אין שמע במחשב אחרי עדכון לחלונות 11

שרפנטיה

New member
מצורף צילום של מנהל ההתקנים עם ההתקן שלא עובד. עדכון דרייבר לא מביא תוצאות. במידה ואין פתרון, איך אני חוזר לחלונות 10. העדכון טרי מעכשיו.

קבצים מצורפים

• מנהל התקנים.jpg
    מנהל התקנים.jpg
    KB 16.1 · צפיות: 4

שרפנטיה

New member
טוב. החזרתי לחלונות 10 ויש שמע. הרעיון של שדרוג תוכנה וגרימת תקלות לא ממש מוצלח.

רוב הזמן נח

Well-known member
בדקת שהחומרה של הכרטיס קול מתאימה לחלונות 11?

הכלל הכי בסיסי שהמחשב מגיע עם מערכת ההפעלה שמתאימה לו.
מחליפים מערכת הפעלה שמחליפים מחשב.

אחרת, זה עניין למי שרוצה לנסות ולבדוק ...

שרפנטיה

New member
תודה.
כשמיקרוסופט מציקים עם השדרוג בעקשנות כמעט בכל הפעלה של המחשב זה אמור להיות אחרי שהם ערכו את בדיקת החומרה במחשב הספציפי והתאמתה לחלונות 11.
למה משתמש מן השורה צריך לחשוש שהשדרוג ישנמך למעשה את המחשב שלו ויפגע בהתקנים שעובדים כשורה?
כל הצעות התיקון שלהם לא עבדו וגם התיקון שבוצע דרך אתר היצרן (לנובו) לא הביא לתוצאה. זה החינם שעושה את זה או ה7 שהחברה שמה על לקוחותיה?
אגב, לתהליך החזרה לגירסה 10 הם מצרפים אזהרות והפחדות על קבצים שיעלמו ואפליקציות שאולי לא יתפקדו. נאדה. הכל טוב ותקין כמו שהיה.

רוב הזמן נח

Well-known member
תודה.
כשמיקרוסופט מציקים עם השדרוג בעקשנות כמעט בכל הפעלה של המחשב זה אמור להיות אחרי שהם ערכו את בדיקת החומרה במחשב הספציפי והתאמתה לחלונות 11.
למה משתמש מן השורה צריך לחשוש שהשדרוג ישנמך למעשה את המחשב שלו ויפגע בהתקנים שעובדים כשורה?
כל הצעות התיקון שלהם לא עבדו וגם התיקון שבוצע דרך אתר היצרן (לנובו) לא הביא לתוצאה. זה החינם שעושה את זה או ה7 שהחברה שמה על לקוחותיה?
אגב, לתהליך החזרה לגירסה 10 הם מצרפים אזהרות והפחדות על קבצים שיעלמו ואפליקציות שאולי לא יתפקדו. נאדה. הכל טוב ותקין כמו שהיה.
במחשב הראשון שהיה לי, ממש בפעם הראשונה שהשתמשתי בכלל במחשב בבית, כשהיה כתוב שיש עדכונים בשבילי, חשבתי שמיקרוסופט ממש דאגו לי אישית ושלחו לי עדכונים. |חיוךרחב|

למעלה