שבתשתיות

מצב
הנושא נעול.

פנחס25

New member
זה אמיתי זה ???????????

מפגש 54: מפגש מסילה-הולכי רגל.
טוב, אז מבחינתי ולמרות השלט, מפגש 54 לא בוטל במלואו עדיין. למיטב זיכרוני, גם במפגש זה אמור להיבנות בהמשך מעבר תת"ק להולכי רגל. פרופ' מלינג: נא התייחסותך.
זה אמיתי זה ???????????
מי המתכנן שייצר דבר כל כך מכוער ??

בועז ל

New member
לפני שעולים ירושלימה

שבתשתיות
שבת שלום לששת קוראיי הנאמנים.
השבוע יעמוד המדור השבועי בסימן השלמות. נצפה בסרטון ובו קטע מדבריו של השר כץ ממסעו להצלת רכבת העמק והקו לכרמיאל, נבקר בעכו ובבוסתן הגליל לקראת חידושה הצפוי במוצ"ש של התנועה בקו הצפוני ונסיים בגשרים 9 ו-10 של פרויקט הקו המהיר לירושלים.

נצא לדרך עם האוטובוס של אנדי, שכבר עומד לרשותנו.
לפני שעולים ירושלימה
עוד מבט על הגן המרהיב של הבהאים.

samgr

New member
מה בדבר יתר העבודות שבוצעו בזמן ההשבתה?

לפני שעולים ירושלימה
האם רכבת ישראל תכבד אותנו בתמונות מיתר העבודות שבוצעו במהלך ההשבתה הארוכה?
הבנתי שבזמן הזה סיימו גם כן את הרחבת אולם הנוסעים של תחנת נהריה.
מהו הצפי לסיום עבודות ההכפלה האמורה והאם בסיומה אמורה לעלות תדירות הרכבות וזמן הנסיעה או ששוב חוסר בנהגים ובציוד נייד יעיב על העניין?

בועז ל

New member
האם אתה מתגורר בצפון?

האם רכבת ישראל תכבד אותנו בתמונות מיתר העבודות שבוצעו במהלך ההשבתה הארוכה?
הבנתי שבזמן הזה סיימו גם כן את הרחבת אולם הנוסעים של תחנת נהריה.
מהו הצפי לסיום עבודות ההכפלה האמורה והאם בסיומה אמורה לעלות תדירות הרכבות וזמן הנסיעה או ששוב חוסר בנהגים ובציוד נייד יעיב על העניין?
האם אתה מתגורר בצפון?

בועז ל

New member
אוקיי, אז העסקה היא כזאת: מאחר שכל שרשורי

בכל זאת אשמח לשמוע. פעם בחודש יוצא לי להיות
באיזור נהריה.
התשתיות מבוססים על פעילות התנדבותית של גולשי הפורום, אתה תתנדב לצלם עבורנו את אתרי העבודה ואני אתנדב להשיג עבורך את המידע המקצועי והגישה לאתרי העבודה (אם תיווצר בעיה). עשינו עסק?

samgr

New member
אני לא רוצה להתחייב. אך במידה ויתאפשר לי

התשתיות מבוססים על פעילות התנדבותית של גולשי הפורום, אתה תתנדב לצלם עבורנו את אתרי העבודה ואני אתנדב להשיג עבורך את המידע המקצועי והגישה לאתרי העבודה (אם תיווצר בעיה). עשינו עסק?
איך אוכל לדעת ולטעם וכ"ו? באיזור נהריה באם יוצא לי להיות זה בעיקר בסופי שבוע. קרי, חמישי-מוצ"ש. אם בימים כאלו ניתן לקבל גישה למקומות מסויימים בתוואי הרלוונטי, נהריה-עכו. אשמח.
ניתן למשל לצלם גם מגשר הולכי הרגל מעט דרומית לתחנת נהריה.

בועז ל

New member
אשלח לך בערב מסר בנושא.

איך אוכל לדעת ולטעם וכ"ו? באיזור נהריה באם יוצא לי להיות זה בעיקר בסופי שבוע. קרי, חמישי-מוצ"ש. אם בימים כאלו ניתן לקבל גישה למקומות מסויימים בתוואי הרלוונטי, נהריה-עכו. אשמח.
ניתן למשל לצלם גם מגשר הולכי הרגל מעט דרומית לתחנת נהריה.
אשלח לך בערב מסר בנושא.

easylivin

New member
בועז, יש מצב לעדכון סטטוס הנחת מסילות

לפני שעולים ירושלימה
בקטע עכו-נהריה? האם העבירו את התנועה בקטע כולו למסילה המזרחית, או שהיא עדיין "מזגזגת"? באילו מקומות החליפו כבר את המסילה הישנה, כמה נשאר? וכו'...

samgr

New member
אם אני זוכר נכון כל התנועה אמורה לעבור

בקטע עכו-נהריה? האם העבירו את התנועה בקטע כולו למסילה המזרחית, או שהיא עדיין "מזגזגת"? באילו מקומות החליפו כבר את המסילה הישנה, כמה נשאר? וכו'...
לאחר ההשבתה למסילה המזרחית. כאשר בעצם אמורים לפרק את המסילה המערבית ולהניחה מחדש בהמשך, כל זה עד הפתיחה, שהיא מתוכננת, לפחות לפי אתר הרכבת, אי שם ברבעון השלישי של 2013. בתקווה שלא יהיו עיכובים.

luckydude

Active member
אאל״ט אמורות להיות עבודות על התוואי

לאחר ההשבתה למסילה המזרחית. כאשר בעצם אמורים לפרק את המסילה המערבית ולהניחה מחדש בהמשך, כל זה עד הפתיחה, שהיא מתוכננת, לפחות לפי אתר הרכבת, אי שם ברבעון השלישי של 2013. בתקווה שלא יהיו עיכובים.
אאל״ט אמורות להיות עבודות על התוואי
גם ברבעון הרביעי ולכן ייתכן שהקו לא ייפתח עד לקראת סוף 2013.

בועז ל

New member
לשם כך, צריך לעבור על כל התוואי בנקודות

לשם כך, צריך לעבור על כל התוואי בנקודות
המוכרות לנו כבעייתיות. את זאת לא הצלחתי להשיג במסגרת הטיול המשפחתי לצפון. 'צטערת.

בועז ל

New member
גשר 9

שבתשתיות
שבת שלום לששת קוראיי הנאמנים.
השבוע יעמוד המדור השבועי בסימן השלמות. נצפה בסרטון ובו קטע מדבריו של השר כץ ממסעו להצלת רכבת העמק והקו לכרמיאל, נבקר בעכו ובבוסתן הגליל לקראת חידושה הצפוי במוצ"ש של התנועה בקו הצפוני ונסיים בגשרים 9 ו-10 של פרויקט הקו המהיר לירושלים.

נצא לדרך עם האוטובוס של אנדי, שכבר עומד לרשותנו.
גשר 9
היום, המראה הזה נראה לנו טריוויאלי: מעקב אחר התקדמותו של עוד גשר בפרויקט הענק. אבל, זהו, שלא, וגשר 9 שצבר לעצמו כ"כ הרבה אויבים יכל בקלות רבה להיכנס, למרות גודלו הצנוע, לנתיב הקריטי של הפרויקט.
בתמונה: ניצבים 3-6 של גשר 9. גשר 9 חולף מעל נחל לוז ועושה רושם שיצליח לעמוד בלו"ז המתוכנן.

luckydude

Active member
מעניין אם ישנה כוונה למלא בחזרה את החציבות

גשר 9
היום, המראה הזה נראה לנו טריוויאלי: מעקב אחר התקדמותו של עוד גשר בפרויקט הענק. אבל, זהו, שלא, וגשר 9 שצבר לעצמו כ"כ הרבה אויבים יכל בקלות רבה להיכנס, למרות גודלו הצנוע, לנתיב הקריטי של הפרויקט.
בתמונה: ניצבים 3-6 של גשר 9. גשר 9 חולף מעל נחל לוז ועושה רושם שיצליח לעמוד בלו"ז המתוכנן.
מעניין אם ישנה כוונה למלא בחזרה את החציבות
שמסביב לניצבים בסוף הפרוייקט ולהשיב את צלע ההר למראהו הקודם.

תודה על השרשור, אהבתי את משחק המילים.

גשר 9
תודה על השרשור, אהבתי את משחק המילים.
הגשר יבנה בלוז , תרתי משמע :)

רכב מסילתי 987 בכניסה לתחנת נהריה

גשר 9
רכב מסילתי 987 בכניסה לתחנת נהריה ולידו ברציף 2 רכב אחר.

קרונית מנוף ומווסת רבד

רכב מסילתי 987 בכניסה לתחנת נהריה ולידו ברציף 2 רכב אחר.
קרונית מנוף ומווסת רבד
אלו לא סתם 'רכבים מסילתיים' - משמאל נראית קרונית מנוף 987 ומימין אחד ממווסתי הרבד

מצב
הנושא נעול.
למעלה