אייל ברקוביץ ואופירה אסייג - הישראלים החדשים

Ron W

New member
יללה להפיל שלטון רחמונס ממשלה מפורצלן או מוזיאון השעווה?

את קונה את השטויות? הרי נתניהו ואשתו תובעים על חשבונך עם סוללת עו"ד
תובע ומכניס לכלא על התבטאות בפייסבוק או בסכומים שלא תרויחי כל חייך
- על מי את מגנה? אין לי מילים -
להביע את הגועל נפש" להפיל שלא דרך הקלפי הזוי
הקלפי שהיתה הסתה נגד ערביי ישראל עבר זמנה
עכשיו הדמוקרטיה משחקת ובדמוקרטיה כל שניה צריך להפיל את המסית
שיפיל חזרה מה הוא מריונטה על חוט? אבוד לך ולכם.
להפיל ראש ממשלה - הרי את הצגת בובות של נתניהו בתור בובונת

חביף

New member
אופירה לא מטומטמת בכלל

ובוודאי לא תורנית. מי שתורן זה הברקוביץ לידה.
דווקא מני נפתלי ענה לו כראוי, הוא לא תפס לאף אחד בביצים, אלא התנהג כמו שהוא יודע, ככה בשיחת פיצוחים ביום שישי, ויצא הברקוביץ חומוס.
לדעתי, מבלי ששם לב האדיוט, והוא אדיוט, הוא עשה שירות מצויין לתנועת המחאה.
אגב
בשל פצלת הערוצים, עצמת ההשפעה זעירה ממה שאפשר לחשוב.

tgranot

New member
על המגרש ברקוביץ' היה ייחודי.

היה בו קסם . אומן המסירה שראה כמה מהליכים קדימה . אין ספק שכשחקן היה מרתק מעניין, בעל חכמת משחק, ומיוחד בכשרונו. אבל הפה הגדול שלו לרוב פולט ביב מילולי . הוא היה ונשאר ילד מרוכז רק בעצמו. כמה סוריאליסטי להפך דווקא לטיפוס שכזה למראיין שכן אין לו שום יכולת לנהל דיאלוג לכן כל מי שבא לתכנית שלו משמש על תקן פלקאט לדעה. קשת יכולה פשוט לחסוך לעצמה זמן ומשאבים ולתת לברקוביץ לדבר מול פוסטר.

לפי הסרטון שהבאתי, לא רק הפה שלו היה לו לרועץ

אלא גם ידיו שלוחות הרסן.
האופי שלו הוא פרובוקטיבי ואם הביאו אותו על תקן ג'רי ספרינגר הישראלי, אז הוא לא יכול להיחשב למראיין. הלוואי ואיזה מרואיין פחות עדין ממני נפתלי ישים אותו במקומו ויראה לו מאיפה עושים פיפי ...

tgranot

New member
טוב, עכשיו גם "אילצת" אותי להסתכל בזיבלון...

כל הדיון הזה, אם אפשר לקרוא לו כך היה קלישאתי להחריד גם מצידו של מני נפתלי הלוחם הקרבי שמנסה לעלות על ההר מבלי לאבד פק"ל או משהו כזה. ברקוביץ' הגיב בדרכו האופיינית, והדיון כולו ירד לביוב. אסייג לפחות נסתה לנהל ראיון .

בקיצור, יציע העיתונות שאותה אני מתעב גם כתוכנית ספורט נכנס לפריים טיים. מיותר. נראה כמה רייטינג זה יביא.

מני נפתלי-אייל ברקוביץ ומה הקשר לדמוקרטיה?

אייל ברקוביץ שחקן כדורגל עבר, על כך תהילתו ולא על תבונה או כושר ביטוי.
תוכנית טלוויזיה מטרתן למשוך קהל(רייטינג) השילוב שלו ושל אופירה אסייג בפרשנות כדורגל הצליח טוב- מה המניעה ל"סחוב" את הרייטינג לתוכניות ראיונות?
שניהם לא מאור התורה- ומי שצופה בהם-זבש"ו. יש חלופות אחרות.
ראיתי מראיינים יותר ופחות מוצלחים גם בין אנשי הטלוויזיה הדגולים, כולל מהסוג שלא נותן למתראיין לפתוח את הפה.
בכל מקרה לא חכם הדור.

מני נפתלי- בחור פשוט מעפולה. להבנתי לא בדיוק תכנן קריירה פוליטית, אבל כאשר הדיון מול בית רה"מ הפך לאישי (ואני זוכרת את הנאום של ביבי נגדו-מביך), הוא מנסה למנף את 5 דקות "התהילה" שלו לטובת קמפיין פוליטי.
מי שמתייחס אליו כאל דמות רלוונטית -זבש"ו.
בכל מקרה לא חכם הדור (2).

ודמוקרטיה? ברור שזה דמוקרטי להפגין נגד רה"מ מכל סיבה אמיתית או הזויה, לא רואה איך מהפגנות מגיעים לבחירות מוקדמות? הפלת ממשלה? -אלא אם מכלול של נסיבות פוליטיות גורמות להתפוררות הקואליציה (רמז-אינטרסים למשל החרדים ולא בדיוק הפגנות )-אז הולכים לבחירות מוקדמות והמפלגות השונות נלחמות על קולות המצביעים. בול דמוקרטיה.

dory141

New member
כמה דברים

א. מאור הגולה, במקום מאור התורה.
ב. לגופו של עניין, אכן לא מדובר בל"ו צדיקים, משני צידי המתרס.
ג. זכותו של נפתלי לתבוע, אם אכן הראיון עלה לשידור ללא אישורו.
ד. בנוגע לנאום של רוה"מ נגדו, נתניהו יימצא תמיד את מי להאשים: התקשורת, השמאל, הקרן החדשה, הקרן הישנה, השכנים, הכלבה קאיה, רק לא הוא.

dory141

New member
אני מאשים אותו על מה שהוא עושה בלבד

או על מה שהוא היה צריך לעשות ולא עשה. ברור שלראות בו את האחראי להכל, זו ראייה מעוותת של המציאות.

poseidon111

Active member
המטרה שלי היתה לכתוב עד כמה המנטרה שחוזרת כניגון עבש

בדבר "מנסים להפיל ראש ממשלה שלא בקלפי" מנוגדת לכל הגיון פוליטי שלא
לדבר על העיקרון שבדבר שמוצדק מאין כמוהו לנוכח הממצאים המתגלים.
אבל ראיתי שחביף ענה על הטיעונים הללו יפה ובחוכמה.
יחד עם זאת אני מרשה לעצמי לשאול את השאלה הבאה: אם ראש הממשלה
ורבים רבים מאנשי השלטון עושים רושם של מושחתים, אם הראיות המצטברות כנגדם מעידות כאלף עדים על התנהגות שלטונית עבריינית שמאיימת לקעקע את יסודות הדמוקרטיה, האם לאנשים אין זכות להילחם בכך?
האם העובדה שראש הממשלה, חרף התיקים המגובים כנגדו, נאחז בקרנות המזבח במקום להעמיד עצמו לבחירות אמון של העם לא ראוי שיעשו מאמצים להדיחו ולמציאת ראש ממשלה ישר?
אז מני נפתלי בעוונותיו סבל ממשפחת נתניהו באופן אישי ויומיומי. זה לא נפתלי אומר, זה בית המשפט אומר, האם יש בעובדה שהוא קורבן שלהם למנוע ממנו את מה שמותר לכל אזרח במדינה וזו זכות ההפגנה (אני לא זוכר אם ביטן את שות' הצליחו למנוע בחקיקת בזק את הזכות להפגין).
מה אלו הדיבורים הללו על כך שהוא נגוע באופן אישי? הרי כל אזרח שנפגע, גם אם רק נדמה לו כך ואין לו הוכחה מבית משפט, נגוע אישית.
אז מה הפתרון של חכמי הימין? לא מפילים ראש ממשלה אלא רק בקלפי.
אתם מבינים? תמתינו עם כל הידיעות על מה שמתרחש בממשלה ועם ראשה
עד לבחירות ובינתיים סתמו את הפה כי זה לא דמוקרטי לנסות להחליף שלטון מושחת, שלטון עברייני, שלטון שמנסה לפגוע בתשתית שהונחה בבסיס המדינה עם הקמתה: מדינה שלאזרחיה מוקנות הזכויות שיש במדינות מערביות אחרות- להגיד לראש הממשלה לך מכאן, מאסנו בך ובמעלליך, מגיע לנו משהו יותר טוב ממך.

אבל מה, שוב מוכח העיקרון שטבע השחמטאי קספרוב, ההתקפה היא ההגנה
היעילה גם אם המלכה נראית פסיכופטית.

רציתי להביא לכאן את הפוסט של בני ציפר,
אבל הוא כל כך הבחיל אותי שהרגשתי שאני לא מסוגלת לגעת בו ולהעביר אותו ממקום למקום. מישהו אחר עם קיבה מברזל יכול לעשות זאת טוב יותר ממני.

20שנה לא הצלחת להחליף שלטון,אז אתה מנסה בדרכים עקלקלות?

עוד חוזר הניגון!!!

יכולת ההפגנה זה בהחלט חלק גדול מהדמוקרטיה ובכל זאת,יש הפגנות ויש הפגנות,וודאי ראית מי לקח חלק בהפגנות האחרונות ואותי ההפגנות האחרונות לימדו בעיקר דבר אחד:חוסר יכולת ההשפעה בפתק הקלפי,הביא לנסיונות נלוזים שונים בכסות של ׳צדיקי הדור׳ להלחם בשחיתות,לא קונה זאת!!!

אגב,אם זכור לי נכון,אלדד יניב הבטיח כי אם לא ייכנס לכנסת,קולות הבוחרים בו לא יתמוססו,אני לא זוכרת בדיוק את נוסח הבטחתו,אבל היה משהו בסגנון,שלא בוצע בפועל,כותבת זאת כדרך אגב וללא קשר לנושא הדיון..

בהחלט לא ראוי שינסו בדרכים לא ישרות ׳למצואי ראש ממשלה ישר... הפגנה היא דרך מאד ישרה,מה שנלווה לאותה הפגנה,מאד לא ישר.

כבר כתבתי מס׳ פעמים,אם אכן היתה כאן התנהלות שלטונית מושחתת ויגיעו לכתב אישום,אז בבקשה שיפתחו את כל התיקים שהושתקו שנים קודם,שיפתחו הסכמי עתונאים,מינויי שופטים בעבר וכו׳ ואני מאמינה שתתגלה ׳תיבת פנדורה׳ אחת גדולה ולאו דווקא אצל רה״מ...

superman1234

New member
אני נשבע לך שאני לא מצליח להבין מה גורם לך כל פעם

לשכב על הגדר ולהגן על המערכת השלטונית הנוכחית (הכוונה כמובן בעיקר לאלו שמאיישים אותה) כאשר ברור לחלוטין שהיא מערכת חולה.
נכון , עדיין לא הוגשו כתבי אישום, אז מה ? כלומר עד שלא יוגש כתב אישום ראשון כל הסיפורים הם פיברוקים של התקשורת ?
מצידי שהליכוד ימשיך לשלוט, אם זה מה שהציבור רוצה, אבל אינך חושבת שמין הראוי לערוך בדק בית ולנקות את האורוות ? כן, כולל האורווה ברחוב בלפור.

superman1234

New member
האם בדק בית בנושא הון-שלטון, שופטים עיתונאים

חשוב בעת הזאת כמו זה של הממשלה הנוכחית ?
שופטים ועיתונאים וראשי ממשלה בעבר יכולים לפתוח מחר במלחמה ?
יכולים לחוקק חוקים הזויים ?
יכולים מחר להזמין ציוד צבאי שאינו נחוץ בגלל בצע כסף ?
אני מקווה שאלו דוגמאות מספקות.

א.הזכרתי ראשי ממשלות ושרים,לדורותיהם...

ב.אתה משום מה מזלזל ב׳תרומתם׳ של עתונאים ושופטים בצביונה של מדינה...

superman1234

New member
אילנה !! את נחפזת יותר מדי מהר בתגובתך.

א. גם אני התיחסתי לראשי ממשלה לדורותיהם. אבל היום הם לא יכולים לכנס את הקבינט ולהחליט על מלחמה חדשה.

ב. הלוואי והשופטים והעיתונאים היו תורמים הרבה יותר לציביונה של המדינה. היום מי שמשפיע בעיקר הם ביטן, אמסלם, מיקי זוהר , אורן חזן ודומיהם.

נ.ב כנראה שטעיתי בכך שחשבתי שאת מונעת מאידיאולוגיה. השנאה שלך לכל מה שאינו מתישר עם מה שעושה הממשלה , שם אותך במקום אחר. חבל. אבל אני מניח שאתגבר על העובדה הזו....

זה שתחליט שאני מונעת משנאה,לא הופך טענתך לנכונה

כבר הסברתי לך מדוע אני ממש לא מונעת משנאה,לא קיבלת זאת,זכותך!עדיין לא תשנה בכך את אופיי מילדות בנושא זה.

אני בטוחה שתתגבר על מה שחשבת לגביי ושלטענתך טעית במחשבה זו..

ההפגנה הזאת היא של אנשים כמוני וכמוך

https://www.facebook.com/YarivBenYehuda/videos/vb.467462613407348/1002817229871881/?type=2&theater

את עושה לנו דה לגיטימציה
אנחנו מבוגרים מדי? זקנים בלשון יושבי המחילה?
אנחנו לבנים מדי? אשכנזים מדי? שמאלנים מדי?
מה לא מוצא חן בעינייך?
מה נלווה להפגנה הזאת שנראה לך לא ישר? הטרמפיסטים שתמיד עושים פרובוקציה לכל הפגנה?
תסתכלי טוב על הפרצופים של האנשים ותגידי לי מה לא בסדר איתם?
מה לא לגיטימי בהפגנה?
בזמן שלטון רבין ז"ל, ההפגנות בכיכר ציון היו לגיטימיות? למה אלו לא לגיטימיות?
וממתי הפגנות נחשבות לדרכים עקלקלות?

למעלה