אני רוצה להגיע לאשקלון

giladt02

New member
אני רוצה להגיע לאשקלון

אל תשאלו מה יש לי שם, אבל האופניים שלי רוצות לנסוע מתל אביב לאשקלון (ואולי חזרה אם לא יהיה מספיק טוב שם).
אני אשמח לשמוע אם מישהו מכיר מסלול סביר, רכיבת שטח, כזה שיביא לפחות את האופניים שלי את כל הדרך הזו.
במידה ושנמע שיש מישהו כזה אני עוד יותר אודה לו אם הוא יסכים לשתף איתי את המידע על המסלול.
כמובן שאין שום בעיה לקבל שותפים לדרך - במיוחד כאלה שיודעים לרכב

giladt02

New member
יש לי מיכל דלק גדול

לפי הטבלא הזו - http://www.cs.bgu.ac.il/~sipper/courses/ecal041/distance_table.html - המרחק הקצר יותר הוא כ 57 ק"מ. אני מוכן לקחת מסלול של עד 90 ק"מ אבל אם אפשר אז את האופציה היפה יותר.

בגדול אם יש שתי אופציות אז נקשיב, אני ארכב בארוכה יותר וחברה שלי בקצרה ונראה מי מגיע קודם.

הארוכה במזרח והקצרה במערב בקווים כלליים

המזרחית, ירקון-בן שמן- כרמי יוסף-טל שחר-חרובית-סגולה- אשקלון (בגדול מסלול ידוע וקיים אצל רוב אלו שרכבו את חוצה ישראל),אפשר למצמם מרחקים על ידי נחל איילון
את המערבית לא רכבתי אבל יודע שרכבו, טיילת עד לבת ים- ראשון- שביל לאשדוד ומאשדוד נחל לכיש, ניצן,אשקלון

giladt02

New member
תודה רבה

המסלול המזרחי נשמע כמו משהו נפלא שאני צריך באמת לעשות, מצד שני המסלול המערבי יותר מתאים לי בשביל רק להגיע לאשקלון. זה די המסלול הראשוני שחשבתי עליו אבל אני עוד לא יודע איף הוא באמת עובד, מקסימום נלך לאיבוד כנראה...

למעלה