אחרי שקיפות תקינה

eternal stitch

New member
אחרי שקיפות תקינה

עכשיו אפשר באמת להתחיל קצת לנשום לרווחה.
שבוע שעבר סוף סוף נפטרתי מהשיעולים והברונכיטיס ופחות או יותר חזרתי לעצמי.
הבטן התחילה לצאת ואני שמחה שעכשיו מה שמדאיג אותי זה מה אני אלבש כששום זוג מכנסיים כבר לא נסגר עליי וירדתי מידה מהריון של הבן שלי וכל בגדי ההריון ענקיים עליי.

שאלו יהיו הצרות של כולנו.
ביום ראשון יש לי את בדיקת הדם של השליש הראשון שאני מקווה שתעזור עוד עם הסטטיסטיקה.
בעוד 5 ימים יש לי יומולדת 35 ואני ממש מעדיפה שיחסך ממני העונג המפוקפק של מי שפיר.
ויום לפני כיפור יש לנו סקירה מוקדמת. מצד אחד מחכה מאוד לראות את העובר שלי שוב ומצד שני קצת מודאגת ומקווה שהפעם לא תהיה לנו סיבה להיפגש שוב בין לבין. רק קצת שקט. כולנו זקוקים לו.

שירהד1

Member
מנהל
תודה על העדכונים

מאחלת לך ולכולן פה רק קצת שקט, כדברייך.
אגב, זה נכון שהמלצת משרד הבריאות היא לבצע בדיקת מי שפיר החל מגיל 35, אבל בפועל, כבר ממזמן גיל 35 לא מהווה האינדיקציה היחידה לביצוע בדיקת מי שפיר.
מזל טוב ליום ההולדת ובהצלחה בבבדיקת הדם ובסקירה המוקדמת!

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

eternal stitch

New member
תודה לך על המילים המרגיעות

בדיקת הדם יצאה מצויינת ושיפרה מאוד את הסטטיסטיקות.
מקווה שגם החלבון עוברי יצא מוצלח באותה מידה.
אני סוף סוף מצליחה קצת להנות מהריון הזה או לפחות לא להרגיש בו אומללה וחלושה. מקווה שעכשיו באמת יהיה השליש הקל.
כולם אומרים "נו, שעכשיו תהיה בת" ואני רק מייחלת לסקירה תקינה בלי ממצאים. ונדהמת שלמרות איך שהרגשתי רע העובר שלי חזק ומתפתח יפה בינתיים.

אני שמחה שאני יכולה "להתעלם" במידה מסוימת מהמצב ושהחששות מפסיקים לתפוס מקום מרכזי. הראש עסוק עכשיו בבן שלי שמתחיל גן עירייה שזה מרגש ומלחיץ לא פחות.

למעלה