איך צחקתי כשפלצני התקשורת שלכם

איך צחקתי כשפלצני התקשורת שלכם

קיבלו סמסים מהסייענים שלהם ברצועה שהמחבלים הודיעו שמבחינתם הסתיים הסבב הנוכחי.
כל רשתות התשקורת שלכם מערוץ פלשתין כאן 11 דרך ערוץ פלשתין 12 ו 13.
את מי זה מעניין ההודעות שלהם? אם אתה לא רוצה לשחק ליידים שלהם אתה לא נותן להם לקבוע לך את סדר היום.

אם אני ראש ממשלה הייתי מוציא הודעה לתשקורת בזו הלשון.
ההודעה של מחבלי הג'יהאד האיסלמי מעניינת אותי כמו הנפיחה שהפרחתי עכשיו.
וממשיך לדפוק אותם על בסיס יומי קבוע יום יום שבוע שבוע חודש חודש עד שהייתי מחסל אותם.
הייתי מפיל כרוזים ברצועה ואומר לאזרחים הלא מעורבים שם תברחו מהרצועה אם אתם רוצים לחיות.
מהיום אין לכם מים דלקים מזון חומרי בנייה חשמל מצד ישראל.
מהיום אין יותר כסף מקטאר.
מהיום כל אזרח לא מעורב שימצא ליד מחבל בידיעה או שלא בידיעה חייו בסכנה.
תברחו משם אם אתם רוצים לחיות.

מהבוגדנוביצים אני לא מצפה לתשובה.

וכי מה יענו לי חוץ מהתשובות האידיוטיות שלהם?
אבל דווקא מחברי מהימין הייתי מצפה לתגובות על מה שכתבתי ובאין תגובות ברור לי שהתסכול שם אצלכם בימין גדול.
שוב פעם הוכיחו אירגוני הטרור ברצועה שהם קובעים לישראל את סדר היום.
במשך 48 השעות האחרונות הכניסו המחבלים את מיליון התושבים בדרום לטירטור קבוע של ריצה למקלטים ושיבוש החיים כולל הפסקות לימודים עצירת רכבות חסימת כבישים ופגיעה במסחר ובעסקים.
אל תשכחו איך זה התחיל.. זה התחיל מכך שצה"ל חיסל חוליה שבאה להניח מטען חבלה ליד הגדר. לא באו פעילי שלום עם שלטים ופרחים .
צה"ל חיסל את החוליה ומכאן התחיל הטראראם הגדול.
70 רקטות ב 24 שעות זה משהו בלתי נסבל.
אחרי 24 שעות הם מודיעים זהו אנחנו סיימנו וצה"ל מיד בהוראת הדרג המדיני מפסיק לתקוף אותם. אהההההההההההההההההה.
הופ. כאן הם קבעו לכם את סדר היום. ככה לא נלחמים בטרור. ליברמן רצה לפטר את אייזנקוט וחצי ממפקדי המטכ"ל ולהכניס לשם רמטכ"ל כמו כוכבי וקציני מטכ"ל שיודעים לעשות את העבודה הצבאית במקום סמרטוטים כמו יאיר גולן מזהה תהליכים נאציים בחברה הישראלית.סמרטוטן עלוב נפש כשלון צבאי מובהק .
ליברמן ידע שהוא לא יכול להוציא לפועל את התכניות הצבאיות שלו עם חבורת הלוזרים במטכ"ל שמה שעניין אותם זה הצ'ק החודשי והפנסיה ולכן הם יצרו את מדיניות ההכלה .הכלה שווה לתחת. את מיליון בני הערובה בדרום הם לא ספרו כי ככלות הכל הם לא גרים שם .
לכן חברי מן הימין זה לא משנה איזו מפלגה תקים ממשלה.
הליכוד בראשות נהנתניהו? או כחול לבן בראשות הגנץ.
מה שהיה יהיה. שום דבר לא ישתנה.

לכן חשוב להכניס את עוצמה יהודית לכנסת.
כי בן גביר אומר אנחנו עושים את מה שאנחנו מבטיחים לציבור.
אנחנו לא משקרים את ציבור הבוחרים שלנו.

השאלה שאני שואל אתכם ידידי מהימין

האם בנט הוא שר ביטחון טוב יותר מקודמיו או שהוא סמרטוט בדיוק כמוהם?

למעלה