אפליקציה לטעינה מהירה

evike

Active member
מנהל
חבר שלח לי את הקישור לאפליקציה, ואף ציין שהמקור אמין. אומנם בנייד שלי הטעינה מהירה ואין לי צורך באפליקציה, אבל בשביל חברים ומשפחה שמתלוננים על איטיטת טעינה, אני רוצה להמליץ.
רק שאני חשדנית מטיבעית לדברים כאלה, אז נמנעת מלהמליץ. אגב, הוא טוען שהטעינה אצלו הואצה משמעותית.
מה דעתכם? תודה ושבת שלום.
טעינה מהירה

em28

Well-known member
טעינה זו פונקציה של חומרה, אם יש למכשיר טעינה מהירה אז לא צריך את אפליקציה ואם אין למכשיר טעינה מהירה אפליקציה לא תעזור.

evike

Active member
מנהל
ובכל זאת, מי ששלח לי את ההמלצה טוען שהטעינה שלו מהירה בהרבה לאחר התקנת האפליקציה. מכירה אותו, אמין עלי מה שהוא אומר.

ובכל זאת, מי ששלח לי את ההמלצה טוען שהטעינה שלו מהירה בהרבה לאחר התקנת האפליקציה. מכירה אותו, אמין עלי מה שהוא אומר.
זה לא הגיוני בעליל מסיבה מאוד פשוטה:
1. רק אפליקציית מערכת, כלומר כזאת שבאה עם מערכת ההפעלה ויש לה גישה לקרביים של המערכת, יכולה להשפיע על ביצועיה.
2. התקנה של אפליקציה חיצונית מתבצעת בקונטיינר נפרד שאין לו גישה אל תוככי המערכת (למעשה, זאת הסיבה שאנדרואיד הרבה פחות נגוע בווירוסים בהשוואה לווינדוס
3. קרי, לא תיתכן אפליקציה חיצונית שמשנה משהו ברמה של מהירות הטעינה/מהירות המעבד וכו'
4. במכשירים עם רוט ו-Magisk ייתכנו כל מיני מודולים למג'יסק שעושים הוקוס פוקוס עם המערכת, אבל עד לרמה מסוימת. טעינה מהירה היא פונקציה מובנית, לא ניתן 'להוסיף' אותה מבחוץ, כמו שאי אפשר על ידי אפליקציה כלשהי להכריח מכשיר לצלם באיכות של 8K אם המעבד שלו לא תומך בכך.

רוב הזמן נח

Well-known member
אם בגלל אפליקציה הטעינה מהירה יותר מהרגיל, זה אולי יכול לגרום נזק לסוללה.

למעלה