איה נאפה!?..:\

melodidi

New member
איה נאפה!?..:\

הי..אני וחברות שלי בנות 17 ונורא מתלבטות אם לטוס השנה בחופשת הקיץ לנאפה הרבה אנשים שחזרו אמרו שהיה מדהים..וכייף..אבל.... האם המקום באמת כזה אטרקטיבי כמו שכולם עשו אותו?! או שעדיף כבר לטוס לאנשהו אחר..אנחנו נורא רוצות למקום חופי פסטורלי משהו.. מה אתם אומרים?! אה וד"א..יכניסו אותנו שם למועדונים??

melodidi

New member
והכי חשובבבבב

אהההההההההה והכי חשובבבבבבב מה עם עיניין האנטישמיות????..ניתקלתם בזה? יש ממה לחשוש?.....:\

מווורקי

New member
יש לציין שאת אחת הספונטניות, כן?

אין מקום יותר אטרקטיבי מנאפה, זה עולם של צעירים.. אין יעד אחר שיותר מתאים לכן, באמת.. אם אתן מחפשות חופים פסטורלים, נופים, וכל הקיץ' קיץ' הקיץ' הזה, אז אין לכן מה לחפש בנאפה כי וואלה זה לא.. אם אתן יותר בקטע של מסיבות, בילויים, צעירים וחיי לילה אז זו הכתובת.. ואל חשש מכניסים למועדונים כמעט את כולם.. אולי יהיו קצת בעיות להכנס לכמה מועדונים שלא כ"כ אוהבים שם ישראלים.. אבל ברוב מקומות הבילוי אין שום בעיה..

yakirva

New member
כנסי

יולי - באוגוסט זה השיא של הכיף. מלא תיירים מלא ישראלים. מסיבות ופאבים כל הזמן. שאני חושב על זה כל פעם אני מת לחזור לשם. ושום מקום בעולם לא מתאים לילדות בגיל 17 יותר מנאפה. אנטישמיות יש בכל מקום. החופים יפים הכל. אל תדאגי.

למעלה