אוסקר פיית'ון

Skyller

New member
אוסקר פיית'ון

יש עכשיו את האמי (איך אני לא ידעתי על זה קודם???), וזה נתן לי השראה לעשות טקס אוסקר למונטי פיית'ון- כל הסרטים, השחקנים והדמויות נכללים. כל אחד מוזמן לכתוב את הזוכה שלדעתו צריך לקחת את האוסקר (סליחה, את הארתור): *הקטע (יכול להיות מערכון או קטע מסרט) הטוב ביותר. *הקטע המצחיק ביותר. *הציטוט שעכשיו אתם משתמשים בו הכי הרבה. *הדמות שהכי הייתם רוצים לצאת איתה לשתות כוס תה. *הרעיון המבריק ביותר. *השיר הטוב ביותר. *הלבוש הטוב ביותר. *השחקן שנשאר פיית'ון גם כשהופיע בסרטים אחרים (פרטו, נמקו ותנו דוגמאות) *הפרק הטוב ביותר. *תנו לעצמכם אוסקר/ארתור/פרס מפעל חיים על משהו פיית'וני שעשיתם (כולל שטיפת מוח לאנשים). *הסרט/פרק שגרם לכם להתאהב במונטי פיית'ון. *הדמות המטורפת ביותר. *הקטע בעל הכי פחות פואנטה. *קטע האנימציה (או כל דבר שטרי גיליאם עשה, כולל הקטע עם הפסלים) הטוב ביותר. *דברים שהם לא מונטי פיית'ון אך הפגינו פיית'וניזם ראוי לציון. *האזכור של פיית'ון במקום אחר- שהיה הכי במקום. *אתם מוזמנים להוסיף עוד דברים (אני לא יצירתית במיוחד ברגעים אלו).

Skyller

New member
אגב, (לא קשור לכלום)

1. אני עושה היום מסיבת תה!!! 2. קניתי את Monty Python Sings, וזה בהחלט השלים לי כל מיני חתיכות בפאזל... במשך יומיים הייתי דבוקה ל- I like Chinese I like Chinese They only come up to your knees... 3. עשיתי אתמול אודישנים ובקטע אלתור אמרתי לעצמי "מה ג'ון קליז היה עושה". זה די עזר לי להשתחרר...(כן, זה מיותר לגמרי אבל הייתי חייבת 3 דברים!)

lernery

New member
אני מציע לעשות את זה אחד אחד

כמות השאלות שהבאת יכולה לשבת יופי על עבודה סמינריונית... אז - אני אתחיל עם הפרק שגרם לי להתאהב במונטי פייטון. אני לא זוכר איזה פרקים בדיוק, אבל היו כמה פרקים ששודרו בפורים בערוץ 1 (כן כן) לפני בערך 10 שנים, ואז הייתה הפעם הראשונה שראיתי אותם. כמו שאומרים *that* was a success... ולגבי ציטוט שאני משתמש בו הכי הרבה - תסתכלי בחתימה. חידה - מאיזה מערכון הציטוט?

chatenoire

New member
אמשיך עם הלבוש הטוב ביותר

לדעתי הטוקסידו עם המפרק הנוסף של טרי ג'ונס ב"משמעות החיים". אני עדיין לא בטוחה איך זה עבד, אבל בשילוב עם חליפת הסאדו המטרידה של צ'פמן זה ללא ספק אחד מפריטי הלבוש המוצלחים וההזויים של מונטי פייתון.

chatenoire

New member
אוקי, אוקי, בקטגוריית השיר הטוב ביותר:

אני לא מסדרת אותם לפי סדר עדיפות, אלא רק מציעה את אלה שלדעתי מועמדים ראויים: 1. Always Look on the Bright Side of Life - אולי השיר הכי מזוהה עם מונטי פייתון, וללא ספק הכי מוכר. סיום מתוק-מריר ל"בריאן כוכב עליון" ושיר מוצלח באופן כללי, שמקבל נקודות בונוס על זה ששרים אותו אנשים צלובים. 2. Never Be Rude to an Arab (האם זה שמו?) - בעיקר בגלל שטרי ג'ונס שר אותו בהוליווד. הוא חמוד ואומלל כזה. 3. Galaxy Song - מקסים ומדכא בעת ובעונה אחת. 4. Lumberjack Song - האם צריך לפרט? 5. Philosophers' Song - השיר שכל בוגר קורס פילוסופיה ואלכוהוליסט צריך להכיר. הצעות נוספות?

Skyller

New member
I like Chinese!!!!!!!

אני סתם דבוקה אליו מאז ששמעתי אותו...

lernery

New member
always look on the bright side of life

לדעתי. שכחת גם את every sperm is sacred

matt white

New member
דעתי על כל הפרסים...

הקטע הטוב ביותר - אני מאוד אוהב את הסוף של בריאן כוכב עליון... אני לא בטוח שהשיר אמור להצחיק(למרות שהוא מצליח) אהבתי בעיקר את הפילוסופיה בשילינג שלו... וגם זה סיום מאוד אופטימי ומעודד. הקטע המצחיק ביותר - איך מגדירים מצחיק? אני יכול להגדיר את זה בהזדהות... ובשביל זה אני הכי אוהב את המערכון עם המזלג המלוכלך... זה כל כך אמיתי! הציטוט שמשתמשים בו - אני: אתה יודע מה החבר'ה ממונטי פיית'ון אומרים... חבר שלי: always look on the bright side of life? אני: לא! nobody expects the spanish inquisition (חבר שלי: מתי ראית דלתות מסתובבות לאחרונה?) הדמות שצריך לשתות איתה כוס קפה - האיש (או אישה) שהייתי רוצה לשתות איתו (או איתה) קפה זה בטח סטן(או לורטה) הרעיון המבריק ביותר - יש מבחר גדול מדי בשביל להחליט... אני פשוט לא יכול... השיר הטוב ביותר - שוב, מבחר ע-נ-ק... אני הייתי בוחר בגלקסי סונג... אני אוהב את המדעיות והדיוק בו. הלבוש הטוב ביותר - בבריאן כוכב עליון יש את הקטע עם הזריקת אבנים... שמה הם צריכים לגרום לגברים להראות כמו נשים שמתחפשות לגברים רק בעזרת לבוש (וזקן שזז עם המעיל), זה לדעתי יצא יוצא מן הכלל. השחקן שנשאר פיית'ון - ג'ון קליז... בראט רייס ובמקומות אחרים הוא משתמש באותו הומור שטותי... הפרק הטוב ביותר - יש מערכונים אהובים, אני לא יודע אם יש לי ממש קובץ מסוים של מערכונים שאהבתי... ארת'ור מפעל חיים - התחלתי לשיר Bright side of life באמצע נסיעת אוטובוס בטיול כיתתי ולשמחתי כמעט כולם הצטרפו (כולל המורים) הסרט שגרם לי להתאהב - ראיתי בפעם הראשונה את טעם החיים אז אני מניח שזה... הדמות המטורפת ביותר - וואו בחירה מאוד קשה... אם במטורפת אתם מתכוונים בלתי צפויה אני חייב להגיד או הרואה חשבון שחושב שאריות זה דובי נמלים, או סטן/לורטה... אם זה פשוט מטורף אז קשה מדי להחליט... הקטע בעל הכי פחות פואנטה - העניין עם החתול הענק ב"ועכשיו למשהו שונה לגמרי" קטע האנימציה - כשמכוניות תוקפות דברים שלא מונטי פיית'ון - שמעתי שבבריטניה היה איזה סיפור עם ספינה שטבעה או משהו והניצולים שהיו תקועים התחילו לשיר ברייט סייד, וגם יש משהו פיית'וני בלתי מוסבר בדאגלס אדאמס והספרים שלו... מאוד מאוד מתאים למונטי פיית'ון... האזכור - קשה לי לחשוב על משהו...

למעלה