אין פשע יותר מהפשע הזה. לכן למדינת ישמעאל אין תקומה.

כבר ב 2005 הבנתי שחבל לבזבז את הזמן לגדל ילדים ונכדים במקום הזה הקרוי מדינת ישמעאל.
היום במבט לאחור כשאני מביט באותם ילדים ילדי 2005 שבינתיים גדלו כמו הילדים שלי וכבר נולדו להם ילדים שהם בעצם כבר דור שלישי לגירוש קטיף וכשאני מביט בנכדים שלי שמבחינת הזמן הם כמו הדור השלישי לגירוש גוש קטיף וכשאני מביט בילדי הקיבוצים בעוטף שהם כבר נכדים לדור הגירוש אני מבין שההחלטה שלי לאפשר לילדים ולנכדים שלי חיים נורמליים כפי שמגיע לכל בן אנוש לחיות את חייו בסביבה נורמלית ובטוחה הייתה ההחלטה הכי נכונה ונבונה שעשיתי בחיי.
תחשבו על הילדים של היום בצפון ובדרום שעקורים מהבית שלהם וחיים תחת מטחי טילים וכתב"מים בלתי פוסקים? תחשבו על הרחובות החצרות של הישובים שלהם שהעזובה בהן גדלה והולכת והם כבר לא ישובו לשם .
את הנכדים שלי אני מחנך כך שהם חווים את המציאות של מדינת ישמעאל בצורה כזאת שהם מבינים שהמדינה בתהליך של חורבן.
לימדתי אותם את כל ההיסטוריה של מדינת ישמעאל מ 48 דרך 53 השנה בה נולדתי דרך המסע שעברתי שם יסודי תיכון צבא כמו כל ילד נער נערה שנולדו יחד עם הקמת המדינה או קצת אחריה .
כבר ב 2005 הבנתי שהנכדים שלי יגדלו בבית שאין בו ממ"ד ולעולם לא יצטרכו לשכב ברחוב בעת אזעקה או לרוץ למיגונית .
למה אני צריך להעביר אותם את הסיוט הזה וכשיגיעו לגיל מבוגר יותר יעמדו בתור למטוס או לאוניה שתבריח אותם לחו"ל כדי להציל את החיים שלהם.
כבר ב 2005 הבנתי שסופה של מדינת ישראל זה רק עניין של זמן ולא יעברו 100 שנה וישראל תחדל מלהתקיים כישות יהודית ריבונית בארץ ישראל.

הפרבולה1

Well-known member
את המלחמה הזו יכולנו לקיים לפני עשור וחצי, ולשלם מחיר נמוך , כבר בעופרת יצוקה, אבל לא היתה לזה התכנות פוליטית בגלל הקונספציה השמאלנית, ופעולה כזאת של כיבוש עזה כבר ב 2009 היתה הודאה בכשלון ההתנתקות ובכשלון אוסלו.
לא להאמין שגם היום יש בממשלה כאלו שלא למדו כלום וממשיכים בהזיות מאותו סוג שהובילו לטבח ב 7 לאוקטובר ( גלנט, איזנקוט, גנץ ) , דוקא ביבי נראה שהבין את הלקח . כרגע ביבי לא מוכן להתחייב ל"יום שאחרי" וזה טוב, ולא נכנע יותר מידי לגחמות המטופשות של ביידן ובלינקן ( אבל לא לבנות על זה יותר מידי , גם הוא היה שותף לקונספציה ועלול לחזור אליה כל רגע ).

את המלחמה הזו יכולנו לקיים לפני עשור וחצי, ולשלם מחיר נמוך , כבר בעופרת יצוקה, אבל לא היתה לזה התכנות פוליטית בגלל הקונספציה השמאלנית, ופעולה כזאת של כיבוש עזה כבר ב 2009 היתה הודאה בכשלון ההתנתקות ובכשלון אוסלו.
לא להאמין שגם היום יש בממשלה כאלו שלא למדו כלום וממשיכים בהזיות מאותו סוג שהובילו לטבח ב 7 לאוקטובר ( גלנט, איזנקוט, גנץ ) , דוקא ביבי נראה שהבין את הלקח . כרגע ביבי לא מוכן להתחייב ל"יום שאחרי" וזה טוב, ולא נכנע יותר מידי לגחמות המטופשות של ביידן ובלינקן ( אבל לא לבנות על זה יותר מידי , גם הוא היה שותף לקונספציה ועלול לחזור אליה כל רגע ).

לא הבנתם כלום.
אתם ממשיכים לחשוב מה היה קורה אם עשינו ככה ופעלנו ככה.
ב2000 ברחתם מלבנון כמו גנבים בלילה תוך הפקרת צד"ל לחזבאללה. 5 שנים אחרי זה חזבאללה ישב לכם על הגבול ובנה מערך לחימה מרשים מאוד.
ב2005 לא למדתם והפקתם לקחים מהתבוסתנות השמאלנית אלא שהימין השמיד את גוש קטיף אחרי חודש ישב לכם החמאס על הגדרות ובנה מערך לחימה רקטי וצבאי .
המסקנה אתם לא לומדים לקח ותקועים בחרבון אוסלו ומשמנים בשוחד מחבלים ואירגוני טרור. לא למדתם לקח.
לא למדתם לקח גם אחרי ה 7.10 .
מי שכשל צריך להחליף אותו. לא החלפתם את הדרג הצבאי שהאחריות לבטחון ישראל עליו.
לא החלפתם אותם ואתם דורשים מהם לנצח? איך בדיוק? הם נפגעי חרבון אוסלו הם לא יודעים לנצח.
לכן גם במלחמה הזאת אתם מפסידים.
תרשום בסוף אתם תאכלו את הדגים המסריחים (700, 800 , 1000 לוחמים הרוגים) וגם תגורשו מן העיר. ולא רק שאתם תצאו מהרצועה אלא חמאס ימשיך לשלוט ברצועה ואם לא החמאס אז אש"פ ותקום מדינה פלשתינית ביהודה ושומרון וברצועת עזה עם מעבר בטוח למוסלמים בתוככי מדינת ישראל מעבר תרקומיא מעזה לחליל
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)
חחחחחחחחחח:)
וזאת תהיה חצי מהבעיה שלכם. החצי השני יהיה הגליל שמתרוקן מיהודים ויעבור לשליטת אש"פ .
איך אמר עראפתץ שעל אחר שעל.
איך אמר חביב בורגיבה אחרי ששת הימים לנאצר.
תעזבו אותם והם יאכלו אחד את השני.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)

למעלה