אפשר להוציא קיטור ברשותכן?

dare devil ית

New member
אפשר להוציא קיטור ברשותכן?

למה לכל הרוחות יש מין תודעה כוזבת שהריונית לא יכולה להיות חרמנית\יצור מיני?
למה לכל הרוחות אני חיבת להתחנן לסקס וגם אז נוגעים בי בכפפות של משי כאילו שאני עשויה מחרסינה?
ההעדפות המיניות שלי הן לא סוד, היא יודעת בדיוק איך אני אוהבת את זה והיא גם די טובה בזה בשיגרה. עכשיו החדרה של דילדו ניראת לה מסוכנת...פור גוד סייק לקחתי אותה לרופא נשים שעושה לי מעקב הריון בשביל לשמוע שסקס זה בסדר, היא גם בן אדם סופר איטליגנטי- היא לא מישהיו שקרא משהו ברשת ומאז פוחד. ובכל זאת...
או שפעם אחת עשיתי את הטעות ואמרתי לה שמישהו הצטרף אלינו (הוא התחיל לבעוט בדיוק שיהנו תוך כדי) מה שגרר מיד הפסקה של הכל תוך טענה שהיא לא מוסגלת.
אז אומנם יש לי בטן הריונית אבל יש לי עוד כל מיני חלקים בגוף, ההריון הזה הוא חלק ממני אבל לא כל מה שמגדיר אותי.
אני דורשת סקס!!!!!עכשיו!!!! הרבה ובסגנון שאני אוהבת!!! כי אחר כך ניראה לי אפשר לשכוח מזה לשנה...

סליחה על הקיטורים
(גברים אין צורך להציא עזרה בפרטי תודה)
קרן (שם בדוי) + עובר קטן בבטן גדולה (אני כותבת בשמו בנתיים)

נשים בהריון זו בעיה

מצד אחד זה סקסי בטירוף ומהצד השני אתן מוצפות בהורמונים שדופקים לכם ת'ראש.

חשבתי שזה ברור... הריון ותסכול

את פתחת במונולוג של הריונית מתוסכלת בעקבות מחסור בסקס וחוסר הבנה/תמיכה של בת הזוג.
אני סיפרתי על התסכול שלי בזמן קשרים עם נשים בהריון.
מקווה שעכשיו זה יותר ברור לך.
שמחתי לעזור

Sharoman

New member
קודם כל

מזל טוב!!!!

אני חושב שכולנו זוכרים כמה קשה היה לך עד שנכנסת להריון.

שנית, אני מסוגל להבין אותך, שהתרגלת למשהו טוב ואת לא רוצה לוותר עליו, ושאת מכירה ומבינה את הגוף שלך טוב מספיק בשביל לדעת כמה רחוק ניתן ללכת במצבך.
אבל מצד שני, לה אין כל דרך לדעת אם מה שהיא עשתה בעבר יפגה בך או בתינוק בהווה.
כמובן שהיא נזהרת יותר, הססנית יותר ודואגת ללא הפסקה, כי הדבר האחרון שהיא רוצה זה לסכן, חלילה, את ההריון שלך.
במקביל, לדעתי היא רואה אותך כרגע יותר כמי שמגדלת את התינוק שלכן, ולא כבת זוגתה (שאותה ראתה עד לכניסתך להריון).
אני לא חושב שהיא לא נמשכת אליך, אלא שהיא לא חושבת עליך כל על מי שהיית קודם.
הייתי מנסה למצוא דרך לשנות את התפיסה הנוכחית שלה לגביך.

כל כך כל כך

מבינה לליבך ולגופך..
&nbsp
בן זוגי הנוכחי מאוד התקשה לראות אותי כ"סקסית" בהריון, וככל שהחודשים התקדמו זה נהייה גרוע יותר.
משהו ברעיון שיש לי עכשיו את הבן שלו בתוך הגוף והוא חלק מהאינטימיות שלנו- הוריד לו את החשק המיני והעביר את האנרגיה למשהו "זוגי" ודואג כזה.
אני מאוד נפגעתי מזה- תמיד קשה לי במצבים שאני נורא חרמנית והצד השני לא- ופה אפילו היה לי יותר קשה.
&nbsp
חייבת לציין שדווקא מבחינת העוצמות והכוח שהייתי מסוגלת שיופעל עליי- הייתי צריכה הרבה פחות. גם הרגישות בפטמות שינתה את ההעדפות שלי.
&nbsp
בקיצור, תקופה מתסכלת, המון אוננות, וחודשיים-שלושה אחרי הלידה הדברים התחילו להשתפר.
נכון שבאופן כללי אין לנו המון אנרגיה לסקס היום, אבל לפחות אין את כל העיניינים סביב המשיכה ודימוי הגוף (מבחינתו).
&nbsp

Aיש

New member
אני חייב להגיד שהמשפט, "מישהו הצטרף עלינו" בהקשר הזה היה

מפיל אותי גם כן.

לא שהיה לי בעיה עם סקס בהריון, במיוחד שאישתי הייתה אקסטרה חרמנית, אבל קשה לי לראות את ביתי שלא נולדה כחלק מהאקט. זה קצת מטריד הדימוי, לא שהייתי מפחד לפגוע במי מהן (אתגר בפני עצמו כשאני בלי הגזמה כפול בגודל ממנה). סוג הדברים שכנראה לא נראים מצחיקים לבן\בת הזוג.

פרט לזה מצטער על התסכול שלך, אני שמעתי שלאישה בהריון נותנים מה שהיא רוצה, אז כשיאשתי דרשה זין, היא קיבלה אותו עד שהתרצתה...

למעלה