אז היה מייקאובר לבנים

אז היה מייקאובר לבנים

אם בוזי לא היה כזה פופלארי, ויטלי היה חוזר.
ואם השופטים לא היו כאלו רחמנים( או משלאיהיה) קארין ( עלק ״ מטורפת עליו, לא יכולה בלעדיו״- בגלל זה הוא עתב לה מכתב געגועים?
) שצרחה גם בזמן שהיא אמורה להיות ״חתוכה״ ואלעד לא היו חוזרים- ההופעות של כל השאר היו טובות בהרבה.
( אבל, כמו שכבר ציינתי בפרק הקודם- ושמתי לב בכל העונה - ה״מתח״ נבנה בצורה כ״כ מטופשת ככה שאיך שאלעד התבכיין על ״תמיד חשפו אותי״ היה לי ברור שהם יקחו את המשימה. אחרי שראיתי את שאר ההופעות קיוויתי שאולי בכ״ז, הפעם זה יהיה לפי ההופעה באמת- זה לא.)
התאומות וה״אודישנים״ שלהם ( כן, אמין, הן לא מצליחות לומר אודישנים כמו שצריך, אבל מיניאטורות אין להן בעיה בכלל..) היו הזויים. העיקר ששי חזר ( עוד הפתעה גדולה
, למי חוץ ממנו תהיה הסבלנות לסבול אותן?).

אני אוהבת את שי...

זה כל כך הזוי לשמוע מישהו כמו אלעד אומר נשמה וחיים שלי...
שמתי לב שבגדול הבנים דיי נורמאלים...כאילו יש לחלקם בעיות חברתיות אבל בסהכ הם דיי בסדר...

הבנות, באמת שאני לא חושבת שיש שם מישהי יפה (או מספיק יפה כדי שזה יוכל לפצות על ההתנהגות שלה)...
יש שם כמה בנות עם גוף יפה אבל אין שם מישהי באמת יפה, אין להן חן..הכל סיליקון וכו...

טוב, קרן ממש חשבה שטל (הבן זוג של קטיה...לא זוכרת מי זה..) מץ וחזר לחיים....אמין מאוד...

אני לא יודעת מה חמור יותר:
הסרט שקרן חייה בו שהיא ואסף ביחד או הסרט שהתאומות וקטיה חיות בו שהן נראות טוב....

DDN

New member
קרן חיה בסרט

או שהיא שחקנית מעולה.
קטיה לא נראית רע לדעתי.
אבל כן. באיזה סרט התאומות נחשבות "יפות"?

דווקא השנה

חווץ משי ובוזי (ואולי קצת אורי) אני לא מחבבת כ״כ את החנונים.

היפות, אני מניחה שזה ענין של טעם- בעיני קטיה ודבי יפות ממש. והשאר ברמות שונות- כמו שאפשר היה לראות לפני משימת המייקאנדר..

כנראה שזה באמת עניין של טעם...לדעתי קטיה ממש

לא יפה...
יש לה גוף בסדר אבל פנים לא משהו...
דבי חמודה אבל יש לה קול נוראי....
לדעתי ג'נה יפה...מישהו כתב שהיא ממש מכוערת...

מעניין איך על אותו בן אדם יכוחות להיות דיעות כל כך מנוגדות

כמהאפשר

New member
ברצינות?

יש לה פנים כל כך מבוגרות, לא צעירות ולא מתוחות כבר.
בפרק ה"מחנה", הראו אותן בלי איפר. זה דווקא היה מרענן.

דבי יפה,
לין יפה ויש לי תחושה שללא כל התוספות(כ-ל התוספות) היא הרבה יותר עדינה ויפה.

התאומות מזכירות לי (מאוד) את דנה אינטרנשיונל- רק בלי השכל שלה.
סתיו גסה במראה והתנהגות שלה. לא אוהבת.
ואת כל השאר אני לא זוכרת:)

כמהאפשר

New member
מחווה לאבותיה הקדומים?

אני לא יודעת:) אני גם לא מתה על התוספות.. ואם כבר תוספות(שלא מעט מחבריי משתמשים בהן, אבל מפני שזה השיער וזו האופנה)-
למה לחבר כך שיראו?
עם הצמה- ממש רואים את החיבור..

אבל, תראי.. כל אחד והעולם שלו.
ממני זה קצת הוציא חיוך מבוכה. אולי היא אוהבת וחושבת שזה חמוד? זה העיקר, לא?:)
אני פשוט לא רגילה לדברים כאלו:) מצד שני גם מרבית המלבושים שלהן- יפים, אבל לא הייתי שמה את זה על עצמי..:)
כמו גם אם מה שהגברים לובשים, בן הזוג שלי היה לובש.. סביר להניח שהיינו עושים גיחה לקניון הקרוב.

חחחחח...כל הרעיון בתוספות הוא שזה אמור להראות

טבעי...

עציץ- התכוונתי לכובע או למשהו לא ברור שהיא לבשה...היו לו פרחים צהובים או משהו...
נוראי....

כמהאפשר

New member
כן כן, ראיתי:)

מחווה לאביב או ללימודי ההיסטוריה:)

התוספות שלה מחוברות בצורה מאוד בולטת, אבל אני פשוט מעיפה דברים שנראים טבעיים קצת יותר. נניח- גם אם אדם צובע לבלונדיני, שזה לא יהיה "צהוב", שאנחנו לפעמים רואים ברחוב:)

DDN

New member
הרגיש לי מכור

אני חושב שהמייקאובר של בוז'י היה פחות טוב. הוא נראה כמו משהו בין בוראט ודיוויד ארקט ככה.
לדעתי תום וויטלי נראו הרבה יותר טוב.

וגם המשימה של הקסמים. אני חושב ששי וסתיו היו הרבה יותר משעשעים, וגם קטיה נתנה הופעה נהדרת (למרות שפישלה לדעתי בסוף)

צחישמיל

New member
בכל מקרה

ה3 האלה פחות הגיע להם לחזור כי הם היו פחות במשחק. נראה לי אורנית בכלל לא רצתה לחזור ולסבול שוב את טום.

כל כך!

ידעתי שהוא מזכיר מישהו, שילוב בין בוראט לדיויד ארקט זה פשוט הוא!:)
ההופעה הכי טובה לטעמי, היתה של ז׳אנה ובוזי, ההופעה הכי מוגזמת היתה של קארין ואלעד.

Leillany

New member
אצל קארין ואלעד זה היה צפוי

קארין מקורבת מאוד להפקה. הזכיה שלהם הייתה בטוחה עוד מההתחלה.
שי באמת לא מקורב לשום גורם בהפקה.

צחישמיל

New member
כל פעם שמישהו מנצח בריאליטי

מאשימים שהוא מקורב להפקה, למשל טהוניה שהיתה כבכיכול בת זוג של יורם זק.
מדברייך משתמע שאת מספיק מקורבת לשי כדי לדבר בשמו. ואת כמוהו מחיפה.

שי יותר ברור בדיבור שלו והיה משעשע, אבל אין לו עודף כריזמה.
הקסם? להוציא מן התיבה בטח יש פתח אחורי ממנה סתיו יצאה.

אלעד הדיבור שלו לא נח,
אבל הוא מרגש במידה, הוא ממש רוצה זה יותר קשה לו,
ולא ברור לי איפה קרין הסתתרה כנראה באחד הריבועים הקטנים, אבל איך היד השתחלה החוצה מריבוע אחר
נראה שהצופים שם נותרו פעורי פה.

היה פרק מלא ענין, מרגש מלא ארועים.

כמהאפשר

New member
אתה רציני?

טהוניה אכן "מקורבת" ליורם זק. והצופים כבר מזמן לא מפגרים, אם כי תכנית בידור כשמה כן היא- נועדה לבדר ונחמד יהיה לצפות בה כך.

אם אלעד מרגש אותך- במידה או שלא,
לי, למשל, הוא לא עושה שום דבר. במקרה הטוב.
את שי לא הייתי מחזירה רק בגלל בת הזוג שלו, שפשט עוברת לי כמו חשפנית מהסוג הזול.
אני לא אוהבת אותה. אין לה שום רמה בעיניי.
אבל שי מותק- הוא לא היה חביב לי בהתחלה, אבל אישיות של בן אדם עוברת מעבר למעטה של משחק למצלמה. גם אצל שחקנים נהדרים, אישיות נשארת.

פעורי פה?
אני באמת מקווה לטובתם שלא.. קצת עצוב אם כן.
ול"קסם" הזה יש הסבר מאוד פשוט, עשיתי אותו במופע בכיתה א'.
היד, אגב, לא הייתה שלה. אם תשים לב- יד של גבר וללא לק. היא הייתה עם לק אדום ונק' לבנות.

צחישמיל

New member
לי

אין בסיס לידיעה שטהוניה מקורבת, אבל גם בלי זה אפשר היה להבין משבוע ראשון שהיא תזכה: בגלל הצבע עור שלה, היופי שלה והפה שלה.

אני מסכים שכל הריאליטי מכור ואם יש הגרלה אני לא מאמין לה (נניח ה4 שאלות זה פיקציה) אבל בסופו של דבר ההפקה בוחרת לקדם את מי שיביא לה הכי רייטינג, נניח ג'ניפר ודנה רון הכי מעניינות בזוג מנצח, היא לא תתן לג'קי להתקדם ותשלח את דנה רון הבייתה. זאת אומרת הפרסונה חשובה.

אני לא אדם שמתרגש אבל אלעד וטל אני מניח מרגשים את מרבית הצופים הצעירים כי יש להם חוסר יכולת אמיתית לתקשר עם בנות, והם יותר כנים, שי חוויאר ואורי נתפסים כ'חזקים' יותר, מסוגלים לפתח את המיומנות הזו ביתר קלות, חוסר אונים מעורר אמפטיה. מה מרגש אותך?

סביר שאת צודקת, בנים לא מסתכלים על לק, איך האצבעות ממשיכות לנוע?

כמהאפשר

New member
אני לא אוהבת רכילויות ושמועות

ומתרחקת מאנשים שניזונים מכאלו.
משמע- אני כותבת מה שאני יודעת ואם אני לא יודעת, אני אומרת שזו השערה.

אם השורה הראשונה שלך נכונה, זה מהלך מחשבות עצוב.
ותתחיל להסתובב קצת עם אתיופים(שזו החברה שאני נמצאת בה קצת יותר ממחצית חיי) ותראה שלא יותר מדיי "זוכים" שם בגלל צבע עור, יופי ופה.
ואת שאר התגובה, אני מעדיפה לא לכתוב.

לא "כל" הריאליטי מכור, אבל בארץ זה הולך ומדרדר. ביננו- אם הקהל לא היה מדרבן את זה או באמת יוצא נגד זה-
זה לא היה קורה.
כך שאיש לא אשם מלבדנו(ולי אפילו אין טלוויזיה, אבל עדיין).
דנה הכי מעניינת? לא, היא לא. מעולם לא צפיתי בתכנית שלה, גילוי נאות, אבל אני מכירה מספיק אנשים שמעדיפים להתרחק מתכנים שהם לא מעריכים.
אני מעדיפה את אמירם טובים(שעם כל המגרעות שלו- ויש לו, הוא אחלה גבר ואשתו- מדהימה), את מיכל שהיא פשוט ת-ו-ת-ח-י-ת על(שתיהן, אבל התכוונתי לג'). כי הם כנים, טובים ואנושיים. זה מרגש אותי. (לא דמעות וכו- אלא פשוט כנות..)
אז אולי זה מוזר, אבל כשיש סליזיות או איכסה אני מעדיפה דווקא לחכות במקום אחר ולא לקפוץ פנימה או להריע למראה אחרים מתפלשים בזה..

לגבי הקסם, אחפש לך קישורים בעברית. כל ספרי הקסמים שיש לי הם ברוסית.
אנסה למצוא.
גם אני לא מסתכלת על לק:) אני סוג של חננה. פשוט רואים:) וקשה לעבוד עליי.

למעלה