אז למה נעלמתי?

LeRanch

New member
זה כל כך מכעיס אותי

אני ממש מצטער שנאלצת לעבור כזה דבר ניר.
זו אמנם לא ממש נחמה, אבל לפחות אתה יודע שמדובר בתת-אדם שככל הנראה מאחורי הבריונות שלו ברשת מסתתר איזה שפן מסכן, לא אינטליגנט ובודד.

Don Nirtin

New member
הוא לא ראוי להתייחסות

אני מתייחס למעשה עצמו. לכן חשוב לי להבהיר - אני אמשיך איך שאני מתנהג עד עכשיו.
&nbsp
תודה

פתיחת השרשור הזה היא טעות גדולה: אסור להאכיל טרולים

השרשור הזה רק מוכיח לטרול שהוא צודק מבחינתו כשהוא נטפל אליך כי זה עובד, זה פוגע בך וגורם לך להגיב ולהתעצבן וממש משפיע עליך לרעה, אלה בדיוק התגובות שהטרול ניזון מהן ושבגללן הוא בוחר להטריל מלכתחילה.
&nbsp
הדרך היחידה להתמודד עם טרולים היא להתעלם: הוא לא קיים מבחינתך, המסרים שלו לא קיימים, ההודעות שלו לא קיימות, סתם מדי פעם קצת לכלוך שצריך לנקות אותו וזהו, אף אחד לא מקדיש לו מחשבה שנייה.
&nbsp
ברגע שתנהג כך הוא כבר יעבור לקורבן הבא, עד שגם הקורבן הזה ילמד להתעלם ממנו.

Don Nirtin

New member
הוא עושה את זה כבר חצי שנה לדעתי

ולא ממש עובר הלאה.
&nbsp
אני אז לא מוותר. רוצה לפגוע בי? לא בבית ספרנו.

לסיכום

למקרה שלא היה ברור אני כבר דיברתי עם ניר על העניין לפני שהוא כתב על זה כאן.
ברור לחלוטין שהטרול הזה הוא חלאה ומה שהוא עשה היה מוגזם ברמות.
ציינתי כאן בעבר שגם אמא שלי נפטרה לפני כמה שנים אז לראות את ההודעות האלו שנשלחו אל ניר עשה לי חלחלה במידה דומה.
&nbsp
**זה אומנם צעד נוסף מצד הטרול המטומטם, אבל לא מפתיע. הוא כתב בעבר שהוא מקווה שהוא יציק לנו עד שנתאבד.
&nbsp
אני שמח שניר החליט לא להפסיק עם הניהול בנתיים, למרות שהבנתי אם הוא היה רוצה הפסקה.
&nbsp
אני בהחלט מבין את התגובות של שניר 1991 ושל כריכרכה2. אני בעצמי ייעצתי לניר לא לכתוב כאן בפורום על ההודעות. כמובן שאמרתי שאני אתמוך בו בזה אם הוא יעשה, אבל זה נראה לי כרעיון לא טוב כי הוא רק ימשוך יותר אש מהטרול.
&nbsp
אבל אחרי מעבר על כל השרשור הזה אני מודה שאולי טעיתי.
&nbsp
אני בא מנקודה שונה מאוד. שלא כמו ניר שחושף את עצמו לחלוטין, כולל חשבון פייסבוק פומבי על שמו שהוא גם משתמש בו כאן, אני אפילו לא משתמש בשם הפרטי האמיתי שלי כאן. מה שאני חושף על החיים האמיתיים שלי כאן הוא אמיתי, אבל אני בוחר יחסית בקפידה מה אני חושף ומה אני לא (אולי לפעמים נפלטים לי פרטים שאחר כך אני מתחרט שכתבתי).
אני חושב שרובנו כאן בגישה שלי במידה מסוימת.
אז אני בכלל לא מבין כיצד אפשר לחשוף את עצמך.
&nbsp
יש משהו אמיץ יותר בלהחשף מאשר להשאר באנונימיות.
ויש משהו אמיץ יותר בלהודות שמשהו הכאיב לך מאשר להתעלם.
ובסופו של דבר המידה העצומה של החיזוקים החיוביים והאהבה שניר קיבל כאן היא פי מאה יותר חזקה מהמסרים העלובים של טרול דפוק אחד.
זה הדבר הכי קלישאי לומר אבל זה לחלוטין מקרה שבו אהבה מנצחת את השנאה והטיפשות.
&nbsp
אז כל הכבוד ניר שנחשפת אפילו יותר (ולמרות שייעצתי לך שלא לעשות את זה)
&nbsp
וכל הכבוד לכל חברי הפורום שריגשו אותי כאן עם הבעות התמיכה והאהבה והדליקו אור חזק מאוד שדחף את החשכה לפינה קטנה.
&nbsp
*לא ראיתי פעילות של הטרול בשבוע שעבר מאז המסרים המדוברים, אבל אין לי ספק שכמו בעבר הוא יחזור (לא דווקא בגלל שניר האכיל אותו בתשומת לב, אלא כי הוא טרול אובססיבי יותר מהרגיל).
אבל כשהוא יחזור אני ארגיש, ואני מקווה שגם ניר, שההשפעה לו קטנה יותר אל מול הכוח שלנו כקהילה.
&nbsp
ניק

1Shir

New member
אני דווקא מזדהה יותר עם הגישה של ניר
אין לי פייסבוק,

אבל לאורך השנים אני חשפתי את עצמי לחלוטין באינטרנט,
היום אני אולי קצת פחות חושפת, אבל זה כי אני עצמי השתניתי והנסיבות שלי השתנו, ואני לא חושפת גם בחיים שמחוץ לאינטרנט...
אבל בניגוד אליך, אני דווקא מזדהה יותר עם מי שחושף, ופחות מבינה איך אפשר לא לחשוף... (זה סתם דיון מעניין בלי קשר לשרשור הספציפי הזה)

אני חושבת שמי שבא לו לחשוף את עצמו, לא צריך לצנזר את עצמו בגלל מישהו אחר, ולפעמים מותר להתעצבן ולהיפגע ממישהו אחר גם אם הוא לא חשוב, ואין שום בעיה בלהודות בזה, גם זבוב לפעמים יכול נורא לעצבן, וזה עובר כלעומת שבא, זאת לא בושה להיות מוטרדים ממשהו... וזאת בטח לא סיבה שאדם ישנה את דרכיו.

יציק לנו עד שנתאבד
סליחה אבל אני לא מאמינה שהוא באמת מאמין שהוא יכול להתקרב ללהביא למצב כזה, נראה לי שהוא פשוט בעיקר נורא משועמם ואם כך מה שנותר הוא לרחם עליו שהוא לא מוצא מה לעשות עם עצמו מלבד להציק לאחרים...

למעלה