אני שוקל להגיע למדינת ישמעאל ללכת לכביש 232 נדמה לי להתמקם ליד אחד הקיבוצים

השמאלנים עם שלט ענקי 25 מטר על 10 מטר שבו יהיה כתוב.

זוכרים אותי? אני אני מתנועת כהנא חי שזרקתם מהקיבוץ בטענה שתביאו משטרה אם לא אפנה את המקום.
אני שאמרתי לכם מה אתם עושים? אתם לא מתביישים לקרוא לעצמיכם ציונים? קיבוץ ציוני ולעזור לראש ממשלה רקוב משחיתות עם כתב אישום חמור בשוחד לעקור יהודים , להשמיד רכוש , כדי שיסגרו לו את תיק השוחד? זאת הציונות שלכם?
אני שאמרתי לכם מה אתם עושים? אתם מעמידים את עצמיכם בקו הראשון של הרצח הבא.
ז ו כ ר י ם ????????
זוכרים מה אמרתם לי? תסתלקו מכאן . אנחנו מצילים את המתנחלים מעצמם חחחחחחחחחחח ברגע שהם לא יהיו ברצועה האלימות תיפסק.
מה תגידו עכשיו לילדים שלכם שנרצחו? מה תאמרו לאמא בצפון שהבן שלה נחטף או לאבא במרכז שהבת שלו נאנסה ונרצחה ?

אשמח לתגובות . מה דעתכם על הרעיון שלי.

איציק5111

Well-known member

זוכרים אותי? אני אני מתנועת כהנא חי שזרקתם מהקיבוץ בטענה שתביאו משטרה אם לא אפנה את המקום.
אני שאמרתי לכם מה אתם עושים? אתם לא מתביישים לקרוא לעצמיכם ציונים? קיבוץ ציוני ולעזור לראש ממשלה רקוב משחיתות עם כתב אישום חמור בשוחד לעקור יהודים , להשמיד רכוש , כדי שיסגרו לו את תיק השוחד? זאת הציונות שלכם?
ז ו כ ר י ם ????????
זוכרים מה אמרתם לי? תסתלקו מכאן . אנחנו מצילים את המתנחלים מעצמם חחחחחחחחחחח ברגע שהם לא יהיו ברצועה האלימות תיפסק.
מה תגידו עכשיו לילדים שלכם שנרצחו? מה תאמרו לאמא בצפון שהבן שלה נחטף או לאבא במרכז שהבת שלו נאנסה ונרצחה ?

אתה צדקת, יש כאלה שגם אחרי ה7.10 לא מבינים שצדקת

marabo

Well-known member

ז ו כ ר י ם ????????

עשיתי את זה כאן בפורום
המנהל חסם אותי ל 24 שעות, טען שאני לועג לאידם.

עשיתי את זה כאן בפורום
המנהל חסם אותי ל 24 שעות, טען שאני לועג לאידם.

אני לא בא לעשות את המעשה הזה מתוך שמחה, או מתוך לעג .
האמת שאין בי שנאה כלפי השמאלנים בקיבוצים שתמכו בהשמדת גוש קטיף ותמכו במדינה בעוד הם לא מבינים שבמעשים שלהם הם מארגנים לעצמם את הרצח שלהם את האונס של בנותיהם את החטיפות ומה לא?
יש בי מפח נפש גדול. מפח נפש על האחים שלי יהודים שלא רצו להקשיב לא רצו לחשוב למה שיש לנו הימין לומר להם.
המפח נפש שלי הוא בגלל שהתייחסו אלינו כאילו ואנחנו קיצונים וגזענים ושבגללנו אין שלום . הם תינוקות שנישבו.
הם פעמיים נישבו. פעם אחת באקטיביזם הליבראלי ובפעם השניה הצאצאים שלהם במחילות ברצועה.
ולצערי הרב כשאני מביט בחברה הישראלית ורואה איך השמאל ממשיך להילחם בימין ולא מעניין את מנהיגי השמאל מה קרה ב7.10 מעניין אותם לחסל את הימין. לחסל את מדינת ישראל כמדינת העם היהודי אני אומר לא למד כלום הציבור היהודי הישראלי ונשאר תקוע ב6.10 ולכן אני רוצה לעורר את הציבור הזה ולהזכיר לו את הטעויות שלו בתפיסת העולם שלו .

מה אין אפילו אחד בפורום הזה שיאמר וואוו אחלה רעיון או להיפך אחד שיאמר אתה לא שפוי? או אתה לא נורמלי? או למשל יבוא מישהו ויאמר למה אתה רוקד על הדם שלהם? לא מספיק להם שתבוא ותרקוד להם על הדם?
איפה התגובות? שהרי ככלות הכל רק נגד ה BB מותר להפגין ?

גמד הונגרי

Active member
מה אין אפילו אחד בפורום הזה שיאמר וואוו אחלה רעיון או להיפך אחד שיאמר אתה לא שפוי? או אתה לא נורמלי? או למשל יבוא מישהו ויאמר למה אתה רוקד על הדם שלהם? לא מספיק להם שתבוא ותרקוד להם על הדם?
איפה התגובות? שהרי ככלות הכל רק נגד ה BB מותר להפגין ?
ואתה עוד מתפלא שסילקו אותך
צריך להחזיר אותך רק כדי שתהיה הזדמנות לסלק אותך שוב

למעלה