שתי ביקורות

inבאלי

New member
טרומפלדור 10

באחד הערבים באופן ספונטני אחרי יום ארוך מאד בעבודה נפגשתי עם הכימאי בטרומפלדור 10 ברמת השרון, שהיתה גאוגרפית במיקום מושלם מבחינתנו, שכן כל אחד הגיע מאזור אחר.

חלקנו שתי ראשונות ועיקרית –

סלט קיסרי עם אבוקדו וסלסה, גבינת מנצ'גו וקרוטונים מפרצל.
בפעם הקודמת האבוקדו היה בסגנון אחר, מעוך כחלק מהסלסה. הפעם הוא הוגש כחתיכות שלמות. אהבתי יותר את הגרסא הקודמת, אבל עדיין נהננו מהסלט על עלי החסה הטריים שבו, הרוטב העשיר והתוספות הנדיבות. בכלל, מדובר בגודל יפה של סלט.48ש"ח.

פרוסות רוסטביף זו מנה שאני שאני אוכלת פעם שלישית בטרומפלדור 10 וגם הפעם נהננו ממנה.
עם איולי מתובל בחריפות קלה וזיתים שהצטרפו לפרוסות הבשר, זו היתה מנה טעימה מאד. הדבר היחיד שאני יכולה לומר לגנותה הוא שבמחיר כזה, בעיני זה אלמנטרי להגיש לחם לצידה.47ש"ח.

עם הראשונות הזמנו סלסלת לחם ופרצל. שניהם היו טובים, והוגשו עם פנכת עגבניות מרוסקות וגבינה מלוחה ופנכת חמאה.17ש"ח.

לעיקרית חלקנו מנת שניצל עגל וינאי, עליה קיבלתי המלצה חמה.
במקום התוספת הרגילה (של פירה נדמה לי) ביקשתי וקיבלנו תוספת של שפצלי עם תרד ואספרגוס. השניצל היה ענק בגודלו, הגיע חם היישר מהמחבת והיה מצויין. התוספת של השפצלי עם הירוקים היתה גם נהדרת. בצד קיבלנו גם צלוחית עם סלט חסה וירקות טעים. זו מנה פשוטה וטובה שבשמחה אזמין שוב. מבחינת הכמות, היא הספיקה לשנינו בקלות.78ש"ח

על קינוח דילגנו וסיימנו בכוס תה לי, 10ש"ח והפוך גדול לו 15ש"ח.

בארוחה עצמה הכימאי שתה כוס יין אדום של יין הבית(אין לי מושג מה הוא היה...) ונהנה מאד מהיין, 38ש"ח, וכן שתינו מים רגילים שמולאו לפי בקשה.

שירת אותנו בעיקר מלצר שעשה רוב הזמן עבודת נאמנה, כשמדי פעם סייע לו מישהו שאני מניחה שהיה אחראי המשמרת.
לזכות המסעדה אני חייבת לציין את הגמישות בהחלפת התוספת לשניצל, לחובתה, מאד הפריעה לי העובדה שהמלצר לא ציין את מחירי המנות המיוחדות כשפירט אותן, וגם לא את עלות כוס היין שהציע לטעום ואכן הוזמנה בסופו של דבר.

החשבון עמד על 253ש"ח, מהם הופחתו 100ש"ח הודות לקופון שנקנה מראש והפך את הארוחה הזו למשתלמת במיוחד.

מומלץ.

Gרר

New member
טוב לראות שהשפצלה מתפשט בארצנו!

יש לי חולשה לשפצלה מטוגנים.

יויו13

New member
אופס
צודקת כמובן

HEYלו

New member
בצקניות גרמניות קטנות

בגרמניה (בברלין לפחות) אכלתי כאלה שעורבבו גם עם טונה של חמאה וגבינה צהובה- בניגוד לנוקדלי ההונגרי שבא נטורל. שניהם שווים

נראה טוב, אנחנו נהיה שם שבוע הבא וננסה

לקחת כמוך את החלפת התוספת לשפצ'לה, מקווה שיהיה לנו מוצלח כמו לכם

bob68

New member
הייתי היום ב-"טרומפלדור 10"

לצערי , החוויה שלי לא הייתה דומה לשלך.

אני חייב לציין לשבח את מנהל המשמרת/האחראי שהצליח לגרום לי לסיים את ארוחת הצהריים הלא מוצלחת בגישה מפויסת.
כל הכבוד.

על הדיווחים

inבאלי

New member
קפה לואיז, צומת בני דרור, קנין דרורים

לרגל הביקור הדו שנתי של הבן דוד מאמריקה עם רעייתו ושלושת בניו, חיפשנו מקום למפגש בני דודים אחר הצהריים.
בשל אילוצי לוגיסטיקה בחרתי בקפה לואיז בקניון דרורים בצומת בני דרור אחרי שקיבלתי המלצה חמה מקולגה.

היינו שלושה עשר סועדים, מבוגרים וילדים, וכל אחד בא עם דרגת רעב שונה וחשקים קולינריים שונים ולכן לא כולם אכלו.

הוזמנו –
מרק היום ראשון, מרק כתום, אכלה גיסתי ואהבה. 34ש"ח.
מרק היום שני, מרק עדשים, אכל אחי ומהטעימה שלי מדובר במרק עשיר וסמיך למחצה. 34ש"ח.
עם כל מרק הגיע מנת לחם שהכילה פרוסות לחם עשיר וממרח שום מעולה(לא הוטרדנו מזה שהלחם היה מיועד למי שהזמין מרק וכולנו נשנשנו מהם).

האחיינית שלי ואני חלקנו מנה של קיש ללא גלוטן בצק כוסמין עם בטטה וגבינות שהיה טעים מאד והוגש עם סלט עדשים שחורים ושני סוגי כרוב וכן פנכה עם רוטב לא רע. מנה טובה ואופציה נהדרת למי שחייב או רוצה להימנע מגלוטן. 49ש"ח.

אחותי וגיסי חלקו פיצה כוסמין עם זיתים שחורים. הם חשבו שהיא בסדר ולא יותר, אבל אני דווקא אהבתי. זו לא פיצה מפונפנת או גדולה אבל יחסית לכך שמדובר בצק מיוחד היא בהחלט מוצלחת למעט הזיתים שהיו מהזן הפשוט והפחות מוצלח. הייתי שמחה לזיתים איכותיים יותר, במיוחד אם כבר השקעתם בבצק מיוחד. 44ש"ח.

מנת ילדים אחת היתה של פסטה עגבניות בה הרוטב הגיע בנפרד, הפסטה בנפרד וגם הפרמזן בנפרד...וזאת כמובן לפי בקשה ספציפית של המזמין. הוא חיסל את המנה שלו והיה מרוצה. הארוחה כללה גם שתיה קלה וכדור סורבה בעלות 39ש"ח.
מנת ילדים שניה היתה של פיצה כוסמין (אותה הפיצה כמו במנה הרגילה אך ללא תוספות ומעט קטנה יותר). למי שהזמין היה קשה לסיים אותה, אבל עם כוס השוקו החם(תוספת של 5ש"ח) והגלידה בסוף, לא היתה לו בעיה להתמודד בהצלחה.39ש"ח.

הוזמנו גם מנת סורבה תות ומנת סורבה שוקולד, 23ש"ח כל אחת.

בגזרת השתיה היה שייק יער שחור מוצלח, 27ש"ח, סיידר חם ממיץ תפוחים טרי שזכיתי לטעום ממנו והוא היה נהדר, 18ש"ח, והמון כוסות/ספלים של שתיה קרה וחמה.
בנוסף קיבלנו בקבוקים של מים רגילים קרים.

השירות היה מצויין – שירתה אותנו בעיקר מלצרית אחת(לפי החשבון שמה אופיר) והיא קבלה מדי פעם סיוע מעובדים אחרים.
היא היתה קשובה ונחמדה וקיבלה בהבנה כל בקשה(למשל - לחמם את השוקו הקר, אחרי שצעיר הילדים החליט שהוא רוצה דווקא שוקו חם ולא קר...). בהחלט מלצרית שיודעת היטב כיצד לתת שירות.

הכל עלה 488ש"ח.

מבחינתי זו היתה טעימה קלה מהתפריט של קפה לואיז ואני בהחלט מתכוונת לשוב ולנסות מנות שונות.

למעלה