אני שאלה קטנה ברשותכם.

מאיפה אתה יודע שהוא צרך סמים?

הרי בגלל פירסומים כאלה ללא גיבוי תחקירי רציני נאלץ העיתונאי מואה לשלם לאורן חזן פיצויים בסך 40.000ש"ח לא?
עכשיו אורן חזן יכול לתבוע אותך על הוצאת דיבה כי אמרת שהוא צרך סמים קשים.

אלי.

New member
מה הטעם שיתבע אותי ? שיתבע את ביה"ד שקבע שהוא צרך סמים קשים.

כך יש לו סיכוי גבוה לקבל עוד הרשעה, ואז לצאת לתקשורת בכדי להודיע לאהבלים שבית המשפט זיכה אותו.

סוהי99

New member
אבל בניגוד לבתולה.....

חבר הכנסת האהבל קיבל 40000 ג'ובות לאות הערכה על פועלו - זה לא נחשב בעיניך?

אלי.

New member
כן, זה חשוב, חשוב מאד. 40,000 ש"ח זה ש"ע לשכר חודשי של ח"כ.

אני מקווה שהוא לא מימן בזה את שכר הפרקליטים (כי לפי הסעיפים שבהם הואשם הוא יכול היה לשלם להם גם ב...
)

סוהי99

New member
הוא גם יכלול להשתמש בהם למדורה בל"ג בעומר

מה שחשוב הוא לא הסכום או השימוש שנעשה בכסף אלא פסיקת בית המשפט שהוא זכאי לפיצוי.
אני מעדיף חבר כנסת שבעברו ניהל קזינו וזיין זונות בולגריות על חברת כנסת הצורכת עד היום "סמים קלים",מתטחת על קברו של טרוריסט,רוצח מתועב ובאה לניחום אבלים בסוכת משפחתו של מחבל ערבי מנוטרל.

בטח. השופטים כל כך מטומטמים.איך הם לא הבינו

שזאת טעות של העורך?
ועל כך נאמר כבר בעבר "שתיקה שווה זהב"

תלוי במתי עישנה. זכותה להגיד מה שהיא רוצה.

אם אף אחד לא הגיש נגדה תלונה ולא העמידו אותה לדין אין מה לעשות.
גם במיאמי אם תעמיד לדין כל אחד לדין שעישן סמים תשים את חצי הפוליטיקאים בכלא. לא יפתיע אותי אם ישימו את הנשיא אובמה בכלא 20 בינואר 2017.
רוב השחורים מעשנים סמים בדרך קבע.

אף אחד גם לא הגיש תלונה נגד אורן חזן על

עישון סמים.
אני מדבר על חברת כנסת שהודתה בפרהסיה שעישנה גראס ושאלתי למה לא חברי מפלגתה קראו להדיח אותה מהכנסת?

מדובר בשיקולים פוליטיים. מחליטים אם להדיח או להשאיר מישהו

בכנסת לפי שיקולים פוליטיים.

אז אני חושב שמשיקולים פוליטיים אסור להדיח

את אורן חזן מהכנסת.
הוא לוחם חרוץ ובלתי נלאה בתבוסתנות הSSמולנית בשת"פ,בהלשנות.וכולו' וכולו' כפי שאמר רבין.

Henry0

Well-known member
יש ח"כ שעברו מעבר חצייה באור אדום

ולעבור מעבר חציה באור אדום הרבה יותר מסוכן מגראס.

אז תפסיק לעשות מעצמך צחוק, ונסה להבין את מדרג העבירות.
ממה עושים ביג דיל, וממה לא.

קודם כל אני מסכים איתך שלעבור מעבר חציה באדום

זה גרוע מעישון גראס.
אבל מי שעושה צחוק מעצמו זה אתה.
וזאת בדיוק הבעיה.הצביעות בבלופלנד.
זה הכל עניין של מוצא וגיאוגרפיה.
גם בצבא אם אתה דר בשדרות או באופקים או אפילו בבאר שבע והשם שלך הוא שם משפחה בעל אוריינטציה מזרחית הסיכוי שלך מול אחד או אחת שדר בצפון תל הביוב ושם משפחתו זנדברג או זין-ד-ברג הסיכוי שלך שואף לאפב סכל תחומי החיים.

Henry0

Well-known member
זה נכון, אבל תרוץ עלוב

לפני זמן באירופה, אם קראו לך רובינשטיין, לא קיבלת עבודה, לא התקבלת ללימודים, לא הרשו לך לעבוד במקצועות מסוימים....

אבל ברגע שאותם רובינשטיינים עזבו את הדת (סוף המאה ה-19), הם זינקו לצמרת העולמית, כמעט בכל נושא, על אף איסורים, הפליה, שינאה, עוני מחפיר, ואפילו השמדה.

כך שאי אפשר לתרץ זאת בהפליות, אלא אך ורק בתרבות.

ayb1

Well-known member
כנראה תלוי גם מתי סיפרת.אם לפני שניבחרת ובכל זאת בחרו בך

כנראה הגישה היא סלחנית. למה?
כי הציבור יכול היה לקחת בשיקולים שלו גם את עישון הסמים ולמרות זאת בחר בך לכנסת.
אם לא סיפרת לפני הגשת המועמדות אלא הסתרת וזה נתגלה לציבור רק לאחר שניבחרת,הגישה היא מחמירה.כי ענין זה הוסתר ולא נלקח ע"י הבוחרים בחשבון.

זאת הערכתי.

מותנה גם בסוג הסמים הגישה היום למעשני קנאביס יותר סלחנית מאשר למשתמשי סמים כבדים.
מה עוד שאם בנוסף לסמים גם סירסרת בנשים מדובר כבר ביותר מעבירה שניה אזי אתהבכלל בצרות ענקיות.

כדי להמחיש את ההבדל אוסיף
- החברה סלחנית למי שהולך לשרותי זנות
- החברה אינה סולחת למי שמסרסר בנשים וחי על חשבון כספי האתנן שלהם.

מעניין איך אתם מפרשים את הדמוחארטה שלכם תמיד אבל

תמיד רק לטובתכם.
אתה כבר הפכת את אורן חזן לסרסור? הבן אדם מעולם לא הוחשד בסרסרות נשים מעולם לא נחקר,לא נעצר וכבר הפכתם אותו לסרסור ומעשן סמים?
הלו ???? בתביעות דיבה אזרחיות בודקים אם יש סבירות שנעשו דברים או לא נעשו ולכן בית המשפט בחלק מכתב התביעה האזרחית לא קיבלו וחלק הם כן קיבלו ועל כך חוייב הנתבע בפיצויים לתובע.
מכאן לקרוא להדיח אותו מחברותו בכנסת על סמך מה שקבע בית המשפט ולא לזרוק את הגברת זין-נ-דברג מהכנסת זאת צביעות מלוכלכלת של משחק פוליטי מסריח.

לאIנרד

New member
רצוי גם לא לעשן או לאכול מזון עם המון נתרן וסוכר

עדיין השפעות המריחואנה מזיקות הרבה פחות לגוף מאשר אלכוהול במידה מופרזת או אפילו ניקוטין.

למעלה