אני מתחיל לחבב את גלנט

evglev1

Well-known member
מנהל
שם ז....... על מלאך החבלה .

(y)
הוא הבין שהתפקיד שלו הוא להיות השכפ"ץ של ביבי מפני בן גביר וסמוטריץ' ולנקות את הבוס מכל אחריות למדיניות הכרחית שהם לא מרוצים ממנה ולמעשה למרות שהוא ליכודניק הוא קיבל עליו את התפקיד של אהוד ברק לא רק במשרד הביטחון אלא גם בתור השמלאני שיאשימו בכך שממשלת הימין מבצעת מדיניות שמאל.

Cranio

Active member
הוא הבין שהתפקיד שלו הוא להיות השכפ"ץ של ביבי מפני בן גביר וסמוטריץ' ולנקות את הבוס מכל אחריות למדיניות הכרחית שהם לא מרוצים ממנה ולמעשה למרות שהוא ליכודניק הוא קיבל עליו את התפקיד של אהוד ברק לא רק במשרד הביטחון אלא גם בתור השמלאני שיאשימו בכך שממשלת הימין מבצעת מדיניות שמאל.

לא חושב כמוך.
בדיוק ההיפך.

בון דוק

Active member
המילה הבנה או מבין מתאימה לגנץ
דביל נשאר דביל

איציק5111

Well-known member
אתה יודע מה אני ורבים ואגב חלקם מפגיני קפלן למדנו בבחירות האחרונות?

להמון ממפגיני קפלן לא אכפת משחיתות או מדיקטטורה, מעניין אותם רק לא ביבי ורק לא ליכוד ורק לא חובשי כיפות. זהו.

מצידם שיהיה דיקטטור, מצידם לבחור בדיקטטור.

וכל דבר אני יכול להסביר ויש לי הוכחות ואני לא כותב על סמך התקשורת

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל

(y)
הוא לא יכול לשים ז'
הוא נמוך ממנו בהיררכיה הממשלתית.
אז נכון שחתול שחור עבר ביניהם אבל
נתניהו מאפשר לו עדיין להישאר בתפקיד רק כדי לשמור כרגע על שקט סביבתי ושתי הפגנות פה ושם לא מזיזות לאף אחד כרגע.
אתם לא תצליחו להפיל את נתניהו בהפיכה אזרחית.
תצטרכו לבלוע את הצפרדע הליכודניקי בשלמותו ורק בבחירות הבאות יורשה לכם לקרקר. |חיוךרחב|

Cranio

Active member
הוא לא יכול לשים ז'
הוא נמוך ממנו בהיררכיה הממשלתית.
אז נכון שחתול שחור עבר ביניהם אבל
נתניהו מאפשר לו עדיין להישאר בתפקיד רק כדי לשמור כרגע על שקט סביבתי ושתי הפגנות פה ושם לא מזיזות לאף אחד כרגע.
אתם לא תצליחו להפיל את נתניהו בהפיכה אזרחית.
תצטרכו לבלוע את הצפרדע הליכודניקי בשלמותו ורק בבחירות הבאות יורשה לכם לקרקר. |חיוךרחב|
ממתי גובה פיזי הוא פרמטר ליכולת קוגנטיבית ? רק אצל ימנים שטופי מוח .
גלנט עושה לנתניהו בית ספר והוא יכול רק להתפוצץ מהפגנת העצמאות של גלנט .

evglev1

Well-known member
מנהל
ממתי גובה פיזי הוא פרמטר ליכולת קוגנטיבית ? רק אצל ימנים שטופי מוח .
גלנט עושה לנתניהו בית ספר והוא יכול רק להתפוצץ מהפגנת העצמאות של גלנט .
כן אבל הוא מבין שלבעוט בו תוך האשמה בחתרנות כפי שעשה לאיציק מרדכי רק יציק לא פוליטית ויועיל לגלנט ובמקרה הזה גם יוריד אותו לקואליציה של 63 כי אוטומטית גם גנץ וגם סער יפרשו.

Cranio

Active member
כן אבל הוא מבין שלבעוט בו תוך האשמה בחתרנות כפי שעשה לאיציק מרדכי רק יציק לא פוליטית ויועיל לגלנט ובמקרה הזה גם יוריד אותו לקואליציה של 63 כי אוטומטית גם גנץ וגם סער יפרשו.

להזכירך
שגם גלנט נכווה מנתניהו כשהלה פיטר אותו בצורה מכוערת ובזכות המפגינים הפיטורין הוקפאו ולא מומשו.
נראה שגלנט יודע שהוא לא יפוטר שוב ןבמיוחד לא בזמן מלחמה ולכן הוא מעיז לצאת נגדו (כמו שצריך) .

נסיך.333

Well-known member

(y)
התכוומת ללפיד או לגנץ? אולי לברק?
לא,
הכוונה לנתניהו ואתה יודע בדיוק שאליו התכוונתי.
אז למה שתעשה מעצמך צחוק.
מסתבר שאתה עושה מעצמך צחוק
המלאך חבלה הזה מציל לך את התחת,
רק תנסה לחשוב שלפיד היה עכשיו ראש ממשלה,
הוא היה מוותר לחמאס כפי שעשה עם החיזבאללה..
אז תודה לאלוהים שביבי הראש

Cranio

Active member

חחחחהההההה

evglev1

Well-known member
מנהל

דווקא ביבי מאז שומר החומות לא עמד במבחן של תגובה על כל עפיפון תבערה, ובעוד במשך שנים ביבי התעלם מעפיפוני התבערה, בנט ולפיד הגיבו לכל עפיפון. וגם בצוק איתן לפיד רצה להמשיך ולמוטט את שלטון החמאס וביבי לא רצה. כמו כן, אני לא יודע אם זה ביבי או צה"ל אבל האסטרטגיה של כניסה מצפון לדרום ולא להיפך הייתה שגיאה אסטרטגית חמורה.

Cranio

Active member
דווקא ביבי מאז שומר החומות לא עמד במבחן של תגובה על כל עפיפון תבערה, ובעוד במשך שנים ביבי התעלם מעפיפוני התבערה, בנט ולפיד הגיבו לכל עפיפון. וגם בצוק איתן לפיד רצה להמשיך ולמוטט את שלטון החמאס וביבי לא רצה. כמו כן, אני לא יודע אם זה ביבי או צה"ל אבל האסטרטגיה של כניסה מצפון לדרום ולא להיפך הייתה שגיאה אסטרטגית חמורה.

נתניהו אמנם גידל את החמאס אבל גם לפיד ובנט לא הפריעו לו והמשיכו לשלוח למפלצות כסף דרך קטאר בזמן שלטונם.
בקיצור, הם המשיכו עם הקונספציה של מלאך החבלה.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
כן, כאן אני מסכים איתך
אני באמת זוכר שבתקופת לפיד הוא הגיב ביתר חריפות מול בלוני התבערה.
אך מצד שני לפיד/בנט איפשרו למחבלים להסתובב בסמוך לגדר
ואפילו חייל לוחם מג"ב נורה מטווח 0 תוך כדי הפרעות סדר שהיו בעזה על הגדר.
גם לפיד ובנט לא הבינו שלאפשר להם להסתובב בסמוך לגדר יביא לאסון גדול יותר בהמשך.

נסיך.333

Well-known member
אתה מדבר פה בישראל? לפיד רצה להילחם?
הגיבו על כל עפיפון? מעניין

למעלה