אירוע אחד שקובע הכל כסוף

anti is back

New member
אז איך היית מסביר את זה?

והאם זו באמת שפה פסיכולוגית? התחושה שלא יכולתי לשאת את הקול שלי, את הנוכחות שלי בעולם, כאילו כל דבר מוחשי נעשה טו מאץ'.

arana1

New member
בדיוק הפוך מההסבר הפסיכולוגי

שהשתיקה, גם כשאת לבדך ועם עצמך, נוצרה דווקא בגלל שמשהו בפחד שלך מהאינטימי דעך, ומשום כך, כל מה שמוחצן, מתומלל, מצלצל בזהותך לפתע חש לך כזר.

זה לא שמאסת במוחשי, להפך, מאסת במוחשי מסוג מסויים בגלל שנחשפת לאפשרות לחוש אחרת.

בגלל זה כתבתי שנדמה לי שההיפוך בסיפור מהותי מאוד לקשר שפה-מציאות, גוף נפש, כי אנחנו תמיד מדברים מהפרספקטיבה של מה שידוע לנו, זה מה שהתנסינו בו עד עתה, אלא שיש גם אחרת, זאת שאנחנו לא יודעים אלא לזהות כתהום, ומשם הולכת ונחשפת פרשנות הפוכה.

anti is back

New member
וואו, צריכה לעבד את זה, אבל זה מהדהד לי מאוד נכון. וגם מאוד

מאפשר, בניגוד להסבר האחר.

כיף לך שאת מצליחה להבין

אותו ובכלל אני מזמן בוהה בקירות ולא מבין מה הולך איתי יש יכנו את זה תסמין שלילי של סיכזופרניה ורגסיה אני מכנה את זה ידעה כי אין אהבה ולא תהיה בחיי והכל שחור היה והיה אז עדיף לישון .

anti is back

New member
אני מבינה אותו, כי הוא מסביר לי אותי

וזה נשמע לי מאוד נכון, שמה שגרם לי להשתתק זה שלא זיהיתי עוד את עצמי בקול ההוא, שקודם היה לי שקוף ולגמרי "טבעי" וכי סוג הנוכחות שאני זקוקה לה השתנה. בגלל זה גם הופתעתי, ברגע שחזרתי לכתוב, להיתקל בקולות שפעם היו רגילים לי, ועכשיו מרגישים זרים. ואפילו דרכם, כשאני מסתכלת על ההצטרפות שלהם לתמונה, אני מזהה שמשהו זז, השתנה.

כן זה מובן הוא מסביר לי גם

אותי לכן אני נוטה להתייעץ איתו כבר כמה שנים טובות אני פשוט במצב של הלם קיומי טוטאלי שאיני מבין דבר פרט אני וגם זה חוטא הרבה ומערבל בהרבה צבעים .

anti is back

New member
שיט, למה השפה מתרסקת לי?

מרגישה שאני מידרדרת חזרה לדה דה. אוף, אריה הזה.

arana1

New member
מלכתחילה אהבנו זרות, ולא במקרה

שפה זרה וארץ זרה הרגישו לנו מאפשרים יותר גם בגלל זה,
זה תמיד היה קיים ואצל אנשים מסויימים אפילו מאוד,
הדברים טבועים בנו כך,
פשוט היו יותר ברקע וזזים עם הזמן לחזית כפי שנועד להם.

זה ממש לא אומר שאנחנו יכולים לפתור את הכל מייד ועכשיו,
הכי לא,
כל העניין שאין בכלל מייד ועכשיו אף פעם

anti is back

New member
זה מצחיק, אתה יודע?

כי אחד הדברים שהכי נצרבו בי מההיכרות איתך זה הערות המוגברת למשקל הבלתי נסבל של הכאן והעכשיו.

arana1

New member
כן, זה לא ברור לי למה זה כך.

אולי דווקא בגלל שאין לי כאן ועכשיו אני לא יודע להגיב לשום דבר,
וזה מכביד כל רגע למשקל מוחלט,
משתק,
ואולי בהקשר של מה שכתבתי על השפה יתכן שבגלל שאין לי כאן ועכשיו אני הכי כאן ועכשיו כזה

הילד הזה יכול ללמד אותך

דבר מה על החיים תאמין לי על הסבל והניכור והיאוש והגנהום שלעולם לא הכרת ומקווה שלעולם אל תכיר אל תזלזל בצערים שלמה אבן גברול אמר הנני כבן עלם בן 16 ולבי כבד כלב בן שמונים זה שאני ילד לא אומר כלום עברתי הכל מהכל כל סוג שתרצה אני לא פחות בוגר ממך אפילו יותר אז תפסיק להתנשא ... זה לא מרשים אותי בכלל .

arana1

New member
לא קשור בכלל

גם נינה הרבה יותר חכמה ורגישה ממני ובכל זאת אין מצב שהיא תבין את סוג המהלך שאני מדבר עליו,
ומה שכתבתי לא ביטא זלזול ואני לא עושה תחרות כאב ויאוש עם אף אחד

איזה מהלך ?

אתה עושה אולי לא הבנתי אותך ומה הקשר לגיל שלי ? חסר דוגמאות לאנשים בוגרים לגילם ?מה הקשר לגיל ולהבנה ? מצטער על התוקפנות הרגשתי זילזול ,אשמח לתשובות .

חחח אני יכול ללמד זקן

כמוך כמה תרגלים חח עלק התבגרות מינית זיין שכל חחחח כאלו אתה נאסטר האורגזמה הנשית יד הקסם חחחח הרגת אותי עכשיו אני על הרצפה חחחח .

חחחח אני צוחק יחסר הומור

ואולי לא מתאים לי אין לי שמץ אם מתאים לך תהנה מה אני אגיד לך ...

anti is back

New member
לא שיש לי מושג לאן זה מוביל, בינתיים הכול בשלילה

אבל כרגע אני פתוחה לתיאור מאפשר, כחלק מהתפתחות ולא כרגרסיה. כמובן שהכי מבינה אותך, כי גם אני הייתי ככה הרבה מאוד זמן.

כן מקווה שזה יחלוף

לא חושב שיעלם לגמרי אבל גם רגעי אור קצובים יתנו לי תחשק לא לנטל את חיי .

למעלה