אין כבר גברים חזקים בעולם הזה?

לא מתפשרת כלל

Well-known member
מה כבר ביקשתי?
גבר. גבררר!
חזק
שרירי
אחד שמתאמן
ששומר על עצמו
שיודע מה רוצה מעצמו
וממני

זאת אשכרה בקשה מוגזמת?

טוב...אז ראיתי הכל. אבל הכל. וכן. קשה לשמוט לי את הלסת

ובכל זאת

אישון34

Well-known member
מה כבר ביקשתי?
גבר. גבררר!
חזק
שרירי
אחד שמתאמן
ששומר על עצמו
שיודע מה רוצה מעצמו
וממני

זאת אשכרה בקשה מוגזמת?

טוב...אז ראיתי הכל. אבל הכל. וכן. קשה לשמוט לי את הלסת

ובכל זאת
אישוני איש מתאמן רבות.

אבל עדיין לא יחשיב את עצמו לשרירי מידי.

מיד ארוץ לחדר הכושר שוב.

אישוניאיש.
יעלה רמה באימונים במיד.

doriangray011

Well-known member
גברים מחפשים אשה מושלמת ! אין כזו
נשים מחפשות גבר מושלם ! אין כזה
לגברים שמתאמנים קשה במכון כושר ולוקחים סטרואידים יש זין קטן.
אשה שנראיית טוב באריזה יקרה. שמקלפים היא כבר שונה.
תסתפקי בגבר ממוצע או שתמצאי צעיר להוט שיספק אותך. נראה טוב אבל ילד.

לא מתפשרת כלל

Well-known member
גברים מחפשים אשה מושלמת ! אין כזו
נשים מחפשות גבר מושלם ! אין כזה
לגברים שמתאמנים קשה במכון כושר ולוקחים סטרואידים יש זין קטן.
אשה שנראיית טוב באריזה יקרה. שמקלפים היא כבר שונה.
תסתפקי בגבר ממוצע או שתמצאי צעיר להוט שיספק אותך. נראה טוב אבל ילד.
שטויות במיץ
לא יודעת אפילו מאיפה להתחיל להגיב
רק אגיד שכאחת שנראית טוב, לא מרגישה צורך להתנצל. להיפך...זה רק נותן לי את הלגיטימציה לצפות ליתר. חוץ מזה, אם היית עושה ספורט בעצימות גבוהה ובעיקר כבדרך קבע, היית מבין כמה שהאנדרופינים שמשפריצים מאימון טוב מחליפים ביי פאר כל כימיקל שהוא.
הייתי עם לא מעט בחיי ואלו ששומרים על גופה ראויה, כוחם במותנם. זה מוכח מחקרית ובעיקר במחקר האישי שלי

doriangray011

Well-known member
שטויות במיץ
לא יודעת אפילו מאיפה להתחיל להגיב
רק אגיד שכאחת שנראית טוב, לא מרגישה צורך להתנצל. להיפך...זה רק נותן לי את הלגיטימציה לצפות ליתר. חוץ מזה, אם היית עושה ספורט בעצימות גבוהה ובעיקר כבדרך קבע, היית מבין כמה שהאנדרופינים שמשפריצים מאימון טוב מחליפים ביי פאר כל כימיקל שהוא.
הייתי עם לא מעט בחיי ואלו ששומרים על גופה ראויה, כוחם במותנם. זה מוכח מחקרית ובעיקר במחקר האישי שלי
נכון. שהייתי צעיר יותר צוללן שרירי וחטוב בהחלט יכולתי לשים בכיס את כל המתעמלים והמתאמנים. אך הגיל עושה את שלו ולמרות שאומרות לי שאני נראה טוב לגילי וצעיר בהרבה. עדיין זה לא מה שהיה.
אם לנחש נכון את מלכחת את גיל ה 50 ויותר. לאשה זו תקופה נהדרת. מיניות מתפרצת ובטחון עצמי. אם ניחנת גם בגוף חטוב והציץ שחשפת כאן מלמד שכן. אז את בפסגה. גברים בגילך ומעבר לו לא מבלים שעות במכון הכושר אבלהם גברים.
אז לא נעשה ילד ביחד. את כנראה גם עברת את הגיל.

לא מתפשרת כלל

Well-known member
נכון. שהייתי צעיר יותר צוללן שרירי וחטוב בהחלט יכולתי לשים בכיס את כל המתעמלים והמתאמנים. אך הגיל עושה את שלו ולמרות שאומרות לי שאני נראה טוב לגילי וצעיר בהרבה. עדיין זה לא מה שהיה.
אם לנחש נכון את מלכחת את גיל ה 50 ויותר. לאשה זו תקופה נהדרת. מיניות מתפרצת ובטחון עצמי. אם ניחנת גם בגוף חטוב והציץ שחשפת כאן מלמד שכן. אז את בפסגה. גברים בגילך ומעבר לו לא מבלים שעות במכון הכושר אבלהם גברים.
אני לא קוגרית וצעירים ממני לא מעסיקים אותי. יש משהו בנסיון חיים של גבר בשל ומסוקס שאין לילדון, יהיה כוסון על חלל ככל שיהיה ואתה יודע...זה לא סותר. להיפך. אין תחליף לאחד שאני בטרפת אליו שאפשר גם להחליף איתו מילה או שתיים על היומיום ואז פתאום לגלות שהיי...הוא יודע לזיין למות אבל היומיום שלו גם די דומה לשלי. וממשיכים לדבר ופתאום גם איזה תחום עניין משותף אבל פתאום הוא נוגע ולמי אכפת בכלל מה יוצא לו מהפה אבל לגמרי אכפת לי ממה שנשאר...ומלווה אותי עוד יום יומיים שלושה והרבה יותר מזה. ראיתי הכל. יודעת מצוין מה אוהבת ורוצה ואין לי עניין להסתפק במילימטר פחות. למה? כי אני אישה. וגם כי אני יכולה. ככה פשוט

in bal1

Well-known member
דווקא הם מבלים די הרבה במכון.וכל אחד סיבותיו עימו.

meidatek

Active member
כמי שמבלה שלוש פעמים בשבוע בחדר הכושר - בגיל 52 זה לא כמו בגיל 30. מה שאז היה כדי לפתח, היום הוא כדי לשמר. וכל האימונים שבעולם לא מורידים את הכרס הקטנה. ולגבי גדלים ואון... זה רק למבינות דבר ;-)

נסיך.333

Well-known member
עבדה איתי מישהי שהייתה נשואה לאחד כזה..
לא רק שהיה לו זין קטן היה גומר בדקה..
לא סתם היא החזיקה מאהבים

למעלה