אני כותב את ההודעה הזו בכעס רב.

זה היה ממש לא לענין

א.
לא יתכן שאנשים לא שלא הבינו, אולי לא רוצים לקרוא כתבה ארוכה, אבל מאידך, אין שום סיכוי בעולם שאני אעתיק לכאן כתבה מהעיתון המודפס, במלואה.
ב.
כבר אתמול כתבתי שזה היה בידיעות אחרונות, באינטרנט זה לא הופיע אלא רק את תחילת הסיפור מלפני חודש ולזה הצגתי קישור.
אבל משום מה זה לא מענין אותך אלא רק להעביר ביקורת לא עניינית.....
ג.
זה שאת לא מבינה זה לא אומר שאף אחד לא הבין, זו סתם התנהגות לחלוטין לא ראויה.
ד.
אני לא הכרחתי אותך לקרוא את מה שכתבתי, ואין לך מושג כמה זמן לקח לי לכתוב והמסקנות שלך מומצאות בלי שום בסיס, סתם חוצפה......
ה.
זה קצר מספיק בשבילך ???
זו היתה שאלה רטורית...

מאיר ולא להסכים למסור פרטים

אישיים רפואיים. אין שום הצדקה שקורבן תצטרך לתרץ למה היתה אצל פסיכולוג או מה עשתה בגיל חמש. קראתי תלונה על פיה שוטרים עדיין לא יודעים איך לטפל בקורבנות אונס.

בת חן191

New member
ואולי יש כאלו ששום עזרה לא עוזרת?? אני מכירה אישית משהיא

שנאנסה בצבא וכתוצאה מכך היתה בבת ים באברבאנל יצאה וחזרה
אשה חכמה ואינטליגנטית כואב הלב,תמיד עצובה

בת חן191

New member
יתכן ולא מענין-אני לא אוהבת סופגניות סתם

בצק טבול בשמן,,,יותר טוב לאכול קרמבו
ןחןץ מזה מאין נובע המנהג הנל??כמו כן סביבון מה המקור
אולי מר גוגל יודע

שוב הכללות ?

א.
נכון שהיא לא צריכה למסור מידע רפואי על טיפול זה או אחר.
גם בפניי הטיח פעם קצין משטרה שהייתי אצל פסיכולוג בצבא .
כן, הייתי פעם אחת לצורך קביעת העובדה שיש לי הלם קרב קל [עקב העובדה שכל חבריי ב-"כיתת-השועלים" נהרגו בפעולה האחרונה שלנו בירדן/עירק ואני נשארתי היחידי] מה שלא פוגע במהלך החיים וזו עובדה שאין לי שום בעיה פרט לעובדה שאני לא נכנס לבתי קברות ולא משתתף בהלוויות.
זה לא הופך לסטיגמה.

ב.
בגלל תלונה, יש מסקנה ששוטרים לא יודעים לטפל באירועי אונס ? נו באמת, קצת רצינות.
בהיסטוריה שלי חקרתי אלפי מקרים של עבירות פליליות מכל הסוגים ובהם מקרים רבים של מעשי אונס, מהם הצלחתי להציג ראיות לעבירה ולהמליץ להביא לדין את העבריין בכ-95% מהמקרים, כאשר היו מספר מקרים לא רב של "המצאת אונס" לצרכי נקמה ואחרים.

זה שהיה מישהו שטיפל באירוע כזה לא נכון, זה לא מכליל את כל שוטרי משטרת-ישראל.
טיפול בחקירות מורכבות צריך להיעשות רק על ידי בעלי נסיון, אותו צברו כמשתתפים זוטרים בארועים כאלו ולמדו מה עושים ואיך.
אם יש מקום שזה לא פועל כך, יש לנקוט במיידי בצעדים למניעת ההתנהלות הזו ולא לקבוע ששוטרים לא יודעים את עבודתם.

כמה קל להעליל על השוטרים כי אסור להם להתראיין.
ג.
הבעיה המרכזית עליה נתתי את הדעת כבר בשירות וזעמתי על כך, שהקורבן למעשה מופקר גם על ידי החוק וגם על ידי הרשויות השונות, וזה לא משנה אם הקורבן הוא זקן שפרצו לו הביתה או אשה שנאנסה או שודד וכו.

במקום להשקיע כסף,מיליארדים, בחרדים שונאי המדינה ובמתנחלים שבכלל לא גרים במדינה, היה צורך להשקיע במה שקורה במדינה כאשר הכל הולך ומתמוטט לאן שלא תביט, למרות שנתניהו חוגג כל הזמן כמו נירון,
משרד הרווחה או אחר היה צריך להקים משהו כמו:"שירות תמיכה בנפגעי עבירה".
וללוות כל נפגע בין אם במתן עצה או בליווי פיזי , כך שהמלווה יתמחה משך הזמן לסיוע הטוב ביותר, ולתת לו את התמיכה לה הוא זקוק בעת קשה.

אבל את אף אחד זה לא מענין, והקורבנות נשארים לבד בעוד שהמדינה המציאה מליון פעילויות ותמיכות לעבריינים החל מסעד וכלה בשינוי זהות ותמיכה כספית.

ולבסוף, ישנו כלל ציבורי חכם האומר שתפוח רקוב יש לסלקו מהחבית ולא להשמיד את כל החבית.....

מינהר

New member
בהחלט, שפירא. ותשלום מוגזם לשותפים קואליציוניים

זו רעה חולה.

למעלה