אז למה נעלמתי?

Don Nirtin

New member
בואי נגיד את זה ככה

אני אדם מוגבל שלא ממש יכול לגשת למשטרה. ולאלה שמעליי לא באמת אכפת אלא ממליצים רק למחוק ולהתעלם.
&nbsp
אז.. כן.

1Shir

New member
ניר

שאתה לא מתכוון לצנזר את עצמך בגלל אנשים שמגדירים מחדש את המילה פתטי
אני לגמרי איתך

לזכרה של אמא שלך
(בלי להתייחס לדברים שלא שווים התייחסות)

Don Nirtin

New member
תודה

אני לא מאמין בשטות הזו של הצנזורה והדיקטטורה. זו לא הדרך שניהלתי עד עכשיו ולא מתכוון לעשות אחרת.

אני בהלם!!!! עד כמה מישהו יכול להיות #$&%*)^%**^$#$% כדי

לעשות משהו כזה????
&nbsp
מילא ששלח מליון מסרים וכתב הודעות ספאם והתחזה לאנשים, או בקיצור- התנהג כמו
לא שפוי, זה פשוט רוע לב!!!!!
הנחתי שקצת נעלמת בכלל הלימודים..
&nbsp
אני ממש מקווה שתגיש תלונה במשטרה והיצור הז ישלם...
אבל רוב הסיכויים שה
לא יעשו כלום...
&nbsp

Don Nirtin

New member
בדיוק בגלל זה אני לא מגיש תלונה במשטרה

זה לא בדיוק משהו שבא להם לפתור. שחיתות של ביבי? כן. הטרדה באינטרנט? פחחחח.

אני הייתי שוקלת את זה ומתייעצת עם תפוז. בטח יש להם מחלקה

משפטית...
זה כבר לא קשור לפורום ולגלות ספוילרים ושטויות מעצבנות כאלה...זה עבר את הגבול!
כמובן שזאת החלטה שלך והרגשות שלך אבל אני מציעה לשקול את זה. אני מדמיינת מה הייתי עושה אם מישהו היה כותב את זה על אבא שלי...

אני ממש מצטערת שהייתה צריך לעבור את זה.

panda0zombie

New member
גם לדעתי אתה צריך לשקול את זה

לתפוז כנראה יש מחלקה משפטית שאפשר להתייעץ איתה האם יש מה לעשות בנושא..

Lhuna1

New member
ניר -
ואתה
!

מאוד מאוד מרגיז אותי לשמוע על הדפוק הזה ומה שעשה לך!
אני שמחה מ-א-ו-ד שאתה ממשיך לנהל!
על אף שאני מאוד מבינה למה נפגעת ושחשת מותש מהעניין.
אבל לא ניתן לו לנצח, הוא בנאדם עלוב ומסכן, ואנחנו נמשיך להינות מהפורום הזה וממך, על אפו וחמתו.

twisted nerve1

New member

מצטערת על האדיוט הזה. לצערנו האינטרנט שופע בחארות ואין הרבה מה לעשות בשביל להיפטר מהם.
אם זה מנחם אותך. יש כאן פורום שלם שמודה לך על הניהול שלך לכל כך הרבה שנים. ואני מחזקת אותך, ואמן שאף אדיוט לא יצליח לשבור אותך

panda0zombie

New member
אלוהים אדירים מתי יהיה הסוף של הטרול הזה

חשבתי שהוא רק עושה ספויילרים דהפאק? איזה בן אדם אכזרי ומטומטם. זה חציית גבול בקטע אחר. אתה מנהל ובן אדם מדהים ואין שום מצב שדבר כזה מגיע לך וצריך לקרות. מאחלת שהטרול ייעלם מהר ככול האפשר
תודה רבה שאתה ממשיך לנהל! כולנו פה מחזקים ומעריכים אותך!

snier 1991

New member
אני אהיה הלא נחמד

ואגיד שאם השם של היוזר הפריע לך ואם אתה מרגיש מותש אני ממליץ לך בחום להקשיב לממונה עלייך.
לקח לי ארבע דקות בדיוק למצוא את הפייסבוק שלך, לדעת שאתה סובל ממוגבלות ועוד רצף של דברים שאני יודע ככותב לא עקבי בפורום שטרול יכול לעשות מזה מטעמים (התלבטתי אם לכתוב אותם כי אתה כתבת אותם במפורש לאורך הזמן, אבל החלטתי שאני לא אכתוב במידה והטרול קורא את זה).
&nbsp
אם זה מפריע לך ברמות שזה פוגע לך בשגרה ובהינתן כמה בקלות הוא יכול להסלים את זה (לצאת ממרחב תפוז בתור התחלה), המלצתי הכנה היא להקשיב לממומנה שלך ולהעלות אחוזי פרטיות.
&nbsp
ד"א אני לא יודע איך בדיוק זה גובל בפלילים (זה לא הסתה, הכוונה תחת לשון הרע? אני לא בטוח שמסרים אישיים שלא מוםצים ברבים מכילים את זה), אבל אני כן יודע שיש מיליון כאלה באינטרנט והמשטרה לא עוסקת בזה אז לא משם תבוא הישועה.

Don Nirtin

New member
לא הסתרתי מעולם את הפייסבוק הפרטי שלי

אפילו העליתי אותו כאן כמה וכמה פעמים.
&nbsp
אני לא אדם פרטי מאוד ולא עומד לשנות את זה.
&nbsp
זה מפריע לי שפוגעים בזיכרון אימא שלי. תאר לך - אותו הדבר היה קורה גם לקרוב משפחה שלך חס וחלילה. זה הכול.
&nbsp
עד עכשיו - הסתפקתי בספוילרים ודיווח תוכן פוגעני. הוא עכשיו עבר את גבול הטעם הטוב.

snier 1991

New member
אתה מפספס את הפואנטה שלי לגמרי

אני מבין אותך ואת כאבך (וגם אם לא, אני לא שופט מה מערער אנשים, אני על 12% שומן ועם נפח שרירי סבבה ואם יגידו לי שמן אני אתערער לגמרי).
&nbsp
מה שאני אומר שאם זה מערער אותך ברמה שזה פוגע לך בשגרה, אז תקשיב לממונה עלייך, כי זה יכול מאד מאד להסלים ומאד מאד בקלות.

מצטער לשמוע ניר

לצערנו תמיד יהיו אנשים חסרי חיים ואמללים,
וברור שהייתה כאן חציית קווים, אבל יחד עם זאת מקווה שלא תתן לזה להשפיע עליך יותר מדי
ושתישאר המנהל של הפורום!
כולנו פה בשבילך תמיד

ואגב, אני גם לא חושב שאתה צריך לשנות משהו ממנהגיך,
זו לגמרי זכותך המלאה למסור איזה פרטים אישיים שתרצה...

למעלה