דיווח זריז- מהר מהר לפני שיגמר! טאפס בר 1 העם

שקדייה

New member
דיווח זריז- מהר מהר לפני שיגמר! טאפס בר 1 העם

יצאנו אתמול בערב 2 זוגות להרים כוסית לכבוד ארוע חשוב בחיינו

לרוב לא יוצאים לחגוג ארועים כאלו עם קופונים, אבל איך אומרים.... "כך יצא"

הלכנו לטאפאס בר 1 העם של רושפלד עם הקופון של באליגם (129 ש"ח לסועד)
ואפשר לסכם את הארוחה הזו במילה אחת- פגז!

לרוב כשפותחים שולחן טאפסים, יש את ה-2-3 המעולים, יש את העוד כמה הבסדר ואת הכמה הלא מוצלחים.
פה, הכל, כולל הכל היה פשוט נפלא!
הכל הרגיש טרי, איכותי, רענן. כל אחד ואחד מהטאפסים הגיע עם טוויסט או טוויסטון מסויים והצליח להפתיע אותנו. ועל כך שאפו ענק לרושפלד.

אז מה היה לנו?
- 8 כוסות קאווה (אחת לכל סועד במסגרת הדיל ועוד אחת שהזמנו בלי קשר). ופה המקום לציין שמחיר כוס קאווה הוא 24 ש"ח, מחיר הוגן ושווה לכל נפש וגורם לך להזמין כמה שבא בלי לחשוב יותר מידי...
- לחם הבית + סלסת עגבניות טריות, טפאנד זיתים אדומים, וחציל ביוגורט. הלחם היה כפרי ,גס וטעים , עם קראסט כייפי כזה והמטבלים היו מעולים. באיזשהו שלב יצאנו החוצה לעשן, וכשחזרנו גילינו שהביאו לנו ריפיל מהכל, בלי שבכלל ביקשנו (כמובן שלא בתשלום נוסף..)

תפריט הטאפאסים של הדיל כולל בחירה של 3 טאפאסים קטנים + טאפאס אחד גדול לאדם.

חלק מהטאפאסים הוזמנו בכפולה ובמשולשת לכן המגוון שלנו לא רחב כמו שיכולנו לקבל.... אבל זה האנשים וזה רצונם.

מנות הטאפאס הקטנות שעטמנו-
שרימפס באיטריות קדאיף מטוגן בשמן עמוק עם רוטב מתקתק וסלטון עלים שלא זיהיתי (משהו שנראה כמו שמיר אבל הוא לא..) וצנוניות- מנה הורסת!
קלאמרי מטוגן עם איולי צ'ילי X 2- מרגישים שיש למסעדה הזו ספק פירות ים איכותי.
סשימי סלמון - פרוסות סלמון טריות שעוטפות קוביות אבוקדו, עם ציפסון (בטטה נראה לי) מתובל על מצע של רוטב ירוק זוהר מתקתק שאין לי מושג מהו, אלא רק שזו אחת היציאות המפתיעות והמגניבות של הארוחה הזו.
אבוקדו עם אנשובי- קוביות אבוקדו עם רצועות אנשובי ובצל ירוק. האנשובי ממש נמס בפה... והשילוב שלו עם האבוקדו היה פשוט השילוב ההגיוני ביותר בעולם.
ארנצ'יני במילוי גבינת עיזים- הגיע עם סלטון חמוד ושלולית יוגורט מתובל. מנה נפלאה!
פטאטאס ברוואס X 3- מושלמים. לא פחות.... עם גבינה מותכת למעלה ורוטב חרפרף מלמטה. מוגש במחבתות אישיות קטנות כאלו שעברו מתחת לסלמנדרה. (לא ברור לי למה זה נחשב טאפאס קטן- זה היה ענק!)
רוסטביף "הוטל דה פריס"X2- שם לא ברור, למנת רוסטביף נפלאה! (שהיי! לא היינו צריכים לבקש עבורה תוספת לחם, כי היה..)
סלט עגבניות שרי צבעוניות- לא טעמתי, אבל אמרו שהיה מצויין.

בשלב הזה די שכחנו שיש עוד מנות גדולות יותר בדרך. מבחינתי היה אפשר לקום ולסיים בשלב הזה...... (ואני לא אחת שידועה בהיותה בעלת תאבון פטיט....
)
אבל מה לעשות, ה"דיל" מחייב...
הגיעו לשולחן 3 מנות ראמפ סטייק- שזהו בעצם נתח שייטל צר וארוך עשוי בול כמו שצריך (מדיום) עם מלח ופלפל שחור גסים גרוסים, על מצע רוטב בשר , שיני שום סמי גלאס ו-2 תפו"א ראטה קרועים ופריכים.
ומנה של סלמון שהוגש על "עוגת אורז" ומעליו סלטון של אצות וואקמה, כל זה ברוטב אסייתי טיפה מתקתק.
שתי המנות היו פשוט נפלאות. למרות שנאכלו כבר באמת בכוחותינו האחרונים.......

לקינוח הסתפקנו ב-2 קינוחים למרות שהדיל כלל קינוח לכל סועד (וגם מהם רק טעמנו כי זה כבר באמת היה טו מאץ')....
גלידת וניל הום-מייד עם רוטב שוקולד, קראנץ' ואגוזים. כמה פשוט ככה טעים.
וסורבה מלון הום מייד. חמצמץ ומרענן.

3 כוסות קפה + תה אחד עם נענע....

ואיכשהו התגלגלנו החוצה.....

מילה על השירות...... כי זה באמת כל כך נדיר היום למצוא שירות טוב ונעים. השירות היה פשוט ללא דופי. נעים, חביב, ללא טקס בישבן, אבל גם עם המון תשומת לב לפרטים הקטנים-
אם זה להביא קנקן מים ו-4 כוסות, אם זה למלא לחם ומטבלים כשנגמר, אם זה לנצל את העובדה שהשולחן קם כדי לצאת לעשן ולארגן אותו קצת, אם זה לבוא לקרוא לנו מבחוץ כי יצאו עוד מנות, אם זה לפנות במהלך הארוחה כל צלחת שמתרוקנת, אם זה להביא עוד מפיות כי רואים שנגמרו........
פשוט נעים.

אה.. ויש גם וולה פארקינג (בעלות של 30 ש"ח.... אבל כיוצאים מארוחה כזו, זה כייף שהאוטו מחכה לך על הדלת..)

כאמור, הכל היה בתוך הקופון (שהוא באמת אחד הנדיבים שיצא לי להתקל בהם...) למעט הסיבוב השני של הקאוות והוולה פארקינג...)

ולמה אני ממהרת לספר? כי מכירת הקופון נגמרת תוך פחות מיממה. לדעתי שווה מאוד מאוד לרכוש.

foofoo77

New member
עשית לי חשק

אני כנראה אלך לקנות את הקופון בעצמי לנסות אותו .

inבאלי

New member
תודה על הדיווח, הרעש לא הפריע לכם?

בביקורים שלי שם, המוסיקה בדציבלים גבוהים וההמולה, ממש הפריעו לי, ברמה כזו שהוציאו כל חשק לחזור לשם.
את האוכל והשירות אני זוכרת בפחות התלהבות ממך, אבל יכול להיות שדברים השתנו שם מאז.

שקדייה

New member
לא היה מאוד רועש...

היתה מוזיקה מורגשת אמנם, אבל לא הרגשנו שאנחנו צריכים לצעוק או משהו.....
אני גם רגישה לרעש חזק מידי במסעדות ופה זה לא היה ככה....

(נראה לי שמהפידבקים שלי עוד מישהו יחשוד שאני בעלת עניין או משהו...
)

BALEDIN

New member
בעניין המוזיקה, היה צריך להגביר את הקול בשביל

לדבר?

שקדייה

New member
לא

אבל יש מצב שזה נזיל, יום ככה יום אחרת אם הרבה אנשים חזרו עם חוויה אחרת ממני..

goolo123

New member
גם אני הייתי בשישי האחרון.מעולה!

תמיד כיף לחזור..

גסטרו

New member
תודה רבה-הקופון מופיע זמן רב- עכשו

השתכנעתי וקניתי, אגב, לי יש נסיון מצוין עם קופונים של בליגם.

lady D 123

New member
היתי שם מס' פעמים ללא קופוןותמיד נהנתי

האוירה פצצה האוכל טעים , רק שלדעתי המנות יקרות והן קטנות עכשיו שזה בקופון זה נשמע אחלה דיל
כי באמת שנהנתי שם מס' פעמים ולא חזרתי בגלל המחיר

salo22

New member
ייגמר ? לא בטוח..

אם אני לא טועה, יש זמן רב כבר את הקופון הזה בבליגם והוא צץ במספר ורסיות לאורך זמן רב יחסית. בכלל נראה שמפעלות רושפלד נכנסו פחות או יותר לנעליה של מאראבו בדרכן להיות מסעדות קופונים, ע"ע יבנה מונטיפיורי שלאחר נסיונותיה לשרוד כמסעדת קופונים, ירדה השאולה. גם עלמה, שלמיטב ידיעתי קשורה מאוד בהקמתה לרושפלד, כנראה עוד סוג של מיזם (ראשוני לפחות) כושל מאוד. ולא נפקוד מקומה של טאפאס אחד העם, גם היא לדעתי הופכת די מהר להיות מתוייגת כמקום קופונים.. גם מל ומישל לדעתי ככה, עוד כמה מקומות ראויים שבדרך קצת מוזרה אולי, ניתן להגיד לדעתי שהדרדרו למצב הזה.
בקיצור, לא נראה לי שיש צורך בהול בלקנות קופונים למקום הזה לפני שיגמרו, עוד יהיו כמה וכמה "הזדמנויות"..

אין ספק שמתקפת קופונים מצביעה על התחלת הסוף.

גם בניולה עברה אותו תהליך ולא נראה לי שיאם צ'ה פורחת במיוחד.

שקדייה

New member
יכול להיות, בנתיים אנחנו נהנים....

גם ככה אורח החיים של הרבה מסעדות קצר, אז כנראה נותנים "פוש בפיניש"...

למעלה