אנחנו והם

Benedictus3

New member
אנחנו והם

הדבר הראשון שעניין אותי כשהתיישבתי בנחת מול הטלביזיה לראות את המשחק בין שתי הקבוצות שכבשו את האצטדיון שלנו לשעה קלה (או קשה, תלוי למי...) היא "איזו אוהד של הצהבת הזיהומית יושב על הכיסא שלי"... כמו בסיפור זהבה ושלושת הדובים... היה לי קשה לחשוב על זה שהוא עלול ליהנות מהישיבה ועד הדקה ה93 אפילו חששתי שהוא עלול ליהנות גם מהתוצאה.
והנה מסתבר שגם מהאווירה הוא לא נהנה... איזו כתבה מעליבה ומתנשאת, יהירה וצהובה יותר מצהוב...
לידיעת הקוראים הצהובים... אני לא נתקע בפקקים ומגיע בנחת ובשלווה לאצטדיון (גם לפני שזכיתי בתו חנייה בהרבה מזל..), אני נכנס בשעריו בתוך דקות ספורות וזוכה ליחס מנומס והגון מהבודקים בכניסה, המיקום ביציע המזרחי פנטסטי, האקוסטיקה נהדרת, תחושת המגרש הביתי חזקה מכפי שחוויתי אפילו באיצטדיונים באירופה, זווית הצפיה יותר ממעולה ובכלל - אווירה שרק עבורה עשיתי מנוי - שהרי כדורגל גדול אנחנו לא חויים מהקבוצה שלנו, לצער כולנו....
התלונות שלאוהדי הצהבת הרבה יותר מלא ברורים... נראה לי שמעבר לכך שהאתר הזה הוא אתר חדשות ורכילות פנימי של המועדון הבזוי הזה, גם תחת כתבות "מלומדות" לכאורה, או אפילו מקצועיות - לכאורה, הצהבת היהירה והמתנשאת, זו שבה בחר הקב"ה במעמד הר סיני, מתפרצת החוצה כמו מוגלה. הלאה מכבי תל-אביב, ועם כל הקושי שיש לי להזדהות עם מועדות ששם להצמו את שנאת הזרים כדגל - כל הכבוד לבית"ר!!

baythedog

New member
אני רוצה להגיב לגופה של הכתבה

אבל אני מסרב להיכנס לאתר המסריח הזה ולקרוא את השטויות שכתובות שם. מצטער בנדיקטוס.

Benedictus3

New member
דע את האויב

מאין אשאב אינפורמציה על תעבותיי? יש שם אוסף נפלא של כל מה שמחליא בחברתנו. מאיל גולן דרך סיליקון של ד"ר קלין, עבור באלי טביבי וסגור בגדולה מכולן - מכההההההבי המאמי של יהודוניה.

baythedog

New member
וואחאד זה לא האויב שלי

זה סתם מגזין רכילות ברמה הנמוכה ביותר שקיימת. אני לא צריך אינפורמציה על תעבותיי בכדורגל הישראלי כי לא מעניינות אותי קבוצות שלא נקראות מכבי חיפה.

שמע, האם אני שונא את הצהבת? בוודאי! גדלתי על שנאה לקבוצה הזאת. האם הם מעניינים אותי? לא.

יודע מה מעניין אותי? 150,000 צופים שבאו למשחקים בסמי עופר עד היום! זה מעניין! יש לנו קהל מדהים!

Cade Foster

New member
אין שום סיבה הגיונית להיכנס לאתר הזה

ובטח לא לפרסם כתבות משם. כמובן שאין חוק נגד זה בתפוז ואם בא לכם בכל זאת לעשות כן אתם מוזמנים מבלי שזה יזכה לתגובה ממני - אני רק מבקש יפה: אם כבר אתם חוטאים, אל תחטיאו. אני רואה את זה בערך באותה העין כמו לקרוא למכבי ת"א "מכבי". לא אסור, אבל צורם.

DRORIKO8

New member
כי אתה גדלת בחיפה

יש לקבוצה הרבה(מאד) אוהדים מהמרכז שלא ממש מבינים על מה המהומה בלקרוא לקבוצה "חיפה"

Benedictus3

New member
הפעם האחרונה שהיה לי מנוי למשחקים של מכבי

הייתה ב 1996. אחרי שלוש עונות יפות, כשהראשונה הסתיימה באליפות, עשיתי הפסקה שנמשכה 18 שנה! פה משחק שם משחק אבל שום דבר סדיר. גם העובדה שעזבתי את חיפה לא הקלה, על אף שמדובר בפחות משעה נסיעה ועל אף שדאגנו לבקר בחיפה לפחות אחת לשבוע. אפילו ב2002 - 2003, כשבקרית אליעזר שיחקה הקבוצה המוכשרת ביותר שדרכה על איזה מגרש בארץ אי פעם, עם איגבני, ג'ובני, פראליה, ז'וטא ויוסי, הלכתי לשלושה ארבעה משחקים וזהו.
והנה דווקא השנה, כשהאצטדיון אפילו התרחק יותר, כשהקבוצה לא אטרקטיבית בלשון המעטה, החלטתי לא רק לעשות מינוי, אלא גררתי גם חברים ושכנים. המסקנה היא אחת בלבד: עשינו מנוי לאצטדיון וקיווינו שגם הקבוצה תהיה איכותית. והאמת, גם במשחקים העלובים נגד עכו ורעננה, גם בהפסד נגד קרית שמונה, לא הרגשתי לרגע שבזבזתי את כספי... האצטדיון הזה הוא משהו שממלא אותי בכל משחק מחדש - עם או בלי מה שנראה על כר הדשא. עם זאת, חוששני שבשנה הבאה לא אחזור על המעשה הילדותי הזה, ונראה לי שרבים מ 17000 המנויים יעשו כמוני, אלא אם יעקב שחר יבין שבשביל קהל כזה עצמתי, שהוא היחיד בארץ המסוגל לקרוא תיגר על ההגמוניה של הצהבת הזיהומית המחליאה, קהל שפוי ואינטליגנטי שמבין כדורגל ואוהב כדורגל, קהל ששורשיו נעוצים עוד בשנות החמישים בקבוצה הנפלאה של ג'וני הארדי ואהרון אמר ואברהם מנצ'ל ושמילו, ראוי ליחס הרבה יותר מקצועי מכפי שהוא מעניק לנו בשנים האחרונות.

למעלה