אב לחייל חטוף: "מבקש כי שרה נתניהו לא תצטרף לפגישה שלנו עם ראש הממשלה "

Cranio

Active member
מחר צפוי ראש הממשלה בנימין נתניהו לפגוש לראשונה משפחות חיילים שנחטפו על ידי חמאס במתקפת 7.10.
יהודה כהן, אביו של לוחם השריון החטוף נמרוד כהן, אמר בריאיון לגל"צ כי המשפחות דורשות מנתניהו הסברים על הדרך שבה ישוחררו בניהן "מעבר ל'אנחנו עושים הכל ונחסל את חמאס'".

כהן ציין כי הוא מעדיף ששרה נתניהו לא תשתתף בשיחה, והוסיף:

"אנחנו לא מעניינים בחיבוקים ובלחיצות ידיים, אנחנו מעוניינים בתשובות על איך בנינו חוזרים אלינו מהר, חיים ובריאים".

(y)

lemner40

Well-known member
מחר צפוי ראש הממשלה בנימין נתניהו לפגוש לראשונה משפחות חיילים שנחטפו על ידי חמאס במתקפת 7.10.
יהודה כהן, אביו של לוחם השריון החטוף נמרוד כהן, אמר בריאיון לגל"צ כי המשפחות דורשות מנתניהו הסברים על הדרך שבה ישוחררו בניהן "מעבר ל'אנחנו עושים הכל ונחסל את חמאס'".

"אנחנו לא מעניינים בחיבוקים ובלחיצות ידיים, אנחנו מעוניינים בתשובות על איך בנינו חוזרים אלינו מהר, חיים ובריאים".

(y)
לנתניהו יש 2 אפשרויות
1. לשקר ולהגיד שעושים הכל
2. להגיד את האמת ולהגיד שלא עושים באמת כלום

Harrington

Well-known member
מנהל

(y)
הגיוני מבחינתו. אני לא יודע לאיזה צד של המפה הפוליטית אתה שייך, אבל בס"ה האיש מביע את ההבנה (שסותרת את כל דברי התשקורת, האינטרסנטים, ורבים כאן בפורום :)) שגב' נתניהו לא עוסקת בענייני המדינה ולא מתערבת בהם, והיא גורם חברתי ולא ענייני.

אמנם כמובן שלא בטוח ששאר ההורים יסכימו לבקשתו של האיש או שראש הממשלה ייענה לה, אבל הבקשה כשלעצמה בהחלט לגיטימית ומלמדת על ההיפך הגמור ממה שעולם הרל"ב מנסה למכור לנו כבר שנים.

1ספי11

Well-known member
לא ברור מלכתחילה למה צריכה הרעיה שלדברי בעלה אין לה תפקיד להשתתף בפגישות האלה.

Harrington

Well-known member
מנהל
לא ברור מלכתחילה למה צריכה הרעיה שלדברי בעלה אין לה תפקיד להשתתף בפגישות האלה.
בבקשה עצמה מבואר תפקידה שמה לעשות, יש הרואים בו חשיבות רבה במקרים רגישים וקשים כאלו.

Harrington

Well-known member
מנהל
היתממות אופינית של ביבסט מצוי.
בעולם האמיתי, מי שיודע מהו רל"ב יודע מיהו ביביסט.
אוקיי. אני מה לעשות, לא יודע ואוהב ליישר קו לגבי הגדרות לפני שאני דן בהן. מתעקש שלא לעשות זאת? שיבושם לך. כל ילד וההתנהגות שלו בהתאם לחינוך שקיבל מהוריו בבית. אבל זה אומר, לטוב ולמוטב, שאני לא יודע מה זה "ביביסט מצוי" בעיניך.

מיצינו.

1ספי11

Well-known member
אוקיי. אני מה לעשות, לא יודע ואוהב ליישר קו לגבי הגדרות לפני שאני דן בהן. מתעקש שלא לעשות זאת? שיבושם לך. כל ילד וההתנהגות שלו בהתאם לחינוך שקיבל מהוריו בבית. אבל זה אומר, לטוב ולמוטב, שאני לא יודע מה זה "ביביסט מצוי" בעיניך.

מיצינו.
אתה משאיר את הנושא תלוי באוויר.
ביביסט הוא ההופכי של הרל"ב. וכמו שאתה אומר, כל אחד גם אם הוא לא ילד מתנהג בהתאם לחינוך שקיבל.
כפי שנראה אתה יכול להוסיף התנשאות לתכונה של הביביסטים.
עכשיו באמת מיצינו.

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה משאיר את הנושא תלוי באוויר.
שאלתי 10 פעמים לפחות. בחרת שלא לענות. אני לא יודע להתייחס למשהו שאני לא מבין, מה לעשות.
ביביסט הוא ההופכי של הרל"ב.
כלומר רוצה את ביבי בכל הכוח ובכל מחיר?
כפי שנראה אתה יכול להוסיף התנשאות לתכונה של הביביסטים.
ראשית אני לא, כי לפי ההגדרה הזאת שכתבת (עדיין בעמימות רבה) כעת, אני לא ביביסט.
שנית זאת התנשאות שמותאמת לדבריך והשמצותיך. אני בס"ה זורם איתך על הבוקר :).

Harrington

Well-known member
מנהל
רק בישראל .
ממש לא. אמנם קריאה קבועה בפי אנשים מסוימים בהזדמנויות רבות, כשהם מבקשים לתאר משהו, אבל ספק אם מי מהם בהזדמנויות (הרבות, לאו דווקא לגביך) האלו טרח לבדוק את נכונות דבריו לפני שכתב אותם :).

למעלה