איך לעזאזל מוצאים בכלל לסבית?

את האהבה הראשונה

גילתי רק אחרי שכבר לא אהבתי אותה בכלל. כלומר שאהבתי אותה במשך שנה מתוקה ואכזרית בכלל לא ידעתי שזה מה שאני חווה. רק אחר כך הבנתי את זה. ואם לא הבנתם אז לא. ואת השניה אני הכיתה י"א ויש כמה תלמידות חדשות במחזור שלנו. אני הולכת להכיר אותן אחת אחת. אחת מהן הסתכלה עליי בשוק ולא הבינה למה אני מדברת איתה בכלל. ומה זה הקטע הזה של להיות נחמדה סתם. כלומר אם הייתי באה אליה ואומרת קראת את כתבי פרויד כבר. זה היה בסדר אבל סתם להגיד שלום. נו טוב. מאז עברו כמה שנים אד שבאה האהבה הגדולה. ואחר כך הילדים הקטנים. ועד היום אני זוכרת לה את כל המיקרים שבהם דיברנו עוד לפני שאהבנו. ובלי קשר הדבר היחיד שעוד לא עשינו זה להגיע לשבת מחזור ביחד. אתם חושבים שיהיה בעיה לקבל חדר של זוג באולפנא?. חשבתי כבר על הנאום בסעודה שלישית איך אני מודה לאולפנא על הכנסת האורחים ועל השידוך הטוב שיצא לי ממנה. (מכיוון שרק הצבעונית הולכת להבין על מה אני מדברת אב מה אכפת לי להמשיך ללהג.)

איך את בכלל חושבת על שבת מחזור???

נראה לך לשבת שם במכנסיים???
(אולי לכיפור יקבלו אתכן???) האמת? אני במקומכן הייתי כותבת מכתב תודה יפה לאולפנא: פעם כתבתי מכתב-תודה , להוא שהתגרש מאישתי ועשה אותה "מותרת לכל אדם" - ואני זכיתי

colourful

New member
../images/Emo24.gifמצחיקה ../images/Emo13.gif

חשבתי שרק אני מדמיינת איך אנחנו מגיעות לשבת מחזור ומזמינות חדר זוגי וכולם מתפלצים
אבל הקטע הוא שמאז שסיימתי את הלימודים (לא נעים להגיד אבל מדובר בעשרים שנה) לא נראה לי בכלל שהיתה שבת מחזור.... הדבר הזה עוד קיים בכלל?

טוטולס

New member
מה זה כבר יכול להיות?

היחס בין פגישת מחזור לשבת מחזור זה כמו היחס בין תיכון רגיל לבין פנימיה (יודע למצוא ערך משולש???). וכן, עוד לא כתבתי על הראשונה שלי, צריכה לאסוף כוחות וזמן בשביל הסנטימינטליות...

טובוס

New member
לגבי שבת מחזור באולפנא

אמנם כזה דבר עדיין לא התארגן אצל אף אחת מאיתנו (כן, כן... גם אנחנו למדנו באולפנות, לא אותה אחת, אבל עדיין) אבל כבר יצא לנו ללהיות מוזמנות כזוג לחתונה של חברה שלה מהאולפנא וגם הגענו לשם, כמובן, לא מפספסים הזדמנויות כאלה שלא קורות לעיתים קרובות... אתם יכולים לתאר לעצמכם את ההתלחששויות שהיו שם בין החברות האחרות לכיתה... מה שמזכיר לי שהיא עדיין מוזמנת מדי פעם ל"שבת כלה" של חברות מהכיתה, היא הרי עדיין "רווקה" מבחינתם. מדמיין לעצמי איך זה יהיה להגיע לשבת מחזור אם וכאשר תהיה... המממ... יכול להיות מעניין

RTשוק

New member
הראשונה... לפי איזו ספירה?

אוניברסיטה בעיר זרה, פעם ראשונה שאני מתייצבת ליעוץ ראשוני של לפני הלימודים, פעם ראשונה אני מתמודדת עם מראה העיר שבה אני הולכת לבלות את שלושת השנים הבאות (לפחות), והמראה אינו מוצא חן בעיני. פעם ראשונה שאני נתקלת בפרצופים חשובים של אנשים שלא מנדבים מידע על המוסד האקדמי המכובד בו הם מלמדים, ואני עם טופסולוגיה בכלל הולכת לאיבוד, ולא מסתדרים לי הקורסים במערכת, ובלגן גדול לי בלב ועל הנייר של המערכת, ואז - היא שאלה אם אני צריכה עזרה. והציגה את עצמה, ושתינו מאותו הכפר, והיא יפה במן צורה אחרת שכזו... החלפנו טלפונים (דיברנו על מציאת דירה כשותפות יחד! אלוהים - אם זה היה מסתדר...) שנה וחצי לתוך הלימודים כשאנחנו כבר סטודנטיות משופשפות ולמודות העיר הזרה על בוריה התנשקנו. באוניברסטיה הריקה. לא יכולה לתאר את מידת ההתרגשות. לא יכולנו להכיל את זה. היחסים בינינו מעולם לא חזרו למה שהיו לפני כן, מאז אנחנו כמעט שומרות על קשר (שנה טובה זה נחשב?) אבל איזה עולם שלם של התרגשויות נפתח בפני מאז! עד היום כשאנחנו נפגשות במקרה יש איזו פעימה אחרת בלב

אז איפה באמת מוצאים לסבית?

טוב, אז אני, יצור הגיוני שכמוני, קודם החלטתי שאני לסבית, ואז החלטתי לצאת לצוד... אממה, לא היה לי קצה של רעיון איפה למצוא חיה כזו אז התקשרתי לקו הלבן, ושם הפנו אותי לאיזו קבוצה שמתארגנת דרך האגודה הלכתי לשם, רועדת ונרגשת (שיואו, אני הולכת לראות לסביות!) דפקתי על הדלת, פתחה לי בחורה נערית, עם חולצת כפתורים לבנה, ועניבה. מלמלתי: "אני לא בטוחה שהגעתי למקום הנכון..." והיא ענתה: "סימן שהגעת למקום הנכון!" והשאר היסטוריה...

אורי 0

New member
רק לסביות, מאבטחי VIP

ואנשי עסקים מסוג מסוים, הולכים עם עניבה וחולצת כפתורים לבנה. אבחנה מבדלת, כמו מגדיר צמחים: משקפי שמש כמו של הפנקיסט ב"דיוה", ראש גלוח, מכשיר קשר - קבטוס היי-צוציאטוס. אנדמי לארצנו נפוץ בעיקר בשערי חברות פרטיות ומתקנים ממשלתיים. - שונים מן הנ"ל: פלאפון זעיר צמוד לאוזן, ראש גלוח, רכב שטח נקי מאבק, מדבר במהירות ובצעקות ללא הפסקה - איסקימוס זוטרוס, אנדמי לארץ נפוץ בחברות מסוימות, בעיקר בחברת שיווק מצוי ומכירות טרנס-אטלנטיות. - שונים מן הנ"ל פנים חלקות, בליטות מתחת לחולצה הלבנה, שער בין 0-15 ס"מ, לעתים נגוע בחִימָצוֹן*-קצות-השער - - דייקוס פלסטינוס - קרוב למין דייקוס אמריקנוס, נפוץ באזור החוף של הארץ, בעיקר בשמורת הטבע של אונסק"ו"העיר הלבנה", אך מינים רבים ניצפו גם בחברת הסטייליסטית הפלצנית (סטייליסטה פלסטינאה) והאינטלקטואלית גבוהת-המצח בבית הגידול בשיח' מואנס, קילומטרים אחדים דרום-מזרחה משם, ובבתי גידול דומים על הכרמל ובספר-המדבר הירושלמי. * על מחלת חימצון-קצות-השער ראה שיינבורן נ., זהרי ג. ואחרים, "חימצון קצות השער בחברות צמחי תת-תרבות בשמורת "העיר הלבנה" - אבחון, השפעות סביבתיות והצעות להדברה" מחברות החברה הישראלית לבוטניקה,תשנ"ז, עמ' 67-76.

סליחה אבל זה בול התיאור של דוביבת

פשוט לא ייאמן, אבל זה ממש אחד לאחד הסיפור של דוביבת שלי. שיו

Yaara77

New member
תגידו, סדר הפוך זה נחשב ?

קודם זוגיות, אח"כ השלמת הנשיות ? היא עוד כועסת עלי, מבעד לצעיפי האהבה... חיוכים יערה

למעלה