"גבר נרדף" ו"איש שורד"

Survivor Man

New member
דעתי האישית שאותה אחת הביעה דעות מיזאנדריות, גזעניות, אלימות

וחשוכות במשך שנים ולא נחסמה לפחות עד היום? לא, זו עובדה. הצגתי הודעות שלה עם תוכן שלא משתמע לשתי פנים שכל אחד יכול לגשת אליו אם ירצה.

כנ"ל לגבי הפעילות בפורום. אפשר להכנס לארכיון בתאריכים שונים ולהתרשם לבד.

catchet

New member
ושוב זה לא קשור עכשיו לכלום

אתה נכנסת לפה והתחלת להשתלח על דברים שקראו כאן לפני שנים ולהציק למשתתפות, הערכת אותנו כנמצאות בשפל המדרגה. נראה לך שזה נעים למשתתפים כאן שאתה משפיל אותם? לי אישית זה לא אכפת כי מראש הערכות שלך לא נחשבות לגבי, אבל עובדה שיש בנות שכן נפגעו ובכל זאת הסתפקתי באזהרה בלבד...

Berethor

New member
קח בחשבון שההודעות האלו הן מלפני שהמנהלת הנוכחית קבלה תתפקיד

אלו עדויות טובות להתנהגות של פנתרית, שלא השתנתה הרבה מאז, אבל זאת לא עדות למצב הנוכחי בפורום פמיניזם, תשים לב שפנתרית כן נאלצת לרסן את עצמה, יחסית למה שהיא הייתה רגילה עליו בעבר. זה לא שהשקפות העולם של פנתרית השתנו, זה פשוט שעכשיו יש לה פחות חופש לנהוג כאן באלימות, הנה הוכחה למדיניות החדשה בפורום הזה.

[URL]http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=68&messageid=177771451[/URL]

Surrealistical

New member
אני בכלל חושבת שהם טרולים

כי כאשר לאדם אין דעה אחת פמיניסטית אין לו מה לחפש בפורום פימניזם.
את התסכולים שלהם על המין הנשי ופרסומים של נואשות צומי שמתפשטות הם יכולם לפרסם בפורומים הרוולנטים. זה שהם בוחרים לפרסם את זה כאן מעיד על כך שמשעמם להם בחיים והם מחפשים וויכוחים.

GreenMamba

New member
הבעיה המצחיקה היא

שהם חושבים שהם נורא פמיניסטים, דווקא.
&nbsp
קורע, למען האמת.

Surrealistical

New member
אני לא יודעת לגבי "איש שורד"

כי לא קראתי מספיק מהפרסומים שלו אבל קשה לי להאמין ש"גבר נרדף" באמת חושב ככה. אפילו אם הוא אומר את זה הוא כנראה משקר.

Survivor Man

New member
לא יודע מאיפה הסקת את כל השטויות האלה עליי.

כשעוד השתתפתי כאן באופן פעיל, הגבתי לשרשורים והבעתי את דעתי בלי התלהמות או התנכלות לאחרים. אני חושב, למעשה אני יודע, שתפיסתי כן פמיניסטית. השאלה אם היא פמיניסטית מספיק בשביל הפורום המיוחד במינו הזה? לא יודע, וכאמור לא אכפת לי. כמו שאני מכבד את דעותיהם של אחרים אני מצפה שיכבדו את שלי.

זאת גם הסיבה שהפסקתי להשתתף וכתבתי את מה שכתבתי בשרשור כאן.

Surrealistical

New member
הסקתי אותם על בסיס

שקיבלת אזהרה ביחד עם מישהו לדעתי משועמם מוצהר וששמו אותכם בסוג של אותה קטגוריה.
כנראה ששמחתי על שיקול הדעת של המנהלים אבל אולי זה היה שגוי כי לא יצא לי לקרוא מספיק מהפרסומים שלך בשביל לדעת אם אתה באמת סוג של בן אדם כמו השני.

Survivor Man

New member

catchet

New member
לא שמתי אותם באותה קטגוריה

וגם לא קראתי להם טרולים, זו היית את... אני בסך הכל קראתי להם להפסיק להטריד את הכותבות, ואם את רוצה לראות על מה אני מדברת גשי למשל להודעה בה הוא טוען שהמשתתפות הן ברמה מאוד נמוכה - "בשפל המדרגה", ותחליטי בעצמך מה הוא בא לעשות כאן. ובאופן כללי סתם המצלה לחיים - אף פעם אל תסתמכי באופן עיוור על מה שאומרים לך, תמיד תבדקי בעצמך, במידה ויש מקום לספק

Surrealistical

New member
מה את אומרת?

אני שמחה שהבהרת שלא קראת להם טרולים כי טענתי דווקא שכן. אה, רגע, בעצם לא. מאיפה הבאת את זה?
העובדה שבאותו פוסט התייחסת לשניהם הכניסה אותם מבחינתי לאותה קטגוריה. אין מה להתווכח כאן, זו הדרך שאני פירשתי את הפוסט.
ותודה על ההמלצה אמא, אבל לא מובן לי מה הטעם בה כשבעצמי הצהרתי שלא היתי צריכה לעשות את זה. לכולם יש מעידות לפעמים. איו טעם לתקן משהו שכבר תוקן.

catchet

New member
אני לא מבינה על מה את כועסת

זה שפניתי לשניהם באותה הודעה לא אומר ששמתי אותם באותה קטגוריה. מבחניתי אלו שני אנשים שונים שמה שמחבר ביניהם זה שהם נכנסו לכאן בערך באותו הזמן ועשו בערך אותה טעות שהיא לתקוף משתתפות על כך שהן מבטאות דעות מסוימות במשך כמה שנים. מטרת ההודעה לא הייתה לפגוע בהם אלא להבהיר שאם הם מעוניינים להשתתף בפורום עליהם להישמע לכללים הנהוגים כאן. זה הכל

catchet

New member
ועוד דבר

לא אמרתי שטענת שקראתי להם טרולים, אבל בהודעתך אמרת שהסקת שאלו פני הדברים מתוך ההודעה שלי, אז למרות שלא אמרתי זאת מפורשות אני מבינה שהסקת את זה מדברי. נכון שתיקנת את עצמך, אבל תגובתי לא נועדה לתקן אותך שוב, רק להפנות את תשומת ליבך לפרטים נוספים כדי שיבהירו לך את המצב טוב יותר

הסוג הזה מחפשים לעצבן. אז כשהם מקבלים בשיניים,

הם פורצים בקללות וביללות. קללות כדי לתחזק את המצב בו הגבר אלים והאשה סופגת, ויללות חסודות כדי להשתמש לטובתם גם במנגנון של אנשים תרבותיים, ממנו הם רחוקים לגמרי. מזכיר את הערבים שאוחזים גם בנשק הטרור המפלצתי וגם פונים לבית המשפט הבינלאומי.

Survivor Man

New member
את עדיין כאן אחרי שכינית מישהו שחשבת שהוא מזרחי בשם "מיסרחי"

בשרשור שנמחק? ואחרי כל ההודעות המרשיעות שלך כאן בפורום לאורך השנים?
ועוד אני זה שיצאתי כביכול לא בסדר בסיפור כי העזתי לחשוף את מה שכולם כבר כאן יודעים עלייך?

למעלה