או סי די מלווה בדכאון בהריון

DOCTOR W H O

Member
מנהל
היי רן

מסכימה עם מה שגמבוי כתב.
בנוסף הוסיף את דעתי האישית. גם אני מאוד נרתעתי מלקחת כדורים בדיוק מהסיבה שאמרת, ומעוד הרבה סיבות נוספות.
אבל בניגוד לכל המחשבות נגד לקחתי, וזה רק הקל ובכנות? לי אישית הציל את החיים מבחינת האוסידי.
אינני "חסידה" של תרופות, אך אני נגד הסטיגמות שיש נגדם, כי להרבה אנשים (שוב לא לכולם) זה אכן עוזר ומקל.
ההחלטה היא רק בידך.

Niv s

New member
מתי התחילו לך ההטרדות מסוג זה?

והאם את זוכרת מה עוד קרה בחייך בסמוך לפריצת החרדות מהסוג הזה?

Niv s

New member
תרצה לפרט על החוויה שחווית?

ועל המחשבות הטורדניות שהתחילו בעקבותיה?

Gameboy4

New member
במצב כזה אפשר לעשות שינוי בתרופות
במצב שאין שיפור בטיפול תרופתי אפשר לעשות שינוי. למשל יש רופאים שלעתים מעלים במינון של לוסטרל ל300 או אפילו 400 מג ליום. אפשר להחליף את הריספונד באנטיפסיכוטי אחר, למשל אריפליי (שיש לה גם פחות תופעות לוואי) או לנסות להוסיף תרופה אחרת. היכן את מטופלת?

jacolevi

New member
האופטימיות שלך לגבי הקסדה אין לה על מה להסתמך

כמה שחיטטי ונברתי באינטרנט בעברית ואנגלית כל מה שהיה שם זה כלום .
לא היה אחד שחווה ואמר שעבר את התהליך וזה עזר לו , חוץ כמובן מאנשים בעלי עניין להרוויח כסף ,שזה בכלל לא נחשב בעיני שסיפרו הרבה סיפורים .
אם הייתי יודע שזה עוזר הייתי משלם בשמחה , אבל זה לא!!!!!!

קליבר 11

New member
קסדה

אשתף אותך .. מרוב שאני סובל מדיכאון אני מתעניין בקסדה
האם זה עוזר ?
לפי מה קבעת שלא ?
אשמח לתגובתך..
תודה ולילה טוב

jacolevi

New member
אם זה באמת היה עוזר הייתי יודע

זו רק תחילת הדרך עם הנושא הזה , ובנוסף כמו שציינתי לא מצאתי אפילו אדם אחד שיקום ויגיד זה עזר לי לתקופה ארוכה . sorry

oritik1

New member
היי אשמח להמלצה אני בכללית וחייבת להגיע להתייעצות

Gameboy4

New member
האם קרה משהו שגרם לך להחמרה?

האם קרה משהו שגרם לך להחמרה? האם את נמצאת בתקופה לחוצה יותר ממקודם עם יותר סטרס?

אורטל2030

New member
תודה רבה לך מכל הלב

מאחלת לך שנה טובה הרבה בריאות והצלחה ותודה לך על המענה המהיר לכולם את עוזרת לנו מאוד ��������������

DOCTOR W H O

Member
מנהל
היי קליבר!

אל תדחה את זה, תחליף רופאה ותתן לעצמך טיפול איכותי!

Gameboy4

New member
ריפוי

שלום
כרגע אין ריפוי להפרעה זו אלא רק טיפול בתסמינים, וגם זה לא קל להשיג באוסידי. תוצאה טובה נחשבת לכך שמטופל מגיע לאוסידי בדרגה קלה יחסית, או בלי תסמינים. ברגע שתפסיק עם תרופות האוסידי אמור להחמיר. זה שאלה גם של רמת אוסידי, עד כמה הוא חמור. אם זה אוסידי קל אז אולי תוכל להסתדר רק עם טיפול התנהגותי. אבל בהרבה מקרים אנשים נזקקים לשילוב של טיפול תרופתי (ולעתים שילוב של תרופות)

ישי1000

New member
ריפוי

תודה לכולם,
גמבוי השאלה אם בנאדם לוקח תרופה מסוימת ומפסיק אז זה מחמיר יותר ממה שהיה לפני לקיחת התרופה ואז הוא יצטרך מינון יותר גבוה כשיחזור לקחת תרופות?

למעלה