דיווח זריז- מהר מהר לפני שיגמר! טאפס בר 1 העם

שקדייה

New member
אכן...

בבוקר זה היה עוד 19 שעות לסיום הקניה.
ועכשיו פתאום עוד 32 שעות.....

נו, כמעט נלחצתי

אולי הגיע הזמן להוריד מחירים

אם מסעדות הופכות תלויות קופונים, לא כדאי להן לשקול את כל עניין התמחור מחדש?

יויו13

New member
אני לא מצליח להבין ,אם יש מסעדות שמורידות

עם הקופון עד 50% ובהנחה שעדין מרויחות
למה מראש ולפני הקופונים הגיעו לאחוזי ריוחיות כל כך גבוהים.
אני חושב שבאמת כדאי לשקול תמחור מחדש.
אישית אני לא מצליח למצוא את עצמי קונה קופונים
למרות שזה מאד מפתה
לא יודע למה, יש לי הרגשה לא סימפטית, משהו מרגיש לי לא אמין.

trilliane

Well-known member
מנהל
אני לא בטוחה שאחרי הקופון הן עדיין מרוויחות

אולי לא מפסידות, אבל לא מרוויחות ממש... הקופון הוא אמצעי שיווקי למשוך קהל, יש הרבה מסעדות שלא שמעתי עליהן כלל עד שפרסמו את עצמן באמצעות קופון, והמבצע גרם לי לטרוח להגיע אליהן במיוחד ולנסות.

trilliane

Well-known member
מנהל
אם הן טובות והמחיר מתאים לי, כן, למה לא.

אם הן יקרות מדי בלי קופון או שלא התלהבתי / לא נוח לי להגיע ולא משתלם לי לטרוח במיוחד, לא.

salo22

New member
הנושא דוסקס רבות בעבר

קופונים הם רעה חולה ממדרגה ראשונה של מסחר וצרכנות נבונה. אני לא בטוח שאלו ששברו חזק לכיוון הקופונים מסוגלות לעשות מהלך עצמי מציל - לדעתי יש להן בעיה חריפה ברמה הניהולית וניהול גרוע שהוביל אותם למלכודת הקופונים למה שפתאום ינווט לחוף מבטחים ? העיקר שרושפלד הוא גאון, מעניין איך הוד גאוניותו יסביר ויראה כיצד מנווטים המסעדות שהוא קשור אליהן לחוף מבטחים במקום לסגירות.
רוויזיה של המחירים היא הודאה חמורה בטעות וזה בכלל קשה מאוד לדעתי ליזמים מקומיים בתחום המסעדות שחוטאים בלי שמץ של ספק בחטא היוהרה (סליחה הצדיקים המעטים על ההכללה), ע"ע אדון יוספי שלא עשה שום טעות אפשרית באלבה ובכל זאת המסעדה נכשלה כישלון חרוץ.

החתולית

New member
על הדיווח

כפי שציינו לפני, הקופונים לטאפאס אחד העם קיימים כבר זמן רב, וחוזרים מדי תקופה.

PooKiPsiT

New member
מישהו ניסה את השובר לעלמה?

ראיתי שיש בבאליגם שובר לארוחה זוגית בעלמה, אבל זכור לי שראיתי ביקורות על המקום, וגם לא מצאתי תפריט באינטרנט... אני מנסה להבין אם שווה או לא.

למעלה