר- לא ריאלי כל עוד הוא עובר בטרייד ליעד אחר.
מידלטון- לא יודע הרבה על הפרי אייג'נסי שלו אבל מילווקי מחזיקה ממנו ותרצה להשאיר אותו.
קאזינס- נניח שכן. הוא יותר טוב להם מבאטלר? כשזה על חשבון רדיק, וההתאמה לצד אמביד טריקית, ולך תדע איך יחזור מהפציעה, וזה דוחק את סאריץ' עוד אחורה ברוטציה.
&nbsp
&nbsp
לסיכום:
1. אין להם סיכוי להביא חיזוק משמעותי בשוק החופשי מבלי לוותר על רדיק, ששנינו מסכימים שהקליעה שלו קריטית עבורם.
2. גם אם הם מוותרים על רדיק, הסיכוי שלהם נמוך להשיג צלע שלישית ראויה לקונטנדרית, כאשר האופציה הכי ריאלית (וגם רחוקה ממובטחת) היא קאזינס שמביא איתו יותר בעיות וסימני שאלה מאשר באטלר.
&nbsp

Cade Foster

New member
בלי הטרייד אני מרגיש קצת יותר בנוח לוותר על רדיק

משאיר אותו רק אם אין אופציות עדיפות וצעירות יותר (כמו מידלטון). צריך לזכור שהוא גם ככה לא אמור להיות יותר מידי רלוונטי לעוד 3-4 שנים שזה הטווח שפילי צריכה לכוון אליו. למעשה מבין שלושת הרול פליירס רדיק-קובינגטון-שאריץ', רדיק הוא הראשון שהייתי מוותר עליו.
&nbsp
אין מה לדבר על קוואי או על החבר'ה מגולדן סטייט, ציינתי שהם לא ריאלים. נשאלת גם השאלה האם תעדיף צלע שלישית כמו באטלר עם ואקום בשאר העמדות (כמו אוקלהומה נניח כשאין הרבה מאחורי אדאמס, או לפחות לא היה בעונה שעברה, פחות מעודכן לגבי העונה) או מפלצת דו ראשית (אמביד-סימונס) כשלידם שלושה משלימים טובים (לא ברמת האולסטאר כמו ג'ימי) וספסל טוב. אני לוקח את האופציה השניה בלי לחשוב פעמיים.

rapgamer4ever

New member
אז חזרנו לנקודת ההתחלה

שהיא- שמירה על הסגל הקיים.
נראה לי שאפשר לבסס בשלב הזה שהאמירה ש"לא סיפור להשיג צלע שלישית איכותית", לא מתיישבת עם המסלול שאתה מציע: ניסיון להשיג את מידלטון, שסיכוי ההצלחה לכך נמוכים, או לחילופין להסתפק ברדיק ובכך לוותר על צלע שלישית איכותית.
&nbsp
לשאלתך האם אני מעדיף שלישיית כוכבים ורול פלייר טוב אחד, מול צמד כוכבים ו-3 רול פליירס טובים: אני בוחר באפשרות הראשונה. הרבה יותר פשוט למצוא רול פליירס יעילים, במיוחד בקבוצה כמו פילדלפיה שנותרו לה כמה נכסים, מאשר למצוא כוכב זמין שזה מצרך הרבה יותר נדיר בליגה.
יש מספיק PF לגיטימיים שיכולים להיות זמינים לסיקסרס בשנה הקרובה: מרקיף מוריס, מרווין וויליאמס, ניקולה מירוטיץ', אריזה... כולם יכולים להיכנס למשבצת של סאריץ'. הם קצת פחות טובים ממנו אבל לצד באטלר זו חבילה טובה בהרבה מאשר קובינגטון-דריו.
&nbsp
עוד דבר שפילדלפיה יכולה לעשות זה להביא רכז, או שחקן כנף, ולתת לסימונס לשמור על ה-PF של היריב. מה שכמובן מגדיל את מספר האופציות שלהם לרול פליירס יעילים.
&nbsp
השורה התחתונה היא שפידלפיה מחפשת כעת רול פליירס והיא מחזיקה בנכסים שיכולים לעזור לה להשיג כאלה. זו משימה יותר קלה מאשר חיפוש אחר כוכב.

billc

New member
אתם מפספסים פה דברים, בלי קובינגטון וביילס בעונה הבאה

הם 55 מיליון מתחת לתקרה , החוזה של קובניגטון היה מאוד בעייתי לקבוצה
והם הצליחו להפטר ממנו

הם יכולים לתת לרדיק עוד עונה של 12.5 מיליון, לתת חוזה מכובד לא מקס
לבאטלר והוא יודע את זה ולהחתים עוד כמה קלעים,
פילי במצב מצויין,

rapgamer4ever

New member
ה-55 מיליון זה לא מספר אמיתי

באטלר יחתום על המקסימום, אני אופתע אם יוותר להם על דולר אחד.
רדיק ירוויח לטעמי יותר מ-12.5 מיליון.
בנוסף לכך יש פרטים טכניים שסוגרים להם לפחות עוד 4.5 מיליון. יותר מזה אם הם מעוניינים להשאיר בסגל כמה מהשחקנים שמסיימים חוזה.
&nbsp
לפילדלפיה לא יהיה כסף בקיץ הקרוב להביא שחקן משמעותי בנוסף על חידוש החוזים של באטלר ורדיק. תהיה להם אפשרות להביא רול פליירס ושחקני ספסל, אבל חבר'ה שירוויחו משכורת שנתית של 8 ספרות יוכלו להגיע אליהם רק דרך סיין אנד טרייד, להבנתי.

fatnoam

Active member
אין לי בלוג, אני מודרטור בקבוצה שנקראת נ.ב.א - פורום ישראלי

rapgamer4ever

New member
באטלר לפילדלפיה: ניתוח הטרייד מכל הזוויות

פרטי הטרייד המלאים:
מינסוטה נותנת- באטלר, ג'סטין פאטון.
פילדלפיה נותנת- קובינגטון, סאריץ', ביילס, בחירת דראפט סיבוב שני 2022.

למי מכם שזוכר, בתחילת הסאגה על באטלר הצעתי טרייד שלו תמורת קובינגטון+פולץ. רובכם סירבתם מהצד של פילדלפיה. לפי דעתי סאריץ' הוא שחקן יותר טוב מפולץ, לא רק היום אלא ככל הנראה גם בעתיד. לכן נשאלת השאלה האם פילדלפיה העדיפה להעביר את סאריץ' מאשר את פולץ (האופצי ההסבירה לדעתי), או שפשוט מינסוטה סירבה לקבל את פולץ והתעקשה על סאריץ'.

נדבר קצת על Trade value. אני חושב שמינסוטה הצליחה למקסם את ערך הטרייד של באטלר, קיבלה חבילה ששווה לא פחות ממנו. בהתחשב בסיטואציה הבעייתית שבאטלר היה/יצר, זה הישג מרשים של הנהלת הוולבס.
ג'ימי הביע נכונות לחדש חוזה בפילדלפיה. אבל צריך לזכור שהוא עדיין חוזה נגמר, ועדיין קיים סיכוי (נמוך) שיבחר לעזוב בתום העונה הנוכחית והסיקסרס ידפקו מכל הכיוונים.
אפילו אם באטלר יחדש חוזה, זה תמורת המקסימום האפשרי, בסביבות 35M לעונה. הוא יחתום עליו כמעט בגיל 30 וסביר להניח שיהפוך לאוברפייד לקראת סיום החוזה.
לעומת זאת קובינגטון חתום על חוזה ששווה זהב, לעוד 4 שנים, סך הכל 47 מיליון.
לסאריץ' יש עוד שנתיים תחת חוזה רוקי במחיר אפסי.
לכן אני לא רואה בטרייד הזה החלפה של שחקן טופ 15 מול שני שחקנים שהם על גבול הטופ 50, ותו לא. לטיב החוזים יש חשיבות גדולה והיא הופכת את העסקה של מינסוטה לטובה מאוד, במונחי Trade value.

הצד של מינסוטה:
בעיני זה מהלך שעוזר לנו בנקודות שאנחנו צריכים. קובינגטון ישמור על שחקני הפרימטר הכי טובים של היריבה ויעשה את זה לא פחות טוב מבאטלר, אפילו יותר כי הוא לא צריך לשמור אנרגיות לצד השני. מבחינה התקפית הוא קלעי שלשות טוב (לא מצוין) עם יד קלה על ההדק. הוא יעמוד מעבר לקשת איפה שאנחנו צריכים אותו ויאזן קצת את הגאוגרפיה המקולקלת שיש לנו.
סאריץ' הוא PF מהסוג שיקדם אותנו לשנת 2018. הוא שחקן עם רמת skill גבוהה שקצת הלך לאיבוד בפילדלפיה, ולתחושתי המכלול הייחודי שלו יוכל להשלים את החמישייה מבחינה התקפית בצורה טובה. הוא מסוגל לקלוע כשהוא פנוי, להוריד כדור לרצפה, למסור, לקחת מיסמאצ'ים לפוסט וכו'.
סימן השאלה מהבחינה הזאת היא הגנת הצבע. סאריץ' לא ריבאונדר טוב ואין לו נוכחות של ביג מן בכלל. לטווח הרחוק הסקילסט שלו יחליף את זה של גיבסון. קובינגטון יעזור טיפה בתחומים האלה אבל האחריות על הכתפיים של טאונס תהיה גבוהה מתמיד. רואים ש-KAT שם את הדגש על הגנת צבע העונה והוא משנה יותר זריקות מבעבר. השאלה האם הוא מסוגל להיות בזה טוב מספיק, כי הגנת הפרימטר שלנו הייתה ונותרה לא טובה בסך הכל.

אם נסתכל על טווח עוד יותר רחוק, ג'וש אוקוגי הרוקי שלנו בעל פוטנציאל הגנתי טוב מאוד ויכול להיות שאם הוא יסגור דקות בכנפיים לצד וויגינס וקובינגטון, זה יוריד קצת מהנטל ההגנתי על טאונס.

עוד שחקן שאולי אולי אנחנו עשויים להרוויח בטרייד הזה הוא וויגינס. אני רגיל לקלל אותו בתקופה האחרונה כי הוא באמת השחקן הכי מטומטם שקיים, אבל יש סיכוי שהעזיבה של באטלר והריווח המשופר יעודדו אותו לחפש יותר להיכנס לסל כפי שעשה בשלבים מוקדמים יותר בקריירה שלו. כלומר אם הוא יהפוך מסקורר של 17 למשחק ביעילות נמוכה, לסקורר של 20+ למשחק ביעילות סבבה, הרי שהרווחנו כאן ממש.

חשוב לציין שאני לא בונה מגדלים לפחות לעונה הקרובה. המערב חזק ואנחנו לא. אבל אני חושב שיצאנו טוב מבחינת trade value, קיבלנו שחקנים שהם די צעירים ומתאימים למה שאנחנו מנסים לבנות, עיבינו קצת את הספסל הרזה שלנו (בלית ברירה סאריץ' יתן דקות בעמדה 3), וכמובן זה חשוב לטהר את האוירה ולהתחיל משהו שיש לו בסיס מעניין.

הצד של פילדלפיה:
ברמה הכי בסיסית זה צעד נכון. לפילדלפיה חסר כוכב שלישי כדי להפוך לקנטנדרית אמיתית. עכשיו הם השיגו כוכב שלישי וצריכים רק למצוא מספיק רול פליירס מתאימים.
כשמסתכלים על הפרטים, כאן עולה השאלה עד כמה באטלר מתאים להם. מה שאהבתי מבחינתם בהצעת הטרייד בזמנו תמורת קובינגטון+פולץ, שהם היו שומרים על הגרעין בחמישייה שהייתה מהטובות בליגה ומשיגים net positive של באטלר במקום קובינגטון. אלא שהויתור על סאריץ' יפגע בהם לדעתי, והדקות שלהם ילכו לשחקנים נחותים ממנו כמו מוסקאלה.

החיסרון העיקרי בחמישייה של הסיקסרס יהיה קליעה. חוץ מרדיק כמובן, אף אחד משאר השחקנים לא אוהב או טוב במיוחד בקליעה בחוץ. באטלר ואמביד מסוגלים לעשות את זה אבל אני חושב שפוזשן שיסתיים כך הוא לא בהכרח רע מבחינת היריבה. שלושת הכוכבים אוהבים להחזיק את הכדור ביד ואוהבים לפעול בתוך הקשת, יקח להם זמן ללמוד לשחק ביחד.
כאן עולה השאלה האם הייתה לפילי הזדמנות בזמנו להביא את קוואי או פול ג'ורג', שחקנים מתאימים יותר על הנייר. יכול להיות שהספרס התעקשו על כוכב תמורת כוכב, ושג'ורג' מראש לא רצה בכלל לשחק בפילי, אבל בהתחשב במחיר הלא-נמוך ששילמו עבור ג'ימי זו נקודה למחשבה.

בכל זאת לא הייתי מזלזל בסיקסרס. הם יהיו מקבוצות ההגנה הטובות בליגה ומבין המובילות בהליכות לעונשין. אפילו אם היריבות שלהן בצמרת המזרח יחזיקו בשחקן הטוב ביותר בסדרה פוטנציאלית, פילדלפיה תחזיק בשחקנים מספר 2,3 ו-4. ההתאמה הזאת כנראה לא תהיה מושלמת אבל באופן פוטנציאלי יכולה לעבוד, במיוחד אם קבוצה שמאמינה בכישרון של פולץ תסכים להעביר תמורתו PG יותר בשל שמעניש אותך מבחוץ. או לחילופין תמורת בחירת דראפט שהם מחזיקים בהמשך הדרך. כאילו- יש מצב שהם במרחק טרייד על ג'ורג' היל מלהפוך לקבוצה שיכולה ללכת עד הסוף בשנים הקרובות. זה לא דבר שיכולנו לומר לפני הטרייד הזה.

הצד של מיאמי והלייקרס:
האמת, יש בי שמחה לאיד בעיקר כלפי מיאמי. אני מאוד אוהב את ג'וש ריצ'רדסון אבל ההיט החליטו שהוא דווין וויד #2 או משהו כזה, והוא לא. הפיירול שלהם זוועתי ואין להם שום אפשרויות חיזוק העונה ובעונה הבאה. לעבור את תקרת ה-luxury tax תוך שאתה מעמיד קבוצה שנלחמת על מקום בפלייאוף במזרח, מבלי שיש לה אופק ממשי הלאה- זה לא דבר רצוי. אם הם יפספסו את הפלייאוף בכלל קטסטרופה.

גם הלייקרס לא במצבו שהיו רוצים להיות בו. ג'ורג' ובאטלר שנחשבו לשניים מהשמות הכי רלוונטיים, ככל הנראה הפסיקו להיות כאלה. קוואי עושה חיל בטורונטו וגדל הסיכוי שישאר שם. קליי לא הולך לעזוב את גולדן סטייט ודיוויס לא מסיים חוזה השנה.
הלייקרס תכננו לבנות סופרטים בקיץ הבא ונראה שהחלום הזה מתרחק מהם. זה עדיין אפשרי שדוראנט או קוואי יגיעו אבל כנראה שלא. לברון בטח הבין שהוא לא רץ לאליפות בעונה שחתם בלייקרס, אבל קשה להאמין שהוא הסכים לוותר על שנתיים, שיכולות להיות האחרונות בפיק שלו.

עוד נקודה חיובית מבחינתי היא מעבר של כוכב נוסף למזרח. זה עושה טוב לליגה שיש תחרותיות בשני החופים. כרגע הצמרת במזרח הרבה יותר מעניינת, וכנראה גם יותר איכותית, מזו במערב. החצי התחתון של הפלייאוף הרבה יותר טוב במערב אבל בינינו זה רק קווי עלילה משניים למה שחשוב באמת. אם אתם מציעים לי לבחור בין צפייה בפלייאוף המזרח בלבד למערב בלבד, אני לוקח את המזרח.

fatnoam

Active member
פוסט יפה. הערות:

1. מינסוטה מרוויחה מאוד יפה ביחס למצב שנוצר עם ג׳ימי. אבל זה רק על הנייר. בפועל, ת׳יבודו לא ידע להשתמש בסאריץ׳, הוא יעדיף את גיבסון, וסאריץ׳ או יברח משם או יגיע לטרייד המשך. אותו סיפור כמו בייליצה. בפועל הוולבס החליפו את זאק לאבין, קריס דאן ובחירה שהפכה ללאורי מרקאנן, בסאריץ׳, קובינגטון ועוד בחירת סיבוב שני.
כמו שדיבאץ׳ אמר, זו לא העסקה הכי טובה שיש, אבל זו כנראה העסקה הכי טובה שהיתה על השולחן.
&nbsp
2. אני חושב שבפילדלפיה בונים על אפקט העדר עם ההגעה של ג׳ימי, ומאמינים שכל מיני שחקנים (כמו קייל קורבר לדוגמא) ירצו להצטרף לשם במקום להישאר תקועים בסיטואציות לא טובות. מוסקאלה הוא placeholder ותו לא. מקווה בשבילם שימצאו אופציות יותר טובות.
&nbsp
3. כוכב נוסף למזרח - דיברתי על זה בהודעה לליאור על המאצ׳אפ המתקרב בין ג׳ימי-קוואי-יאניס. מתרגש. שמח שלברון השאיר את הואקום הזה ושמח עוד יותר שאלו השחקנים שממלאים אותו.
&nbsp
4. שפאט ריילי ימצוץ, נמאס מהמאפיונר הזה שכל הזמן מצליח. מגיע לו לשלם על החוזים לטיילר ג׳ונסון ושות׳.
&nbsp
5. לברון בא ללוס אנג׳לס בשביל כסף ובשביל להתחיל לבנות את הקייס שלו לנשיא ארה״ב או משהו. הכדורסל זה בונוס. That said, לא הייתי מספיד את הלייקרס עדיין. עזוב שזה הפרנצ׳ייז שתמיד הצליח להביא כוכבים גם אם לא היה כלום זמין על השולחן, עכשיו יש להם את לברון. חסר דקות בעמדת הסנטר? אין בעיה, לברון מתקשר לג׳יימס ג׳ונס, שאומר לו ״תודה על כל הפיינלס שראיתי ממש מהפרקט! אה צריך סנטר? קח את טייסון, אמנם הוא בדיוק האיש המתאים לחנוך את אייטון שהוא העתיד של הפרנצ׳ייז, אבל קח אותו, אתה לברון מגיע לך״.
חכה לסוף שנה, לברון עושה איזה מחנה אימונים עם קוואי ופתאום בלייקרס יש סופר טים, וטורונטו מנסה לבנות מחדש מסביב לאינגרם ולונזו בול.

OrEl74

Well-known member
מנהל
חנקת אותי עם סעיף 4

הדברים שאי אפשר לכתוב בפייס...

אגב, אני קצת חרד לסימונס בכל הטרייד הזה.
א ביס ישמח לקבל דמות נשכנית ואמביציוזית כמו באטלר אבל סימונס נראה לי נפש עדינה יותר ואני די חושש שזה יפגע בו יותר ממה שיועיל.

fatnoam

Active member
לסימונס יש צרות יותר גדולות על הראש

הוא יוצא עכשיו עם קנדל ג׳נר, אחות של קים קרדשיאן.
&nbsp
עד כה, לצאת עם קרדשיאנז מאוד ״עזר״ לקריירות של האמפריז, אודום ובלייק....

Cade Foster

New member
וטריסטן תומפסון גם

יש מצב שגם הארדן יצא עם אחת מהן, אני רק לא יודע אם זה היה בעונות המוצלחות שלו או בעונה ההיא שיוסטון בקושי עשתה פלייאוף. עד כדי כך מעניין זה לא :)

למעלה