אז מה החלטנו עם המפגש פורום??

סר גל ית

New member
סקר../images/Emo70.gif (בהצעתו של שי)

אז ככה, אם קראתם פה כמה הודעות והופיעו בהן המילים "מפגש" "פורום" ו-"טיול חוג 2" ולא היה לכם מושג על מה מדובר. שימו לב. ממש לא משנה של מי הרעיון רק רוצים לדעת.. מה הייתם אומרים אם נארגן מפגש של כל חבריי הפורום. ככה שנדע פחת או יותר עם מי בעצם אנחנו מדברים (כן אני יודעת, חלק ידועים) הא? תענו לנו על זה. שי ומעיין יקרים, אתם מוזמנים לכתוב את זה בתור הסקר הבא. יאללה להגיב!

נ ו ם

New member
../images/Emo127.gif (ושאלה להדס)

לא בטוחה שאהיה בטיול אבל אני בעד... אה והדס - אנחנו מכירות?

hadasbaril

New member
אני גם שאלתי זאת את עצמי...

ואין לי תשובה, אבל אנחנו בהחלט צריכות להכיר אחת את השניה ואם לא עכשיו אז אי מתי?

hadasbaril

New member
כן,ואת באי סי קיו שלי, ככה הוא טוען

אז איפה?! משצים, מדמים, משהוא אחר?

Charmed by love

New member
מממ...../images/Emo15.gif

אני משתתפת בעוד כמה פורומים והאמת זה נראה לי קצת מוקדם כי כמה זמן יש את הפורום הזה...חודש? אולי בפסח זה כבר יהיה רעיון טוב... חוץ מזה אין ממש מתי בגלל מחסור בחופשים...

סר גל ית

New member
שרון...

יש לי תשובות. 1. המפגש מדבר על טיול חוג 2 שהבנו שרובינו יהיו שם 2. הפורום הזה כולל בעיקר אנשים שהיו בפורום הקודם לפני שעברנו לתפוז. כך שהוא פןעל יותר מחודש

kedeman

New member
שרון- לידיעתך

אז למי מהפורום שלא הבין. שרון היא בכיתה ח ולכן היא עדיין לא יודעת מה זה טיול חוג ולכן היא לא היתה בטיול חנוכה ומאותה סיבה היא גם לא היתה בפורום הקודם (וגם לא לגמרי תפסה את הלך הרוח של הפורום) אז אני צריך לומר כמה דברים כדי שהכל יסתדר לכולם (בלי כוונה להעליב אף אחד או לגרום לו לעזוב את הפורום)- אני מצטער מראש אם יוצא לי לרשום מגילה (אבל יש לי נטיה כזאת) הפורום הזה בעיקרו מיועד לשכבה הבוגרת של התנועה (ט-יב) וגם למעל זה (גרעין עודד, נח"ל ובוגרי תנועה שבא להם) לשכבות גיל האלו יש טיולים שבהם רק השכבות האלה נמצאות (טיול חנוכה, יוסי יפה, טיולי חוג, טיול פסח) ולכן גם נקבע שאלו יהיו השכבות שהפורום והאתר יתמקדו בהם. וגם כי אלה החברה שבדרך כלל יש להם עניין בפעילות תנועתית ארצית (שאליה שאר החניכים נחשפים רק במחנות הקיץ) אז בלי קשר למפגש פורום רוב האנשים פה מכירים אחד את השני בצורה מסויימת (לעזאזל הפורום התחיל על ידי כך שאני פרסמתי אצל חברים שלי. עד היום הרבה כאלה שמכירים אותי וקשורים לתנועה מוצאים את עצמם בפורום) אז מפגש פורום ברמה שאנחנו מדברים אליה מן הסתם לא יכלול אותך שרון (ובאמת שאל תעלבי) כי הוא יהיה באירוע כמו טיול חוג שבוא הרבה מאיתנו נמצאים גם ככה ככה פשוט נוודה שאנחנו מכירים אחד את השני אז שרון ממש אל תעלבי. בהתחלה תהיתי אם להעיר לך על זה שאת פה או לא החלטתי (יחד עם מעיין) לא להעיר לך כי את בכיתה ח ושנה הבאה פשוט תיהיה טטניקית יותר מעורבת אם היית בכיתה ו לדוגמה זה כן היה נכון להעיר לך אז את מוזמנת להשאר אבל קחי בחשבון שיכול להיות שמדי פעם תשמעי על טיולים ואירועים שאין לך שום מושג עליהם אבלבשנה הבאה יהיה לך יתרון (כי כמה טטניקים מגיעים וכבר מכירים י"בניקים לא מהמועצה שלהם?)

Charmed by love

New member
../images/Emo15.gif

קראתי כמה שורות והייתי חייבת להפסיק אותך. טיול יוסי יפה? זה לא ניווט? שאני יוצאת אליו כל שנה? או עם בצפר או לבד? משו פה די משוהנ...

Charmed by love

New member
אני לא בקטע של להעלב../images/Emo15.gif

אני לא בקטע של להעלב אבל זה ממש מוזר לשמוע מכיוון שזה פורום בני המושבים=אנשים שקשורים לתנועת בני המושבים. כשפרסמתם את הפורום לא היה רשום לכתות ט´ ומעלה או משו... שמתי לב לזה שהרב פה יותר גדולים אבל.. ווט אי דה פאקינג קשר? אם עברתם לתפוז, פתחתם קהילה, היא צריכה להיות פתוחה לכולם או שיהיה רשום עליה משו שמסביר למה היא לא פתוחה לכולם כמו למשל פורומים למבוגרים בלבד (והסיבה ברורה..)
מזכירה שלא נעלבתי רק מציינת עובדות

kedeman

New member
אני שמח שלא נעלבת ממני

ליוסי יפה יש מספר פעילויות הנצחה אז כן יש את הניווט השנתי ויש את מפעל יוסי יפה שבו משתתף נוער מבני המושבים בכיתות ט-יב וגרעינרים אני מודה שזה מוזר שזה פורום בני המושבים ושהוא כאילו סגור לפני חלק מהאנשים אבל תסכימי איתי שתהיה בעיה אם זה יהיה פורום משותף לשכבות הבוגרות ולשכבות הנמוכות (שוב כמו שאמרתי- חניך לא צריך לקרוא פה כשהמדריך שלו מדבר עם חברים שלו על הסיגריה שהוא עישן בטיול חרמון או על מי שהוא היה איתה) לא פירסמנו שזה מיועד לגילאים מסויימים מסיבה מאוד פשוטה לא חשבנו על זה ולא חשבנו שזה נדרש ואת רואה שלמרות שאת לא בט-יב את לא נזרקת מפה ויש לזה כמה סיבות: לא חשבנו שזה יהיה מתאים לומר לך שאת קטנה מדי ושתלכי את נמצאת פה ואת פעילה ואנחנו לא מעוניינים לפגוע בך וגם כי איריס אמרה עלייך הרבה דברים טובים כששאלתי
אז כמו שאמרתי את מוזמנת להשאר פה אבל קחי בחשבון שיש בזה משהו כמו להיכנס לחדר מדצים- את נכנסת לשטח שהוא כאילו של המדריכים רק אל תזמיני לפה הרבה מכיתה ח כי אז כן עלולה להיווצר פה בעיה שתהיה חריגה גדולה מהגיל המיועד אבל איתך ואם זה שאת תיהי פה אין לנו בעיה

Princess 1

New member
מפגש יכול להיות רעיון לא רע אבל

קבוצה זה לדעתי קצת מוגזם, כי יש גם את כל הילדים שהם לא מהפורום שיש סיכוי גדול שחלק מהילדים פה ירצו להיות איתם
אולי מתישהו שטיול יותר מאוחר מטיול חוג יהיה אפשר לעשות משהו כמו קבוצה או משהו

אני גם חושבת כככה...

קודם כל לדעתי זה מוקדם מידי לעשות מפגש פורום... (בטח תצחקו עליי שאני זו שמדברת כי אני די חדשה פה..) אבל נראה לי לפי מה שאני רואה שאנחנו זמן קצר מאוד פה וצריכה להתגבש איזושהי "קבוצה" כדי לעשות את המפגש הזה.... זה דבר ראשון.... דבר שני אני חושבת שבטיולים זה לא ממש רעיון לעשות "קבוצה של"... אולי לעשות איזה מפגשון קטן, בערב או משהו כזה אבל בתור קבוצה אני לא חושבת שזה המקום והזמן כי אני חושבת שהרוב (ותתקנו אותי אם אני טועה...) ירצו להיות עם חברים שלהם... (כמוני למשל שאני מכירה פה רק 3-4 אנשים....) אממ וזהו... אוהבת.. מור´וש... :)

אממ.....

אני לא בטוחה שזה המקום לעשות את זה ואני מצטערת מראש.... פשוט לא ידעתי איפה לעשות את זה... אממ אל תשלחו לי מסרים אישיים כי אני לא יכולה להגיע אליהם, כנראה מהסיבה שאמא שלי גם נמצאת פה בכמה פורומים וכנראה שבגלל שהמחשב שלי לא הכי טוב בעולם הוא לא מקבל את שתינו... בקיצור אם אתם רוצים להגיד לי משהו אישי אז תשלחו לי באייס- 161821692 , אני רוב הזמן מחוברת... ואם לא אז תשלחו הודעה, אני כבר אקרא אותה... אל תכעסו עליי שרשמתי הודעה לא קשורה פשוט לא ידעתי איפה לעשות את זה... אוהבת אותכם... מור´וש..

סר גל ית

New member
חבר´ה חבר´ה!

אין בכלל מה לדון בסוגייה של מפגש או קבוצה. זה די ברור שקבוצה קצת "גדול" עלינו ובכלל על פי מה שכתבתי, הסקר הוא על מפגש או כפי שאחד פה כינה את זה "מפגשון" ככה בערב. זה הכל. לא צריך להתרגש כל כך.

למעלה