איך ניתן לחבר(אם ניתן) מחשב נייד/סמרטפון ל"טלוזיה של פעם"?

fish75

Member
אלה ה"מחברים שקיימים"​

קבצים מצורפים

• 20240429_125430.jpg
    20240429_125430.jpg
    2.9 MB · צפיות: 8

fish75

Member
שלושת השקעים המסומנים מחוברים ל"עידןפלוס" APEX2679​

קבצים מצורפים

• 20240429_131704.jpg
    20240429_131704.jpg
    4.1 MB · צפיות: 6

ai27

Well-known member
נכון.ה-S-VIDEOלא קשור אליהם.מה שהקפתי באדום זה("רמקולים+תמונה) מתחבר לעדןפלוס​
אם הוא נכנס מעידן פלוס הוא כבר תפוס
וכניסה נוספת ממחשב צריכה להתבצע במקביל אליו, כמו שדיברגנט הציע

קפוץ לksp וקנה כבל כזה (אלא אם היציאה מהמחשב היא אחרת, ואז תצטרך כבל מתאם מהיציאה שלך לvga):

נערך לאחרונה ב:

fish75

Member
סליחה.קראתי את התגובות שפספסתי .עכשיו הכל יותר ברור​

fish75

Member
רק עכשיו קראתי תתגובות.כלומר דרך הsvideo.כעקרון מבחנתי אין בעיה לנתק את העדןפלוס.ובצד של הכפתורים יש עוד מחברים (אצרף תמונה)...האם ניתן להתחבר לסמארטפון ואיך?​

קבצים מצורפים

• 20240429_130021.jpg
    20240429_130021.jpg
    3.5 MB · צפיות: 5

ai27

Well-known member

רק עכשיו קראתי תתגובות.כלומר דרך הsvideo.כעקרון מבחנתי אין בעיה לנתק את העדןפלוס.ובצד של הכפתורים יש עוד מחברים (אצרף תמונה)...האם ניתן להתחבר לסמארטפון ואיך?
תצטרך לפרט מה המכשירים שאתה מצלם, אחרת אתה מצפה שננחש

כפי שאמרנו לך
אם לטלוויזיה יש 2 כניסות במקביל לא תצטרך לנתק את עדן+
יש בksp שלל כבלים
בין השאר כבל מusbc שמתחבר לסלולרי לvga שאותו תוכל לחבר למתאם הקודם שצרפתי לך כקישור

תוכל למצוא פה את הכבל המדובר:

fish75

Member
המון תודה.1.מדובר בTV SHARP ישן.
"כפי שאמרנו לך":קראתי דרך הטלפון ודרכו לא רואים את כל ההודעות\רואים חלקית.כשנכנסתי לפורום דרך המחשב רואים את התכתובות במלואן...תודה תודה תודה נ.ב. בKSP ניתן לקנות ישירות בחנות או שחייבים להזמין לפני?

ai27

Well-known member
המון תודה.1.מדובר בTV SHARP ישן.
בצילום הראשון או השני?
ההנחה שלי היא שהצילום הראשון (עם 2 כניסות. אחת מהן s video) היה של הטלוויזיה.
"כפי שאמרנו לך":קראתי דרך הטלפון ודרכו לא רואים את כל ההודעות\רואים חלקית.כשנכנסתי לפורום דרך המחשב רואים את התכתובות במלואן...תודה תודה תודה נ.ב. בKSP ניתן לקנות ישירות בחנות או שחייבים להזמין לפני?
תלוי מה יש להם בסניף הקרוב אליך. תוכל לברר זמינות חלקים באתר.

מהניסיון שלי, למוכרים שם יש ידע טכני מעולה כך שעדיף לך להבין מה אתה צריך, להכין רשימה, אבל לדבר עם מוכר כדי שהוא יוכל לתקן את הרשימה ברגע האחרון.

fish75

Member
בצילום הראשון או השני?
ההנחה שלי היא שהצילום הראשון (עם 2 כניסות. אחת מהן s video) היה של הטלוויזיה.

תלוי מה יש להם בסניף הקרוב אליך. תוכל לברר זמינות חלקים באתר.

מהניסיון שלי, למוכרים שם יש ידע טכני מעולה כך שעדיף לך להבין מה אתה צריך, להכין רשימה, אבל לדבר עם מוכר כדי שהוא יוכל לתקן את הרשימה ברגע האחרט

fish75

Member
כל הצילומים של אותה הטלוזיה צילום ראשון:צד אחורי.צילום שני כמו הצילום הראשון בדיוק רק שהקפתי בסימון אדום לאן שמתחבר ממיר עדןפלוס.צילום שלישי זה הקדימה של הטלוזיה סמוך לכפתורים (מתחת למכסה ובסמוך ליציאה לאוזניות/רמקול חיצוני)​

fish75

Member
ב2 המכשירים אין HDMI.בלפטופ יש VGA( ללא 2 ברגיהחיזוק.בלי קשר לנושא:במחשב הנייח הvga עם ברגי חיזוק) שהחברים יעצו לי להתחבר אליו ויש כ3 שקעי USB...,,וכו' וכו' כמו בכל לפטופ סטנדרטי...למה שהתוצאה תהיה כפי שציינת?​

ai27

Well-known member
ב2 המכשירים אין HDMI.בלפטופ יש VGA( ללא 2 ברגיהחיזוק.בלי קשר לנושא:במחשב הנייח הvga עם ברגי חיזוק) שהחברים יעצו לי להתחבר אליו ויש כ3 שקעי USB...,,וכו' וכו' כמו בכל לפטופ סטנדרטי...למה שהתוצאה תהיה כפי שציינת?​
במסך מחשב/סלולרי מקפידים על רזולוציה - כי אתה יושב צמוד אליו, וזה עניין רגיש, לעומת טלוויזיה שבה ממרחק 4 מטר, פחות רואים פרטים (ומהסטנדרט הנמוך הזה נגזרים רוב תקני השידור לטלוויזיה)

את הרזולוציה הטובה במסך חיצוני תקבל רק אם הכבל איכותי (משמע - לא VGA, לא S-video, אלא כבל HDMI שלפי התמונות אין לך תמיכה בו בטלוויזיה שלך בכל מקרה)
במסך טלוויזיה (במיוחד לא חדשים, שאין בהם HDMI) - מניחים שאתה יושב רחוק מהמסך - אז כל פיקסל ענק,

אחרי שהתרגלת לראות מעולה עם פיקסלים זעירים - זה קצת מבעס

אם חשוב לך איכות גבוהה, תוכל לקנות טלוויזיה מתקדמת יותר, שתומכת בHD4K ובHDMI
נראה שבKSP המחיר מתחיל מ ₪1,579
ואז תצטרך לקנות כבלים ומתאמים שתומכים בHDMI בהתאם ליציאות בטלוויזיה החדשה

נערך לאחרונה ב:
למעלה