איטי-הרב מלמד נגד ארגון קולך,ספר את הסיפור עד הסוף-

מתלמד8

New member
NS-צר לי ידידי,מי שרוצה להינות ממתנת הטבע ששמה אביונה לא-

(אביונה-זה לא אישה עניה)חשוב לה אם היא היתה במקווה,או לא???,
גם ככה קיום יחסים ללא קידושין הם איסור שהיא מצפצפת עליו, אם ימנעו ממנה טבילה,זה יעצור אותה?.
בא נבהיר את הדברים-הטבע חזק יותר מכל חוקים ואיסורים של רבנים ופוסקים,
האיסור נובע מבורותם של הפוסקים,נדמה להם שבאיסור הטבילה ימנעו את הצורך הטבעי .
בנושא טבילה בעבר-בדבריך יש חידוש,נכתב כאן שבעבר שרווקות טבלו לאחר
הנידה כל הזמן בלי קשר לאירועים.
דבר אחד צריך להיות ברור,בעיניין נידה לא צריך חוקים והלכות,הטבע האנושי עובד,
נקבה(רווקה,נשואה,גרושה,אלמנה) שתגיע למיטתו של גבר עם סימני נידה,הוא יעיף אותה לכל הרוחות,אלא אם הוא חולה מין,או היה שנה במדבר.
אז למה לעזאזל צריך את החוקים המדקדקים שכתבו רבנים גברים -לנשים?.
המוזר בהלכות היהדות הוא,שגברים כתבו חוקים בעינייני נעשים והם מפרטים מה זה מה,עד כדי גועל נפש-אי אפשר להשאיר את זה לנשים?.
לדוגמא-2 משניות-
מסכת נידה פרק ב' משנה ו'.
מסכת נידה פרק ה' משנה ח'
משניות שעוסקות בצבע דם הנידה וסימנים שילדה שהפכה לנערה ,
מדברים על צניעות?-רק מלקרוא את הדברים האלה,זה חוסר צניעות לגבר.

E טי

New member

the ror

New member
זו דרך קצת יותר ישירה לומר את מה שניסיתי להגיע אליו... כן.

מתלמד8

New member
שוב-הרבנים "והחשדות" שלהם,אם רווקה הולכת למקווה,בטח-

היא הולכת להשתרלל?,מי קבע שהיא הולכת לנקות את המצפון?,

איטי כותב לפני מס' ימים שבעבר גם רווקות טבלו אחרי הנידה כחלק מההטהרות(ללא קשר לאכילת תרומות וכו',,,).
אז זה היה בסדר ואם מישהו פיתה אותה לא עבר על בעילת נידה והיום זה "הכשר למעשה טומאה"?.
נראה שהסתבכתם עם "תילי תילים של ההלכות".
בחורה רווקה נהינת לטבול במקווה,כי בקיץ המים במקווה קרירים,היא לא יודעת מה זה גבר בכלל,
פימפמתם לה שאסור לה להתקרב לגבר,להסתכל,או לגעת בו, למה להחליט ישר שיש לה כוונות מיניות?.
אני הצבוע טועה,ארגון קולך טועה,בטח גם אלפי נשים שחושבות כמונו טועות,
והכי מוזר שלדעתכם גם 3 שופטים בבג"צ(ואולי אחת מתוכם שופטת) טועים ומתירים ל-לא נשואות לטבול בכך שהם אסרו על הבלנית לשאל על מצבה האישי של האישה הבאה למקווה.
לגבי הלכות נידה-התכוונתי שזה לא צנוע שרב מקבל דוגמאות דם נידה ומחליט אם האישה נידה או לא,
אין מספיק נשים שיכולות לעשות את זה?,
בטח תגידו שתבונת הרבנים תמיד גדולה מתבונת נשים מבוגרות ומנוסות,או שהנשים לא מכירות את גופן כמו שהרבנים מכירים.

מתלמד8

New member
N.S אנא דייק ,לא הזדעקתי על חוסר צניעות בלימוד נידה,אמרתי-

שממש לא צריך להתעסק בהלכות ,שאלתי למה צריך את החוקים המפורטים שכתבו גברים לנשים?.
בנוסף-אמרתי,התעסקות הרבנים בפדים גאזות,תחבושות(ואני מוסיף תחתונים של אישה)עם דם לקבוע אם היא במחזור-זו חוסר צניעות!!! .
הפרשות אישה ,לא מעוררות מיניות-מעוררות גועל
מה קרה אישה דתיה, מבוגרת ומנוסה לא יכולה לטפל בזה בעניינים אינטימיים של אישה אחרת??היא צריכה לעסוק רק בטווית חוטים?.
לגבי דבורה הנביאה-
היא תיצור אינטימיות?היא נביאה,שופטת,מנהיגה, אשת איש(גם אם היה אדיוט כמו אחד הפירושים המעליבים),היא חשודה ביצירת אינטימיות?
דייק-לא כתוב שגברים באו להתייעץ,באו למשפט(יש הבדל בין יועצץ לעובדת סוציאלית)
גם אם יחשוק ליבה,היא בקשר ישיר עם ההוא מלמעלה,ברגע שתתחיל "לעשות עיניים",תשמע מלמעלה-דבורל'ה !!!!! תפסיקי,אי רואה אותך .!
בפוסט נפרד אפרט את כל הטענות נגד זלזול חז"ל באישה ענקית(חוץ ממשה אף נביאלא היה גם נביא וגם שופט).

מתלמד8

New member
תגיד-אתה מבין מה שאתה כותב? נביאה שמדברת עם ה'-

יכולה למעוד? ה' היה ממתין לה למעלה עד לאחר מותה ומתחשבן איתה?
,אם דבורה לא היתה אישה לא היו נכנסים למיניות שלה.
מה יותר פשוט ???
התיאור- ישבה תחת התומר בין הרמה ובית אל,ציון המקום הבולט בשטח תחת התומר, כי מכל הארץ באו אליה למשפט,
זה היה בימי קדם,לא לכולם היה ג'י.פי.אס כמו היום.
זה מזכיר לי את הפרושים המצחיקים לפסוק משיר השירים,"שמאלו תחת ראשי וימינו תחבקני",אני שואל אותך כאדם,מה יותר יפה מתיאור של ייחוד בין גבר לאישה בפסוק זה??.
והמפרשים ההזויים-,,,"ענני כבוד","תפילין בשמאלו ומזוזה בימינו","מדרש רבה ושאר ירקות".
איך כתוב ? "דיברה תורה בלשון בן אדם",אצל דבורה היה תיאור של מקום למגיעים מכל הארץ,בשיר השירים, תיאור של ייחוד טבעי.

E טי

New member
חברים אכלו גם חולין בטהרה

בבלי בכורות ל:
"תנו רבנן אשת עם הארץ שנשאת לחבר וכן בתו של עם הארץ שנשאת לחבר וכן עבדו של עם הארץ שנמכר לחבר כולן צריכין לקבל דברי חבירות בתחלה..."
רש"י:
"דברי חבירות - מפרש בתוספתא במסכת דמאי שלא יתן תרומה ומעשר לעם הארץ ושלא יעשה טהרות אצל עם הארץ ושיאכל חולין בטהרה ושיעשר את שהוא אוכל ואת שהוא מוכר ואת שהוא לוקח. דקדוקי סופרים. חומרא דרבנן:"

the ror

New member
לא מסכים איתך. אני (וההלכה והדת כנראה גם) חושבים שנשים הן

מספיק חשובות כדי לתת את הדעת גם על הפרטים האלה.
עינייני נשים זה גועל נפש? לימוד, הכנה והדרכה על הפיכת ילדה לנערה ולאישה זה לא צנוע?
לא אתה זה שטוען שהדת מתעלמת ומזלזלת בנשים ועכשיו טוען שפתאום זה לא צנוע ומוגזם?
מצטער אבל לא מצליח להבין אותך. כשמדובר בטקסט עתיק כמו התורה מה שמפריע לך זה שהשפה והמשמעות השתנתה ואז התורה "מיושנת" ונוגדת את המדע המודרני. שלשאוף לצניעות זה מוגזם. ועכשיו כשמדובר בלימוד ותשומת לב לשינויים ובחינה מדעית כדי ללמוד ולהסיק מסקנות אז זה מוגזם ולא צנוע?
אתה יודע כמה גניקולוגים גברים יש? אתה מתנגד גם לחוסר צניעות הזו? כי אני לא. זו התעסקות מקצועית...
ואתה יודע כמה נשים עוסקות בעינייני נשים? למה אתה חושב שאי אפשר להשאיר את זה לנשים? נראה לך שאם אישה רוצה חוות דעת הלכתית מאישה אז אין לה למי לפנות?

E טי

New member
מה שהכי מצחיק

שאתה מאמין שיש "אלפי נשים" שחושבות כמוך...
אשמח לראות את זרם אלפי הרווקות שרצו למקווה אחרי פסיקת בג"ץ

מתלמד8

New member
איטי-הרב מלמד נגד ארגון קולך,ספר את הסיפור עד הסוף-

אתה מכנה את ארגון קולך הנלחם בתוך היהדות הציונית למען שויון בן גברים ונשים,הנלחם לתקן את העדר השויון במעמדן האישי בנישואין הדתיים,
"אירגון שוליים קיצוני" ומביא כדוגמא את מאמרו של הרב מלמד נגד הארגון,
אנא בבקשה פרט על איזה עתירה לבג"צ שהגיש הארגון נגד הרבנות יצא קצפו של הרב ?
כן אשמח לדעת מה היו תוצאות העתירה? מה היתה ההחלטה של בג"צ?.
תודה.

מתלמד8

New member
אתה יורה-אבל לא למטרות,בדיקת דם נידה ע"י רב זה לא צנוע-

כל אישה יראת שמים מבוגרת ומנוסה יכולה לבצע את הבדיקה ולא צריך גבר,
אבל כמו בכל המקרים,למה לא לזלזל באישה ולהגיד שהיא לא מכירה את גופן של הנשים כמו הרב ולכן רק הרב יבדוק פדים ספוגים בדם של אישה ויחליט?,אתה רואה-קביעה מזלזלת,אישה תתעסק בפלך.
להכין ילדות בעת הפיכתן לנערות,זה בכלל עושות אימהותהן,
או שגם בזה מחטטים הרבנים?בודקים בבית השחי,לוחצים על הפטמה? כמתואר במשנה בקביעת סימני בגרות.
גנקולוק=מקצוע רפואי,רב =תפקיד רוחני וקדוש(כדיברכם) לא צריך לבדוק תחבושות עם דם,,,זה ממש לא צנוע.

מתלמד8

New member
איטי-הרי לדעתך,בשביל לספור 2000 בנות צריך לעשות מחקר-

,אי אפשר להוציא רשימה מהמחשב ,הבעיה היא שהמספרים לא מוצאים חן בעניך,אז הם לא נכונים.
אם כך גם להגיד אלפי נשים זה לא נכון,בתוך עמי אני חי,אלפי נשים מתנגדות לחוקי הכפיה של הרבנות ובטח בחוק האוסר על אישה כל שהיא לבוא למקווה.
הרי שליטת הרבנים בציבור- בפחד לכן הרבה שחושבות כך לא יעיזו לבטא את זה.
לא דברתי על אלפי נשים שחושבות כמוני,לא נשים שרצו למקווה.

E טי

New member
כמובן כמובן, כולם חושבים כמוך

הם רק פוחדים להגיד את זה.
כי הרבנים "שולטים" בהם.
ובקרוב הזומבים ישתלטו על העולם...

מתלמד8

New member
קשה לך-אבל צטט נכון,לא אמרתי כולם,הרבנים שולטים בנשים

ובמאמינים התמימים שהם נציגי האלוהים,מאיימים עליהם בדברי הבל כמו לשון הרע ורכילות ,מי שלא סר לפקודתם מנודה ומוחרם והכי אכזרי-פוגעים במקור פרנסתו,
ראה חנה קהת.עיתון הארץ מ- 23/6/2006.
חנה קהת לימדה תנ"ך ומחשבת ישראל במכללת אורות באלקנה משנת-1994,
מאז 1998 כשהקימה את קולך ניסו לפטר אותה מהמכללה בכל דרך אפשרית ולא הצליחו,
הרב יהודה פליקס שהיה מנהל המכלל סיפר לה כי הרב צוקרמן מראשי ישיבת הר המור שלימד גם במכללה,נכנס אליו ואמר לו לגבי חנה קהת,"או אני,או היא",,,הרב פליקס אמר לו בבקשה תלך,בהמשך קיצצצו לה בשעות,אחר כך ניסו לפטרה בכל מיני אמתלות,לאחר שיצאה מרצונה לחל"ת ,לא הסכימו להחזיר אותה,רק בהתערבות אירגון המורים היא הוחזרה,התנכלו לה בגלל הסיפור של הרב המטרידן הרב יצחק כהן ,מנהל המדרשה לבנות בבר אילן.
בסוף הרב הודח,למרות שכל חבריו התנכלו לגברת.
הפרשה ארוכה ומגעילה ומראה את נאורותם של רבני הציונות הדתי.
קרא את עיתון הארץ מתאריך-23/6/2006 וראה את גועל הנפש,
הכל בגלל שנשים הקימו ארגון נגד ההלכה העתיקה הנותנת לרבנים לשלוט בכל

E טי

New member
כן, גם אלביס עדיין חי, והאמריקאים הם שהפילו את התאומים

אתה יכול להמשיך עם תאוריות הקונספירציה שלך, אבל אל תצפה שאנחנו נקנה אותן.
אבל תיזהר הרבנים "שולטים" גם באינטרנט.
הם עלולים להגיע גם אליך...

מתלמד8

New member
אלביס הצטרף לג'ון לנון ודוד המלך,הקימו שלישיה לכינור -

וגיטרות חשמליות,מופיעים בפני השרפים וחיות הקודש ואוכלים מבשר הלוויתן.
&nbsp
מה יעשו לי "השולטים"?,,,,פולסא דנורא? אהלן וסהלן.,
הם בקושי שולטים בציבור שלהם ,בטח לא בארגון "קולך" ,אלעזר שטרן,יאיר נוה ואלופי פ.המרכז לדורותיהם.

E טי

New member
אתה טועה אפילו ברמת העובדות

בדיקות התחבושות נעשות כמעט כולן על ידי הנשים עצמן וקביעתן היא המכריעה.
רק במקרה שהאישה לא יודעת להכריע צריך לפנות למומחה בדין.
&nbsp
אתה טועה גם לחשוב שרב הוא לא תפקיד מקצועי.
רב הוא איש המקצוע המוסמך ביותר להכריע בחוק ומשפט.
זה לא תפקיד "רוחני וקדוש", זה תפקיד של שופט.

מתלמד8

New member
אם ד"ר רוחמה וייס טועה?(נפנפתי בפניך בעוד סדין אדום?)כותבת-

באחד המאמרים שלה בצעירותה בבני עקיבא,איך לימדו אותה במסגרת "הלכות הנידה" על איסור נגיעה ואיך להפסיק לשחק תופסת עם הבנים ואיך לשלם לנהג האוטובוס מבלי לנגוע בו,,,וממשיכה.
"האמת הלא נאמרת-כולנו הפרנו (כמעט)את האיסור הקדוש הזה,,,,כולנו עברנו על האיסור,כולנו שמרנו על החזות המרגיעה של השקר",
ובעניין התחבושות-באחד הקטעים:-
,,,,"הנערה לומדת לערוך בדיקות ואגינליות עם "עדים"(שלל גזות ובדים לבנים),לשלוח מעת לעת את הגזות,תחבושות והתחתונים לבדיקה של רבנים".
בהמשך מצטטת 2 משניות:-.
א.מסכת נידה,פרק ב',משנה י' -תיאור זוועתי של צבעי דם המחזור .
במסכת נידה,פרק ח' משנה ה',פירוט סימנים של נערה מתבגרת לפי דעת 4 רבנים מפורסמים המתמצאים מאוד בגוף הנערה,מעניין איך?. (יוסי הגלילי,עקיבא,בן עזי ויוסי)
ומבקשת- תצאו לנו מהרחם!!! .
עכשיו אני שואל בהלצה, תגיד ! כשתלמידי הישיבה לומדים את סימני הנערה מתבגרת הם מתרגלים את זה "על רטוב".
אני לא הייתי נערה,לא הייתי רב ולא ראיתי תחבושות,אז מה לך כי תלין על אי בקיאותי בשטויות המגעילות הנותנות עוד נקודת שליטה לרבנים?.
הגועל נפש הזה לא יכול להסגר עד הסוף אצל נשים ????

the ror

New member
לא יורה, פשוט עוקב אחרי מהלך הדיון ומגיב בהתאם...

מה שאני לא יכול להגיד לגביך...
מי אמר שאישה לא מכירה את גופן של הנשים כמו הרב?
שוב, אשמח שלא תמציא דברים שלא אמרתי.
ואם אפשר לבקש, לשמור קצת על רצף הגיוני של טענות ותגובות. אם אני מגיב בהתאם למה שכתבת ואז אתה מגיב בציטוטים לא קשורים וחזרות על טענות שכבר הגיבו עליהם אז יהיה בלתי אפשרי לשמור על רצף מסודר ולהבין אחד את השני.
&nbsp
אני מסכים אתך שרב זה לא מקצוע רפואי. לכן לא כל רב יכול להחליט בעניין בדיוק כמו שלא כל רופא יכול להחליט בעניין זה. הגיוני שאותו אדם יהיה חייב לרכוש הכשרה מקצועית רלוונטית. ולאיש מקצוע שכזה, טיעון של חוסר צניעות הוא לא רלוונטי בדיוק כמו טיעון דומה על גניקולוג.

מתלמד8

New member
כשאין לך תשובות אתה מתחיל להאשים באמרתי/לא אמרתי?

מי טען שאתה אמרת?תשאל את חז"ל שלא מסרו את כל העיניין "המסריח" הזה לידי הנשים?
לגבי הרצף-הכל קשור ואם מישהו חושב שפורום זה הוא כמו חברותא בישיבה ואני "כתלמיד העומד לפני רבו"-שישכח מזה,מי אמר שמה שענו זה תורה למשה מסיני?.

למעלה