אני ממש לא מצליח להבין את נתניהו.

התגובה של נתניהו לבני גנץ הייתה צריכה להיות . בני ביום ראשון תגיש לי בבקשה את מכתב ההתפטרות שלך מהממשלה ובכך נסיים את השותפות ביננו.
התשובה שלי לדבריך מחולקת ל3 חלקים.
התשובה הראשונה שלי לדבריך היא לא תהייה שום נורמליזציה עם סעודיה בשלב הזה. אתה יכול לומר לחבריך האמריקאים שאת נירמול היחסים שלנו של מדינת ישראל עם הסעודים נעשה אחרי שנסיים את המלחמה ונמוטט את החמאס עם ממשל אמריקאי אחר.
התשובה השניה שלי לדבריך שלא נחליף את חמאסטן ברצועה בפתחסתן או יותר נכון לא נחליף את אירגון הטרור ברצועה החמאס באירגון טרור אחר אש"פ.
והתשובה השלישית שלי לדבריך לא תקום מדינה פלשתינית ביהודה ושומרון כל עוד ואני ראש הממשלה שנבחר בבחירות דמוקרטיות.
אם נתניהו לא מעיף מהממשלה את יואב גלנט ואת בני גנץ ואייזנקוט מחר או יותר נכון אצלכם היום אזי שאני לא מבין את הליכוד את חברי הכנסת של הליכוד שלא יוצאים נגד הביזיונות האלה נגד החבטות האלה שחובטים בהם הבוגדים אלה שבגדו באזרחי ישראל.
כל הנאום של גנץ אתמול יש לו סיבה אחת בלבד. הירידה בסקרים זה הכל. נאום חלול שאין בו כלום שמנסה להיות דרמתי ולרצות את האמריקאים.
בושה וחרפה ורק תזכרו שכל הפוליטיקה הזאת שאין לה שום קשר למלחמה נעשית על גביהם של לוחמי צה"ל שמקפחים את החיים שלהם ברצועה כדי שהנבלות האלה ימשיכו לעסוק במלחמה שלהם לחסל את הממשלה .

DANIAVNI

Well-known member
התגובה של נתניהו לבני גנץ הייתה צריכה להיות . בני ביום ראשון תגיש לי בבקשה את מכתב ההתפטרות שלך מהממשלה ובכך נסיים את השותפות ביננו.
התשובה הראשונה שלי לדבריך היא לא תהייה שום נורמליזציה עם סעודיה בשלב הזה. אתה יכול לומר לחבריך האמריקאים שאת נירמול היחסים שלנו של מדינת ישראל עם הסעודים נעשה אחרי שנסיים את המלחמה ונמוטט את החמאס עם ממשל אמריקאי אחר.
התשובה השניה שלי לדבריך שלא נחליף את חמאסטן ברצועה בפתחסתן או יותר נכון לא נחליף את אירגון הטרור ברצועה החמאס באירגון טרור אחר אש"פ.
והתשובה השלישית שלי לדבריך לא תקום מדינה פלשתינית ביהודה ושומרון כל עוד ואני ראש הממשלה שנבחר בבחירות דמוקרטיות.
אם נתניהו לא מעיף מהממשלה את יואב גלנט ואת בני גנץ ואייזנקוט מחר או יותר נכון אצלכם היום אזי שאני לא מבין את הליכוד את חברי הכנסת של הליכוד שלא יוצאים נגד הביזיונות האלה נגד החבטות האלה שחובטים בהם הבוגדים אלה שבגדו באזרחי ישראל.
כל הנאום של גנץ אתמול יש לו סיבה אחת בלבד. הירידה בסקרים זה הכל. נאום חלול שאין בו כלום שמנסה להיות דרמתי ולרצות את האמריקאים.
בושה וחרפה ורק תזכרו שכל הפוליטיקה הזאת שאין לה שום קשר למלחמה נעשית על גביהם של לוחמי צה"ל שמקפחים את החיים שלהם ברצועה כדי שהנבלות האלה ימשיכו לעסוק במלחמה שלהם לחסל את הממשלה .
גנץ זה קצין קישור ארה"ב
אם הוא יילך העניינים מול ארה"ב ייסתבכו עוד יותר ...

גנץ זה קצין קישור ארה"ב
אם הוא יילך העניינים מול ארה"ב ייסתבכו עוד יותר ...

נהפוך הוא.
נתניהו חייב להעיף את הגנץ מהממשלה ולהחזיר אותו ואת חבריו הבוגדים לספסלי האופוזיציה ולומר לממשל ביידן אם אתם רוצים לנהל אותנו דרך משתפי פעולה כמו הקאפו'ס בשואה דרך אלה שרוחם נשברה והם נעים ונדים כמו עלים ברוח זה לא יצליח לכם.

DANIAVNI

Well-known member
נהפוך הוא.
נתניהו חייב להעיף את הגנץ מהממשלה ולהחזיר אותו ואת חבריו הבוגדים לספסלי האופוזיציה ולומר לממשל ביידן אם אתם רוצים לנהל אותנו דרך משתפי פעולה כמו הקאפו'ס בשואה דרך אלה שרוחם נשברה והם נעים ונדים כמו עלים ברוח זה לא יצליח לכם.
דווקא השימוש בשמעון פרס ז"ל הצליח לו לנתניהו
והוא ממשיך באותו קו .

evglev1

Well-known member
מנהל
תסביר בבקשה מה הצליח לנתניהו כשהשתמש בשימון ומה היה האירוע ?
שהוא מינה את ליברמן לשר חוץ מתוך אילוץ פוליטי, אבל לא ספר את ליברמן כשר חוץ וליברמן היה שר חוץ בתואר ושר הביזיון אהוד ברק והנשיא שמעון פרס ז"ל היו שני שרי חוץ בפועל.

שהוא מינה את ליברמן לשר חוץ מתוך אילוץ פוליטי, אבל לא ספר את ליברמן כשר חוץ וליברמן היה שר חוץ בתואר ושר הביזיון אהוד ברק והנשיא שמעון פרס ז"ל היו שני שרי חוץ בפועל.

הנה עוד סיבה למה נתניהו אינו מנהיג הימין.
עוד סיבה מדוע צריך להחליף אותו במנהיג עוצמה יהודית בן גביר .

evglev1

Well-known member
מנהל
נהפוך הוא.
ואם ביידן יגיד: "תשיגו במקום אחר את הטעינה של כיפת ברזל". או יגיד: "בפעם הבאה שעולה הכרה במדינה פלסטינית במועצת הביטחון אני לא מטיל ווטו".

ואם ביידן יגיד: "תשיגו במקום אחר את הטעינה של כיפת ברזל". או יגיד: "בפעם הבאה שעולה הכרה במדינה פלסטינית במועצת הביטחון אני לא מטיל ווטו".

התשובה של ישראל צריכה להיות כדלקמן.
נשתמש בפרחי השלום של דימונה ולהוציא לו אצבע משולשת.
אתה יודע מה היה קורה באותו הרגע שישראל הייתה אומרת לביידן נשתמש בפרחי השלום מדימונה ?
דרך אגב ביידן משעה את מניעת משלוחי הנשק ההתקפי לישראל יודע למה? בארה"ב היהודים אכלו אותו והתמיכה במפלגה הדמוקרטית של היהודים ירדה ב17% לפי הסקרים.

jackie111

Well-known member
גם אני רוצה שביבי יפטר את גנץ. הלוואי.
ויואב גלנט סתם נטל - זרוק אותו.
ואייזנקוט המרוקאי כמובן למה בכלל הוא קיים.
זה יחסוך לגנץ ולחבריו הרבה התלבטויות.

וכן ביבי כדי להגדיל נזקים תרביץ איזו קללה לביידן.
ותדפוק את הצרפתים (צרפתית שפה מגעילה).

גם אני רוצה שביבי יפטר את גנץ. הלוואי.
ויואב גלנט סתם נטל - זרוק אותו.
ואייזנקוט המרוקאי כמובן למה בכלל הוא קיים.
זה יחסוך לגנץ ולחבריו הרבה התלבטויות.

וכן ביבי כדי להגדיל נזקים תרביץ איזו קללה לביידן.
ותדפוק את הצרפתים (צרפתית שפה מגעילה).

או אתה רואה? לפעמים אפילו אם זה בציניות המוח שלך מתבהר לכמה שניות חחחחחח:)
לגבי ביידן מה שה BB צריך לעשות זה לסגור את השגרירות האמריקאית ולהעיף משם את השגריר ואת סוכני הסי איי אי ולומר לטראמפ תנצח את הבחירות נפתח את השגרירות .

evglev1

Well-known member
מנהל
או אתה רואה? לפעמים אפילו אם זה בציניות המוח שלך מתבהר לכמה שניות חחחחחח:)
לגבי ביידן מה שה BB צריך לעשות זה לסגור את השגרירות האמריקאית ולהעיף משם את השגריר ואת סוכני הסי איי אי ולומר לטראמפ תנצח את הבחירות נפתח את השגרירות .
ואחרי זה השאלה לא תהיה אם השגרירות בירושלים או בתל אביב, כי רק תחת שלטון רפובליקני תהיה בכלל שגרירות אמריקאית בישראל וכל ממשל דמוקרטי שיהיה יינתק יחסים עם ישראל ויסגור את השגרירות האמריקאית בישראל ויגרש את השגריר הישראלי מארה"ב.

ואחרי זה השאלה לא תהיה אם השגרירות בירושלים או בתל אביב, כי רק תחת שלטון רפובליקני תהיה בכלל שגרירות אמריקאית בישראל וכל ממשל דמוקרטי שיהיה יינתק יחסים עם ישראל ויסגור את השגרירות האמריקאית בישראל ויגרש את השגריר הישראלי מארה"ב.

ועל זה נאמר מאויבי אשמר לבד, שמור אותי מאוהבי.

marabo

Well-known member
מלכתחילה לא היה צריך להכניס אותו
אבל כעת במחשבה שניה הדרך הכי טובה זה להתיחס אליו כמו לעציץ.
שיגיד מה שהוא רוצה, רוצה להשאר - שישאר, רוצה ללכת - שילך.
ככה הוא ציבורית נשרף ומאבד תמיכה לאט לאט. הוא והחבר שלו אייזנקוט.
כמו שכתבתי לך לגבי משה רבנו ודתן ואבירם. משה רבנו ידע שהם פרוקסיס של פרעה ושיש להם תמיכה אצל הערב רב שפרעה הכניס לעם ישראל אז במקום להלחם בהם נתן להם להשתלח בו חופשי ואפילו הכניס אותם לקבינט שלו. הם תפסו בטחון ותחת עד שעשו את הטעות שהפילה אותם.

אתה נאיבי כמו ילד. גנץ הוא סוללת ההגנה האחרונה של ביבי נגד בן גביר וסמארקיץ'
דווקא חשבתי על האפשרות הזאת. זאת בהחלט אפשרות הגיונית. אני לא פוסל את דעתך בנושא הזה.
יש הרבה אינדיקציות המוכיחות לי את נכונות טענתך. הוא לא פיטר את היועמ"שית לא סתם. היא מהווה מחסום מול בן גביר. היא בלתי נסבלת אבל היא חוסמת את בן גביר . לא שאני טוען שזה מהלך מוצדק ובוודאי שזה מהלך לא מוצדק אבל אנחנו מכירים את השפן הקטן לאורך כל השנים שהוא ראש ממשלה שמדבר ימין לפני הבחירות ואחרי שהציבור המטומטם שלו בוחר בו הוא עושה שמאלנית.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני מניח שאתה לא פסיכולוג ורק פסיכולוג או פסיכיאטר יכול להבין את נתניהו.

אני מניח שאתה לא פסיכולוג ורק פסיכולוג או פסיכיאטר יכול להבין את נתניהו.

אני לא בטוח שזה עניין לפסיכיאטריה.
על פיו זה ברור שנתניהו מעדיף את הגנץ כי הגנץ זה תעודת הביטוח של נתניהו מבן גביר וסמוטריץ.
כל עוד והגנץ בקואליציה הוא יודע שיש לו קייס נגד הבוחרים שלו . מה אתם רוצים ממני?
נתניהו מפחד מבן גביר פחד מוות. למה? כי נתניהו יודע שעם בן גביר הוא יצטרך לנהל מדיניות ימנית פאר אקסלנס ונתניהו מעולם לא ניהל מדיניות ימנית אלא מדיניות שמאלנית לייט .

אני דווקא הייתי מוסיף קרימינולוג לחבורת המומחים .
אני לא קרימינולוג אבל גם אדם מן הישוב שהוא לא פסייקולוג ולא קריימינולוג ולא פסייכואטרילוג יכול לזהות ולהבדיל בין ארנבתולוג לשפנולוג .
ותמיד יש לו אופציה לשלוח לראש הממשלה השפן הקטן ארגז גזר.

ולכתוב על הארגז "השפן הקטן שכח לסגור הדלת ..... הצטנן המסכן וחטף נוחב'ה של נזלת........

למעלה