אני שאלה קטנה ברשותכם.

אני שאלה קטנה ברשותכם.

למה לתמר זנדברג מותר לומר עישנתי שכטות גראס ואף אחד לא מבקש להדיח אותה מהכנסת?

כי מדובר בסמולנים צבועים וארורים

להם מותר הכל:
לפשוע
לעשן סמים
לרצוח
למסור את א"י לאויב הערבי
לבגוד בעם היהודי
למסור אותנו לגויים
לשדוד ולאנוס
*
הדמוקרטיה בכלל "שייכת" להם, כולל הפורום הזה הנאנס תחת השמדה שיטתית של הודעות ומחיקות פראיות
אמצעי התקשורת אמורים לשקף את דעתם
אדוני הארץ, עאלק
*
זנדברג הר זבל בע"מ, בתחת לי

&nbsp

כל מה שכתבת נכון למעט (ואני לא אומר שאתה טועה)

עניין הפורום.
מהתעסקותי הרבה במשך שנים בפורומים השונים ברחבי הנט ומתוך היותי פעם לפני הרבה שנים מנהל פורום "יוניפורום" פורום אקטואליה של הסטודנטים ביוניברסיטת תל-הביב דעתי לגבי ניהול הפורום הזה שונה מדעתך. ושוב פעם אני לא חולק על דבריך כי הם נאמרים מתוך נהמת ליבך ובכל זאת לדעתי האישית ורק לדעתי מנהלי הפורום הזה עושים עבודתם נאמנה בלי משוא פנים.
אני יכול להעיד על כך שליאונרד הרבה פעמים שולח לחופשות מדודות גם שמאלנים שחורגים מכללי הפורום.
אלוני מנהל הפורום הקודם חסם אותי פעם לתקופה של שנתיים על הרבה פחות ממה שכותב אני היום.
כך שזה תלוי בעיני המתבונן אבל בכללי אני אומר לך שלדעתי יש ניהול טוב והוגן לפורום הזה.
ובאשר לנושא האמור אז אולי בגלל שהיא זנדברג מותר לה הכל והוא חזן אסור לו מה שמותר לה?

גרנות...מפ"ם...זה לא המרגל ההוא של הקג"ב שהתפגר לא מזמן?

את המידע מוועדת חו"ב שם הוא ישב בתור מנהיג מפ"ם הוא היה מעביר למפעיליו הסובייטיים בליווי וודקה משובחת ונקניק הונגרי מעולה - הרבה אחרי ששמש העמים שלהם נפח את נשמתו.
&nbsp
&nbsp

גם את הילדים גייס חבר הבוגדים והמשומדים הסמאלנים

כדי לסגוד לשמש העמים שלהם ששקעה.

הילדים של אז ?

מצביעים היום למרצ ולרקח (או מה שנותר ממנה)
"שמש העמים", עאלק .... - 20 מיליון גוויות הוא הותיר אחריו
&nbsp

אלי.

New member
ניסית לשאול את אורן חזן ?

הרי הוא זה שראה צורך להסתיר את צריכת הסמים הקשים שלו. הוא זה שראה חובה לתבוע את מי שפרסם זאת (וגם להפסיד בתביעה, כלומר - להתגלות כשקרן).
&nbsp
יכול להיות שחזן עצמו מודה מלכתחילה שהסמים הקשים שצרך זה לא כמו הגראס שעישנה זנדברג ?

יסלח לי ירום הודו

לא הבנתי מה קשור אורן חזן לתמר זנדברג?
הם עישנו ביחד? לא מבין!

אני יכול להבין למה סמרטוטי הליכוד מבקשים להדיח אותו

מהכנסת.
הם רוצים לקפוץ עוד מקום,לשפר את העמדה שלהם אבל מה שאני לא מבין זזה איך חברי המערך או מפאי או העבודה (רק לא מחנ"צ) מבקשים להדיח אותו מהכנסת בגלל שעישן סמים ואת חברת הכנסת תמר זנדברג לא מבקשים להדיח ואת יהיר לפיד לא מבקשים להדיח?
זה מראה על צביעות וגועל נפש.

אלי.

New member
קודם כל, הוא לא "עישן" סמים

ושנית: הסמים הקשים שהוא צרך הם רק חלק קטן מאישיותו.

Yam7710

New member
אתה פסימי..פתאום סיפורי התמודדות

לא מדבר לשמאל...?
המבין ..הרחום...החנון...:)

למעלה