איך אני משיגה את מס' תת חלקה?

ואם חסרים לך פרטים ...

אבל את יודעת לזהות את הדירה לפי מיקומה הפיזי בבנין - הוצאי תשריט בית משותף ושם תמצאי את מספר תת החלקה.

איך אני משיגה את מס' תת חלקה?

יש לי מס' גוש ומס' חלקה אבל אין לי מס' תת חלקה. בבקשה עזרתכם !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! איך אני משיגה את מס' תת החלקה????

I T A L Y

New member
מאוד פשוט- מוציאה נסח בטאבו

שם תופיע גם תת החלקה (בדר"כ בהתאם למספר הדירה)

I T A L Y ../images/Emo70.gif

אני צריכה את מס התת חלקה כדי לצפות בנסח הטאבו!!!!!!!!!!! ניסיתי ולא הצלחתי , חייבת מס' תת חלקה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I T A L Y

New member
נסח מ-ר-ו-כ-ז של כל הבניין. בשביל

זה מספיק גוש וחלקה.

I T A L Y

New member
בזמנו שאלת על תווך ועכשיו על נסח

אני מקווה שאת לא הולכת לבדוק לבד את המצב המשפטי של הדירה...

I T A L Y ../images/Emo140.gif

הזמנתי באינטרנט נסח טאבו מרוכז של כל הבנין אבל מעבר לשטח לא היו שם פרטים שיכלו לעזור לי. נכון בזמנו שאלתי בעיניין תיווך , מאז עברו הרבה מים בנהר ועכשיו אני מתענינת בדירה אחרת שעומדת למכירה. אין לי כוונה או כלים להחליף את עבודת העו"ד וכשהדבר יהיה רלוונטי ותימצא הדירה המתאימה אפנה לעו"ד...

Shor_Invest

New member
קודם כל שאלה מצויינת!

ישנה אפשרות של הסתכלות ברשות המיסים על עסקאות שבוצעו ולבדוק שם את תת החלקה של הנכס.

שנית, ישנה אפשרות של הוצאת נסח הטאבו (מרוכז) של הבניין המדובר ולבדוק שם את תת החלקה

מצרף לך גם סרטון בנושא, שווה צפיה

בנוסף, בטופס הארנונה (של בעל הנכס) רשום גם את תת החלקה. כך שאפשר להיעזר בזה.

ואם שום דבר לא עבד, לבקש מבעל הנכס את החוזה שהוא חתם עליו, שם לבטח תמצאנה תת החלקה המדוברת

Shor_Invest

New member
קודם כל שאלה מצויינת!

ישנה אפשרות של הסתכלות ברשות המיסים על עסקאות שבוצעו ולבדוק שם את תת החלקה של הנכס.

שנית, ישנה אפשרות של הוצאת נסח הטאבו (מרוכז) של הבניין המדובר ולבדוק שם את תת החלקה

מצרף לך גם סרטון בנושא, שווה צפיה

בנוסף, בטופס הארנונה (של בעל הנכס) רשום גם את תת החלקה. כך שאפשר להיעזר בזה.

ואם שום דבר לא עבד, לבקש מבעל הנכס את החוזה שהוא חתם עליו, שם לבטח תמצאנה תת החלקה המדוברת

למעלה