בלאק ווולפנייטס- בתחרות קשה מי מאכזב יותר

oreldi

New member
בלאק ווולפנייטס- בתחרות קשה מי מאכזב יותר

בלאקבורגר ווולפנייטס
שורה תחתונה: שני מקומות, שתי אכזבות.

בלאקבורגר - סניף יס פלאנט ראשון לציון:

* המבורגר שוורצנגר 220 גרם . מחיר ההמבורגר 51 שקל ללא תוספת, הזמנתי גם הום פרייז וביחד זה 70 שקל!
במחיר הזה ניתן להגיד משהו אחד טוב- ההום פרייז היו טובים. הקוביות קטנות מדי לטעמי אבל טובות.
אה וההמבורגר? מאוד תפל ואנמי בטעם. הקציצה היתה עבה (כמו שאני אוהב) ,עשויה מדיום אבל ממש חסרת טעם. היא גם היתה רכה מדי. שערוריה לגבות 70 שקל על מנה כזו.
באתר שלהם רשום "הבשר הכי טוב בארץ". אני לא יודע אם לצחוק או לבכות....

וולפנייטס , לילינבלום 40 תל אביב

אתחיל מהשורה התחתונה: כאן אפילו לא היתה את התוספת להתנחם בה.

לקחתי המבורגר 200 גרם (100% בקר) ציפס ושתיה ב 50 שקל.
עוד במעמד ההזמנה (שירות עצמי בקופה) ההתנהלות היתה חובבנית: בתפריט שהיה שם לא צוין גודל ההמבורגר (נראה לי חשוב לדעת אם ההמבורגר 100 גרם או 400 גרם. אגב בדקתי וגם בתפריט באתר לא מצוין גודל ההמבורגר), המחיר לא היה נכון (היה רשום 59) ולא נשאלתי דבר לגבי מידת עשייה. חובבנות שמתאימה לילדים שעובדים במקדונלדס אבל לא במסעדה שמכבדת את עצמה.

ואיך אומרים? כגודל ה(אין) ציפיות- כך טעם ההמבורגר.

הקציצה דקה ודי אנמית בטעמה. והתוספות? הצ'יפס בצד, שהוגש בכמויות מטורפות, היה דק וסמרטוטי והלחמניה היתה קטנה מדי להמבורגר וגם חוממה לפני. היא לא היתה פריכה כמו שלחמניה צריכה להיות. איך שלא מסתכלים על זה- כישלון חרוץ.
והכי משעשע? בכניסה למסעדה רשום בגדול "וולפנייטס - שף בורגר". וולפנייטס אולי מנסה לשווק עצמה כהמבורגר איכותי- אבל יש רק בעיה אחת: המבורגר איכותי זה ממש לא.

lriemann

New member
זה בהחלט שף בורגר

כי שף בורגר הוא ביטוי חסר משמעות שהמציא קופירייטר.

אם רוצים להתנקות מהבולשיט, אז מומלץ לנסות בבוצ'ר בר בחיפה.

oreldi

New member
לגמרי

"שף בורגר". בדיחה לקרוא לזה ככה.
תודה על ההמלצה, אנסה כשאהיה בצפון..
גם במוזס ההמבורגר מומלץ.

גסטרו

New member
לצערי גם במוזס התאכזבתי

פעם זו היתה ה מסעדה לארוחה חפוזה כולל נסיעה להרצליה או רמת החיל, והכי שמחתי על פתיחת הסניף בכפר סבא

לאחרונה חלה הדרדרות , זמן רב לא פקדנו והשבוע אחרי קניה מסיבית בסופרפארם הסמוך עשינו טעות ובמקום ללכת לחומוסיה שנפתחה ברח ויצמן, צנחנו במוזס
לקחתי מהמבורגרים סובבי עולם את טוקיו -בקר עם בצל סגול כרוב וקטשופ וואסבי , בשקתי מדיום. הקציצה היתה רכה מדי עם חלקים בצע אדום בוהק בפנים , פרט למרכיבים שנרשמו נמרח שפע מיונז שטפטף עם כל ביס. הייתי רעבה מאד אז אכלתי אבל ממש לא נהניתי
הוא לקח כריך ויטנמי- חזה עוף בלחמניה עם סלט שורשים בצד- החזה נראה יבשושי וגם הואל א נהנה. במחיר 64 שח יכולנו לאכול חזה עוף בפיתה עם סלטים - 2 מנות עם עודף
הצ'יםס היה בסדר גמור (בניגוד לפעמים שחלקו היה נוקשה מדי)
יצאנו מאוכזבים .
השרות היה טוב דוקא.

oreldi

New member
מעצבן

במחיר שהם לוקחים אסור להם לפשל ככה.

sweetdreams

New member
אני גם התאכזבתי השבוע מההמבורגר במוזס

דווקא בהרצליה הסניף שלהם מוצלח בעיניי. ואני אסווג ואומר שאני לא גרה בהרצליה כבר הרבה שנים, אבל כשאני מזמינה שם המבורגרים זה ברוב המקרים מהם.

הסניף החדש בקריות לצערי לא ממש מצליח להתרומם.
יש נקודות אור - בשני הביקורים שלנו שם המנות הראשונות והקינוחים היו מוצלחים מאוד. לו רק המנות העיקריות וההמבורגרים היו באותה רמה אז היינו מרוצים, אבל בשתי הפעמים חווינו תקלות.
בפעם הקודמת חווינו מידות עשייה של ההמבורגרים היו לא טובות, והיתה עוד מנה עיקרית גרועה (שניצל עוף).
הפעם ניסיתי גם אני את הארטבורגר המדובר (לרוב אני מעדיפה את הקלאסי), ובעיניי הוא אחד ההמבורגרים הפחות מוצלחים שאכלתי, ואני נדיבה - קציצה במרקם רך ודייסתי משהו, והטעם היחיד המשתלט על כל המנה הוא של הקטשופ הדוחה המלווה אותה. נתתי שני ביסים, ואת היתר תרמתי לבחור הרעב במיוחד שלצידי. חוץ מזה, ניסיתי גם אני את הטוקיו, וגם ממנו לא מאוד נהניתי.
אנחנו נמשיך כנראה לנסוע לסינטה בר אקספרס כשנרצה המבורגר מוצלח.

salo22

New member

גם לגלידת שף הגיעו.. טוב שעוד לא קיבלנו מאפי שף, למרות שלא אחתום שאי אפשר למצוא דבר כזה.

salo22

New member
דווקא יש

גם פיצה שף כמובן.. אפילו מאסטר קונדיטורים מסתבר שיש לנו, לא סתם. אפשר להמשיך..

oreldi

New member
כנראה שצריך להתרחק מכל ה"XXX שף" למיניהם

מילים לא עולות כסף.
לפי ההצהרות שאני רואה באתרי האינטרנט של כל מיני מסעדות, יש בארץ הרבה פוליטיקאים מבוזבזים.

oreldi

New member
חלק מפיצות עאלק הגורמה למיניהן

הולכות ומתבררות לי יותר ויותר כפלופ..
אעלה דיווח מסודר בקרוב

salo22

New member
תודה רבה על הדיווח המעניין

והלא מפתיע.. הסטנדרטים נמוכים באופן כללי ובהחלט יש מעט מאוד מקומות לדעתי שמגישים המבורגר "מעבר", ממש מעט מאוד.. מהזמן האחרון ההמבורגר ברובע השישי היה בסדר גמור, לא מדהים אבל טעים, גם בבראסרי ההמבורגר די דומה ברמתו לזה, לצערי הויטרינה ממש לא עשה לי את זה.. יומנגוס היה בהחלט "מעבר" אבל בכל המקומות האלו גם המחיר ללא ספק "מעבר".

oreldi

New member
תודה על ההמלצות

את ההמלצות שלך אני מאוד אוהב.
על יומנגס ראיתי הרבה דיווחים שליליים בפורום, שמתיחסים בעיקר לשירות וגם לעומס ולכן ירדתי מזה.

bruno01

New member
"המבורגרי הרשתות" האלה אף פעם לא עשו לי את זה

ותמיד הרגישו לי סתמיים למדי, למעט אולי זה של מוזס שהיה חביב, אבל לאכול אותו בשעות נורמליות זה בדרך כלל באזור ה-100 ש"ח לפני שירות (ואחרי שתיה ותוספת) כך שזו לא ממש אופציה נורמלית,
ואם לקוחה נאמנה כמו גסטרו כותבת על התדרדרות, כנראה שזה גם אומר דרשני.

כמו שסאלו כתב, המבורגרים טובים הרבה יותר אפשר למצוא במסעדות קצת יותר רציניות, שבהן ההמבורגר הוא לאו דווקא מרכז התפריט.

למעלה