איכלר חושף את שקרי האקלים של השמאל, על הכבוד לו

marabo

Well-known member
אתם אומרים שחייבים לעבור לגז חדש כי הישן מזהם, אתם אומרים שהוא סכנה בטיחותית ועלול להתלקח ולכן לטכנאים צריכה להיות "רגולציה"
אז אם כל בלבול המח הזה נכון למה אין במזגנים החדשים חיישן פשוט שיתריע על דליפת גז, פתאום אין בעיה בטיחותית בבלוף הזה.

כל הכבוד לאייכלר.
באמת, אני מצדיע
לא פשוט לעמוד מול טרלולי השמאל העולמי.

The Real Big Joe

Well-known member
אתם אומרים שחייבים לעבור לגז חדש כי הישן מזהם, אתם אומרים שהוא סכנה בטיחותית ועלול להתלקח ולכן לטכנאים צריכה להיות "רגולציה"
אז אם כל בלבול המח הזה נכון למה אין במזגנים החדשים חיישן פשוט שיתריע על דליפת גז, פתאום אין בעיה בטיחותית בבלוף הזה.

כל הכבוד לאייכלר.
באמת, אני מצדיע
הוא מצא את זה בדף כ"ג בבא חרטא?
מה הוא מבין בזה?

marabo

Well-known member
רק דוס פרימיטיבי יכול להפיק תגובה כזאת
יכול להיות
וכעת כשמיצינו את הדיון על דוסים פרימיטיביים מה תשובתך העניינית לטענותיו של אייכלר?
או ששוב יכולותיך האינטלקטואלית מוגבלות ואינך מסוגל לתת תשובה עניינית.

The Real Big Joe

Well-known member
יכול להיות
וכעת כשמיצינו את הדיון על דוסים פרימיטיביים מה תשובתך העניינית לטענותיו של אייכלר?
או ששוב יכולותיך האינטלקטואלית מוגבלות ואינך מסוגל לתת תשובה עניינית.
אתה באמת חושב שדעתו של אייכלר על האקלים ראויה להתיחסות? אני לא עוסק במוקיונות.

הוא מצא את זה בדף כ"ג בבא חרטא?
מה הוא מבין בזה?
אולי הוא צודק

1ספי11

Well-known member

כל הכבוד לאייכלר.
באמת, אני מצדיע
קשקוש מטומטם .
בורות היא נשקו החזק של הימין.

בון דוק

Well-known member
תשובה שמאלנית טיפוסית
מנומקת ומפורטת
אני מת על הצדקנות המדענית שלהם לכאורה
יש חוקר בשם ד"ר פייטלסון שמתעסק עם הסביבה. הוא בדק את כל הטענות על קטסטרופות שנחזו לאורך דורות והגיע למסקנה שאף פעם זה לא כצעקתה. בסוף מקבלים משהו באמצע . אני לא אומר שבנושא תוצאות ההתחממות הגלובלית נקבל משהו בין המתנגדים לתומכים אבל צריך גם לדעת שלא כל מה שמדענים צפו קרה.
לא ללכת כמו עדר מאמין עיוור אחרי המדען.
ברוב המקרים שחרדי בא להתעמת עם חילוני ומכין שיעורי בית הוא מגלה שמולו חילוני בער, עדר שצורח ססמאות בלי שקרא שורה מהידע שהוא מגן עליו .

כוכבית מצויה

Well-known member

כל הכבוד לאייכלר.
באמת, אני מצדיע
בסה"כ שאלה של עלות מול תועלת.
אין כאן שום קשר לנכונות או אי נכונות הטענות לגבי האקלים.

jackie111

Well-known member
לידיעתכם:

"ד״ר גיל פרואקטור, מנהל אגף אנרגיה ואקלים במשרד להגנת הסביבה, הסביר לאייכלר כי "טכנאים מתעסקים עם מערכות קירור ומיזוג אוויר בלי חובה לעבור את ההכשרה המתאימה. רק לפני מספר חודשים מת טכנאי שהתעסק עם מזגנים כתוצאה מהתחשמלות. החוק קריטי, הוא נועד למנוע סכנות בטיחותיות. ב-1 בינואר 2028 האיחוד האירופי, שליש מהסחר של ישראל, יפסיק לחלוטין את הסחר איתנו במזגנים ומערכות קירור ובגזים עצמם, אם לא נעמוד ביעדי הפחתת השימוש בגזי קירור מזהמים. ב-1 בינואר 2033 ישראל לא תוכל לקנות יותר גזי קירור אם לא תפחית ב-70% את השימוש בגז הישן. אם לא נעשה צעדי חירום עכשיו, לא נעמוד בזה. אנחנו מאבדים זמן יקר מאוד וזה משפיע ישירות על יוקר המחיה. בסוף לא יהיו כאן גזי קירור".

ישראל חייבת להציג את הפחתת השימוש בגזי הקרירור הישנים לה התחייבה בתיקון קיגאלי, כבר בינואר 2025. אם יעבור החוק, תצטרך ישראל להציג בשנה הבאה הפחתה של 15%, לפי התקנות הקיימות. אם לא תושלם החקיקה – החל מחודש 2025 תאלץ ישראל להפחית כמות גבוהה הרבה יותר של 40%. כלומר, דחיית חקיקת החוק משמעותה סנקציות ישירות על השוק."

marabo

Well-known member
לידיעתכם:

"ד״ר גיל פרואקטור, מנהל אגף אנרגיה ואקלים במשרד להגנת הסביבה, הסביר לאייכלר כי "טכנאים מתעסקים עם מערכות קירור ומיזוג אוויר בלי חובה לעבור את ההכשרה המתאימה. רק לפני מספר חודשים מת טכנאי שהתעסק עם מזגנים כתוצאה מהתחשמלות. החוק קריטי, הוא נועד למנוע סכנות בטיחותיות. ב-1 בינואר 2028 האיחוד האירופי, שליש מהסחר של ישראל, יפסיק לחלוטין את הסחר איתנו במזגנים ומערכות קירור ובגזים עצמם, אם לא נעמוד ביעדי הפחתת השימוש בגזי קירור מזהמים. ב-1 בינואר 2033 ישראל לא תוכל לקנות יותר גזי קירור אם לא תפחית ב-70% את השימוש בגז הישן. אם לא נעשה צעדי חירום עכשיו, לא נעמוד בזה. אנחנו מאבדים זמן יקר מאוד וזה משפיע ישירות על יוקר המחיה. בסוף לא יהיו כאן גזי קירור".

ישראל חייבת להציג את הפחתת השימוש בגזי הקרירור הישנים לה התחייבה בתיקון קיגאלי, כבר בינואר 2025. אם יעבור החוק, תצטרך ישראל להציג בשנה הבאה הפחתה של 15%, לפי התקנות הקיימות. אם לא תושלם החקיקה – החל מחודש 2025 תאלץ ישראל להפחית כמות גבוהה הרבה יותר של 40%. כלומר, דחיית חקיקת החוק משמעותה סנקציות ישירות על השוק."
לא מחוקקים חוק בשביל טכנאי אחד שהתחשמל לפני כמה חודשים פעם בכמה שנים כאשר כל יום אלפי טכנאים מתקינים מזגנים ואף אחד לא מתחשמל.
ברור שזה חלק מהחירטוט

למעלה