שבתשתיות

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
שבתשתיות

שבתשתיות
שבת שלום לששת קוראיי הנאמנים.
השבוע יעמוד המדור השבועי בסימן השלמות. נצפה בסרטון ובו קטע מדבריו של השר כץ ממסעו להצלת רכבת העמק והקו לכרמיאל, נבקר בעכו ובבוסתן הגליל לקראת חידושה הצפוי במוצ"ש של התנועה בקו הצפוני ונסיים בגשרים 9 ו-10 של פרויקט הקו המהיר לירושלים.

נצא לדרך עם האוטובוס של אנדי, שכבר עומד לרשותנו.

בועז ל

New member
עדכונים מקו אשקלון-באר שבע.

שבתשתיות
השבוע יעמוד המדור השבועי בסימן השלמות. נצפה בסרטון ובו קטע מדבריו של השר כץ ממסעו להצלת רכבת העמק והקו לכרמיאל, נבקר בעכו ובבוסתן הגליל לקראת חידושה הצפוי במוצ"ש של התנועה בקו הצפוני ונסיים בגשרים 9 ו-10 של פרויקט הקו המהיר לירושלים.

עדכונים מקו אשקלון-באר שבע.
התקבל היתר הבנייה להקמתה של תחנת אופקים. תחנת אופקים סבלה קצת פחות מחברתה נתיבות את נחת זרועו הביורוקרטית של הליך היתר הבנייה. בשל האיחור הרב שבקבלת היתרי הבנייה, נשקלת בהנהלת הפרויקט האפשרות לחנוך את קו אשקלון - באר שבע (מאי 2015 - לו"ז הרכבת, ינואר 2015 - לו"ז האוצר) ללא פתיחתן של תחנות אופקים ונתיבות. קבלת החלטה זו, אם וכאשר, תביא להליך ביצוע בו יושלמו תחילה הרציפים והמעברים, בדומה לאופן הביצוע המוכר לנו מתחנת כפר מנחם.

בועז ל

New member
מצגת מסילת העמק - מוקדש לאוסף הענק של אביתר.

שבתשתיות

מצ"ב מצגת לא הכי אינפורמטיבית אודותהפרויקט, אך מספקת תמונת מצב וסדר אודות מכרזי הפרויקט (שיקופית 3). פה ושם ניתו למצוא כמה תצלומי תוואי לא רעים מהאוויר.

תודה רבה יא מנוול ! אין עליך למרות שאני

מצ"ב מצגת לא הכי אינפורמטיבית אודותהפרויקט, אך מספקת תמונת מצב וסדר אודות מכרזי הפרויקט (שיקופית 3). פה ושם ניתו למצוא כמה תצלומי תוואי לא רעים מהאוויר.
תודה רבה יא מנוול ! אין עליך למרות שאני
בסה"כ מלעון וחמור גרם ! תודה רבה על התוספת החשובה לאוסף ! אין, אין עליך !!!

akira

New member
לפי המצגת - תחנת ביתשאן באמצע שדה מוריק?

אם זה אכן ככה אז יפה שראש העיר יודע להתלונן בתקשורת על תקציבים,
אבל למקם את התחנה במיקום מרכזי - כנראה לא חשוב....
לא למדו את הלקח מדימונה?

luckydude

Active member
זה המיקום ההיסטורי שלה.

אם זה אכן ככה אז יפה שראש העיר יודע להתלונן בתקשורת על תקציבים,
אבל למקם את התחנה במיקום מרכזי - כנראה לא חשוב....
לא למדו את הלקח מדימונה?
זה המיקום ההיסטורי שלה.

luckydude

Active member
שתי התמונות בראש עמוד 6 מעניינות במיוחד

שתי התמונות בראש עמוד 6 מעניינות במיוחד
מיכיוון שהן מראות את העבודות גם על פרוייקט אחר חשוב - חיבור מנהרות הכרמל לעוקף קריות. ניתן להתרשם מהתמונה שהחיבור לכביש 22 הוא בעצם "ההמשך הטבעי" של המנהרות (ולאו דווקא הצ'ק פוסט). בתמונה משמאל רואים גם התחלה של סלילת כביש בצורת Y שייתכן ומדובר במסלול של המטרונית.

בכלל, בעתיד מתוכנן פיתוח נרחב של כל שטח המשולש הכלוא שבין המסילה לכבישים. כמו כן גם מתוכנן באיזור המשך של כביש 75 לכיוון מספנות ישראל ונמל המפרץ העתידי.

בועז ל

New member
מצגת "תשתיות מייצרות צמיחה ומצילות חיים".

שבתשתיות

מצגת השר מתוך סיור העיתונאים בקו העמק.

רב תודות גיסנו המנוול !!!

עוד תוספת ובסוף בזכותך יישבר אצלי שיא המצגות מאז ומעולם ! פשוט אין מילים להודות על ההשקעה המבורכת שלך ועל האיכפתיות !
אביה החמור.

בועז ל

New member
בכיף. אני מתפלא עליך איך עדיין לא דרשת את

עוד תוספת ובסוף בזכותך יישבר אצלי שיא המצגות מאז ומעולם ! פשוט אין מילים להודות על ההשקעה המבורכת שלך ועל האיכפתיות !
אביה החמור.
השבועי

תקופה לא פשוטה עם המון מבחנים

השבועי
לבדיקה. יש לי 300 מבחנים לבדוק. לא קל. זה גוזל לי כמעט כל רגע חופשי.
תודה רבה על השלט המיוחד ! אני עובר בכביש 7 בכל פעם שאני נוסע לנמל.

בועז ל

New member
300 מבחנים?!
תן לכולם ציונים גבוהים

לבדיקה. יש לי 300 מבחנים לבדוק. לא קל. זה גוזל לי כמעט כל רגע חופשי.
תודה רבה על השלט המיוחד ! אני עובר בכביש 7 בכל פעם שאני נוסע לנמל.
300 מבחנים?!
תן לכולם ציונים גבוהים
ותראה איך כולם מרוצים.

איש איש והציון המגיע לו. על-פי רוב אני

300 מבחנים?!
תן לכולם ציונים גבוהים
ותראה איך כולם מרוצים.
איש איש והציון המגיע לו. על-פי רוב אני
ידוע כרחמן. משתדל לתת ציונים מעל המגיע.
וללא שום קשר:
השבוע אני עצבן. שוקל להחרים את כל מוצרי המזון הכשרים אחרי מה שראיתי השבוע על שמן הזית. זה נכון גם לגבי דבש, חומוס, חלב, ביצים, פיתות, שוקולד ישראלי מזוהם וכמעט כל מוצר מזון ישראלי שמכניסים לפה. הכל ג'יפה !!! כבר שנים אני זועק שיש לקנות אוכל רק אצל ערבים !!! כל המוצרים שציינתי לעיל - איכותם כאיכות הביוב הזורם בנחל שורק לפני שהוא מגיע למתקן הטיהור.... מי יודע? אולי אוכל כשר מסרטן??? טעמת חומוס של צבר ונשארת בחיים? אבא שלי ז"ל, לא היה קורא לזה אפילו משחה ולבטח לא היה מצחצח עם החומוס הזה את נעלי העבודה שלו...
כל כך עצוב שהדבש הישראלי מזוייף ושהפיתות הישראליות מתפרקות ומלאות בשמרים ומעט קמח....
אין חלב יהודי אמיתי לצערי. למזלי יש בסמיכותי חלב ערבי אמיתי טהור ומפוסטר. ראית את הביצים של תנובה? נפגש לעיתים קרובות עם דם בביצים. הצהוב חיוור והתרנגולות מעונות ואוכלות בעצמן ג'יפה. ביצה ערבית היא בלאדי, הצהוב כתום, הטעם נפלא והתרנגולת לא עוברת עינויים. בינתיים שמעתי על סלמונלה רק בביצים של הישראלים....
נו, מה אומר? מזל גדול שיש כל כך הרבה חנויות וגרוסריז ערביות פתוחות במרחק 3 דקות נסיעה מכאן.....

easylivin

New member
מצגת חשובה, שמסבירה בדיוק עד כמה

מצגת חשובה, שמסבירה בדיוק עד כמה
אווילית, טפשית, אידיוטית הייתה הצעת האוצר "להקפיא את הקמת המבנה העליון". ההסבר ההגיוני היחיד הוא שבאוצר קיוו שאם לא יממנו את שלב הסיום של הפרוייקט, אז המדינה תעדיף כבר להקפיאו לחלוטין. וואוו, איזה מ-ז-ל היה לנו הפעם, שנמצא בתפקיד מישהו כמו אדון כץ שמסוגל לתת להם בראש (בניגוד קודמיו הכושלים), מה שכמובן גם מחייב תמיכה מצד רה"מ.

גם את הסרטון מומלץ לראות, לא מעט דברים שנאמרו שם לא צוטטו באופן מלא ומדוייק על ידי העיתונות. המעוניינים בסיכום לא רע בכלל של הדברים יכולים לדלג ל-9:07 ולראות עד הסוף.

בועז ל

New member
מוצקין - נהריה: הפרדה מפלסית במפגש 50

שבתשתיות

לאחר תקופת קיפאון מסוימת, עליה דיווח ידידנו צחי, גשר ההפרדה שב לצמוח. מעט מזרחה ממנו נרשמת התקדמות מסוימת גם בגשר כביש 4 אשר עתיד לחלוף מעל מסילת הרכבת לכרמיאל. אגב כרמיאל: האם מישהו (יוסף
) יכול לדווח על ההפגנה שהתקיימה (?) נגד כוונת האוצר לפגוע בקו?

תודה רבה ! תמונה מצויינת במזג אויר מצויין לצי

לאחר תקופת קיפאון מסוימת, עליה דיווח ידידנו צחי, גשר ההפרדה שב לצמוח. מעט מזרחה ממנו נרשמת התקדמות מסוימת גם בגשר כביש 4 אשר עתיד לחלוף מעל מסילת הרכבת לכרמיאל. אגב כרמיאל: האם מישהו (יוסף
תודה רבה ! תמונה מצויינת במזג אויר מצויין לצי
לצילום: הכי טוב והכי יפה לצלם בימים בהם השמיים אפורים ורצוי אפור כהה על גבול השחור. בחורף תמיד יוצאים צילומים טובים יותר.

מזמן לא כביש 4...

מזמן לא כביש 4...
כביש 8510

lauBSter

New member
ההפגנה בכרמיאל בוטלה כשעתיים לפני מועד קיומה

ההפגנה בכרמיאל בוטלה כשעתיים לפני מועד קיומה
לאחר הוצאת ההודעה הרשמית על ביטול הדחייה.
ראש העיר בכל זאת הגיע אל אזור ההפגנה כדי לפגוש את מי שלא שמע על הביטול.
להלן סרטון עם ראיון קצר עם עדי אלדר בנושא.

כל השלטים שנתלו בכרמיאל על ההפגנה הוחלפו בשלטים בסגנון של: "הצלחנו, הרכבת תגיע לכרמיאל".

מצב
הנושא נעול.
למעלה