אתם יכולים לקרוא לי חשוך הומופוב או כל מה שתרצו

העמק

New member
תאירי את עיני למה זאת בורות?

מי שלא חושב כמוך הוא בור?
יש אנשים הרבה יותר משכילים ממני וממך שלא חושבים כמוך אז הם בורים?

מניעת פונדקאות מלהטבים ראויה מאד בעיני

מכמה סיבות :
1. פונדקאות היא שימוש בגוף האשה כמכונה. שימוש בגוף תמורת כסף. גם אם היא מסכימה. יש כאן בעייתיות. כמו שבחוק זנות אינה חוקית. גם פונדקאות אינה חוקית - למעט במקרים שאותם הגדירו בחוק. להטבים אינם חלק מזה.
2. גבר להטבי לא יכול לעשות ילד בעצמו. הוא צריך אשה. הפונדקאות נותנת לו את האפשרות לקבל תינוק ולמנוע ממנו את נוכחות האם. הילד לא ידע ולא יכיר את תורמת הביצית ולא את מי שילדה אותו בפועל. הוא יכיר רק מגורים עם שני גברים.
רחמנות על הילד.
3. גבר להטבי שבכל זאת רוצה ילד משל עצמו יכול למצוא אשה שתסכים ללדת לו ילד שיגדל במשמורת משותפת.
גם מזה דעתי לא נוחה אבל למען הילד זה עדיף מפונדקאות.

זוגות מאותו מין אינם משפחה. אלו שני גברים או שתי נשים שהחליטו שהם רוצים לחלוק את חייהם. תא משפחתי בעיני זה תא עם פוטנציאל לגדול ולצמוח בכוחות עצמו.
להומואים או לסביות אין את הפוטנציאל הזה ולכן הם אינם תא משפחתי בעיני.
הם סתם זוג שגר יחד.

העמק

New member
מסכים אתך לגמרי

סעיף 3 עדיף מבחינתי בהרבה מפונדקאות
ולמעשה מה זה פונדקאות? שכירת רחם מאשה זרה בשביל כסף
תחשבו על כמה בעיות מוסריות שקשורים בכך
והכל למען הזכות הקדושה של לגדל ילד שלא היתה לו את זכות הבחירה
עכשיו יבואו המצקצקים ויגידו שיש הרבה זוגות של אבא ואמא שמתעללים או מזניחים את הילדים.
אז אין לזה שום קשר לנושא תסלחו לי

סוהי

New member
לפעמים ילד מאבד אבא או אמא או את שניהם

אבל זה לא הוגן לגזור עליו אורח חיים לא נורמטיבי מראש עוד לפני שהוא נולד רק בגל הצורך הטבעי או האופנתי או הנפשי של אנשים מבוגרים.

לאIנרד

New member
אתה שייך לדור אחר

היום אבא עושה כל מה שאמא עושה פרט להנקה.
אפילו אני שכבר איני צעיר, החלפתי חיתולים, האכלתי בבקבוקים ולקחתי את הילדים לטיפת חלב כשהיה צריך.
לילד שגדל בסביבה אוהבת לא אכפת מה נחשבת משפחה נורמטיבית ומה לא.
לגבי פונדקאות, אכן יש כאן בעיה מוסרית אבל זה כבר לא קשור לנטייתם המינית של אלו שמבקשים להביא דרכה ילדים לעולם.

העמק

New member
גם אני החלפתי חיתולים והאכלתי את הבנות שלי

אולי לא בתדירות המספקת את בנות הדור הנוכחי
אבל עדין אני לא חושב שמדינה צריכה לעודד משפחות חד מיניות

לאIנרד

New member
המדינה לא צריכה לעודד כלום

היא לא צריכה גם לעודד ילודה של ילדים כמו בשנות ה-50.
ישראל צפופה מדי כבר עכשיו ולמספרים באוכלוסיה אין את החשיבות שהיתה פעם. האיכות קובעת יותר.
כל מה שהמדינה צריכה לעשות זה לא להתערב ולתת לאנשים לחיות את חייהם.

אם ישראל צפופה - יש להגדיל את השטח .

עידוד ילודת יהודים היא מעשה היחיד שיכול להציל את קיומו של העם היהודי . לצערי החילוניים ממעטים והחרדים מרבים .
3 ילדים לכל אשה יהודיה זה כל מה שנחוץ . לא יותר ולא פחות .

ruven7

Active member
המציאות השתנתה-חרדיות וערביות יולדות פחות וחילוניות יותר

ההפחדות שעוד 30,20 או 50 שנה יהיה רוב חרדי/ערבי כבר לא ממש רלוונטיות.

אני לא מתייחס להפחדות . מה שקובע זה המתמטיקה .

שלושה ילדים יהודיים לכל אשה הוא מספר מתון וסביר המוביל להגדלה הדרגתית של העם היהודי .
זה כי
היום יש רק 77% ממספר היהודים שחיו לפני 80 שנה ובאותו זמן האוכלוסיה העולמית גדלה ב-300% . המשמעות היא גלישה לכוון הכחדת העם היהודי . 3 ילדים מהווה שיפור המצב בלי עומס ייתר .

John the Savage

New member
אני לא רוצה לקרוא לך כלום

אתה יודע בדיוק מי ומה אתה, אין לי מה להוסיף בשאלת ההגדרה העצמית שלך. אבל:
א. חוק הפונקאות מתיר לאמהות יחידניות להשתמש בפונקאית, ואוסר על גברים (כולל זוג) על אימוץ. זו אפליה מפורשת, איך שלא תסתכל על זה.
ב. ומה אם יש לילד אמא ואבא, אבל האמא, לא עלינו, היא קצת גברית ולא מגלחת את השפם?
ג. ילדים גם צריכים מילקי.
ד. אם אתה רוצה לאסור על זוגות חד-מיניים לאמץ ילדים, חובת ההוכחה היא עליך להראות שלילדים יגרם נזק כתוצאה מכך. רוב מוחץ של המחקרים לא תומך בטענה הזו. ראה סקירה כאן:
https://whatweknow.inequality.corne...eing-of-children-with-gay-or-lesbian-parents/

בקיצור: מתוך 75 מחקרים שנערכו במשך שלושה עשורים בנושא, 71 מחקרים לא מצאו הבדלים ברווחתם של ילדים שגדלו אצל זוגות חד מיניים. רק ארבעה מחקרים הגיעו למסקנה שונה, וכל ארבעת המחקרים האלו לוקים בבעיות מתודולוגיות רציניות.

MissStefani

New member
מכל התגובות כאן, התגובה שלך היא היחידה ששווה משהו. מלך!

איציק3332

New member
הדיעה שלך לא מענינת השאלה

אם תקבל ותכבד אנשים שחושבים אחרת ממך ורוצים לחיות אחרת ממך? אם כן זה בסדר.זכותך לחשוב מה שבא לך אבל יש אנשים שחושבים אחרת ורוצים לחיות אחרת זכותם. מצחיק מה שנהיה פה בעיניין הזה אני מוצא את עצמי בשמאל ואתה בימין חחח

העמק

New member
אני מכבד כל אחד

בסך הכל הבעתי את דעתי
ובנגוד למקובל כאן לא בצורה מתלהמת
אני לא חייב לתמוך במה שצמקובל עליך או על סתוונית

איציק3332

New member
גם אני מכבד כל אחד

ואין לי בעיה עם הדיעה שלך.אם אתה מכבד ומקבל את השונה ממך הכל בסדר

למעלה