אמסטרדם

FuCk1Ng A

New member
יש מיליון המלצות!!

המלצה על מלון: NOVA HOTEL זה סוג של מלון 2 כוכבים, פשוט וסולידי, ונמצא מאחורי כיכר דאם. אם תרצה רשימה מפורטת של קופישופס משובחים וסמים מעולים, זו רשימה ארוכה, פנה אלי במסרים או משהו.

ק ה ל ת

New member
בטח

הוסטל בשם flying pig (יש שלושה, תבחר את זה שבמיקום הכי נוח לך. מרכז העיר זה פצצות למסיבות, בפרברים זה יותר זולה (ותאמין לי שזה קשה) ואת השלישי אני לא מכיר). לגבי סמים, לא ממליץ, זה אסור ולא חוקי (חוק אקסטרטוריאלי כמדומני).אבל אם אתה מתעקש על פטריות, אבל תתחיל בקטנה, תקשיב למוכרים בחנות ואל תיקח לבד (הם גם מוכרים כדורים שעוצרים את ההשפעה, אם יש סרט רע או משהו, אל תתקמצן על שלושה יורו לזה).

מה אתה סתם מלחיץ אותו חח

תאכל פטריות והרבה! כשתגיע לארץ אתה תבכה שלא אכלת יותר.. פטריות זה הדבר החזק של אמסטרדם- אל תפספס..

strungout

New member
אמסטרדם

סמים- הגראס הכי טוב בעולם, אחחח מועדונים- המילקיוואי! אכסניות- לא יודע אה ושוב, הגראס, הוא כל כך טוב שם, הוא אלוהי. גראס באמסטרדם גרר

מוזיאון הרייקס(אני חושב Rijksmusuom

חובה!! לא רק לחובבי אומנות\ המון דברים יפים בסגנון שכבר איננו (למשל רמברנט). אם אני לא טועה זה פשוט כל מיני חפצים ששימשו מלכים הולנדיים(רקס = מלך). מומלץ לעשן לפני.

עזוב אותך מזה

אני רוצה מועדונים,מסיבות רוק כבד מטורפות או מסיבות טראנס מטורפות

MrListen

New member
אמרת שאתה מחפש מסיבות טראנס?

אז אני הייתי שם באכסניה שהיא גם קופישופ פאב/מועדון סנוקר עם הופעות לייב ובעיקר מקום מפגש של תיירים צעירים. שם המליצו לנו על מסיבת טראנס בטבע, בערך חצי שעה נסיעה באוטובוס מאזור תחנת הרכבת המרכזית. שם האכסניה Last Water Hole, במסיבה היה בן זונה!

BiAAAtch

New member
שלח לי במסר מה אתה מחפש,

ידיד שלי גר שם והוא יגיד לך הכל..

טוב אני חייב להודות שאני לא יודע

לגלגל(מעשן תמיד בבאנגים) ואמרו לי שחובה לדעת לגלגל לפני אמסטרדם. אנא עזרו לי

למעלה