כדורגל עולמי

borat1

New member
המחזור ה-36 בסרייה א'-מאבק צמוד על המקום ה-3

שלושה מחזורים נותרו לסיום העונה והמאבק על הכרטיס השלישי שמוביל לליגת האלופות מעולם לא נראה כ"כ צמוד: נאפולי (3),אודינזה (4),אינטר (5) ולאציו (6) כולן עם אותו מס' נקודות (55) ורק אחת מהן תשחק במוקדמות ליגת האלופות באמצע –סוף אוגוסט.
המאבק על הסקודטו,לעומת זאת,עושה רושם כחתום וסגור ורק נס בדמות איבוד נקודות של יובנטוס ב-2 מתוך שלושת המשחקים הקרובים,יעשה צדק עם העונה הזאת.
בתחתית הסיפור פשוט:צ'זנה ,ומהמחזור הקודם,גם נובארה,נשרו רשמית לליגת המשנה וכעת המאבק על המקום האחרון בחוף המבטחים יהיה בין לצ'ה וג'נואה.
המחזור מתחיל היום בשבע,במארק אנטוניו בנדגודי אשר בוורונה, כאשר קייבו שכבר משחקת מטקות בים, תארח את רומא,שבעטה במחזור האחרון בעיטת וולה מרשימה מאוד בדלי עם 2-2 ביתי מול נאפולי שהשאיר לה סיכויים קלושים מאוד לשחק בליגת האלופות (ולדעתי,די לטובתה שהיא לא תיהיה באירופה בעונה הבאה).
מאוחר יותר,לנאפולי לא יהיו שום תירוצים והיא תיהיה חייבת לגבור בביתה על פאלרמו של ברטולו מוטי,לה אחד ממאזני החוץ הגרועים העונה.
ברביעי יערכו ייתר המשחקים ברבע לעשר כאשר במוקד יעמדו ההתמודדויות של 2 הטוענות לכתר שישחקו בביתן:מילאן תארח את אטלאנטה ואילו יובה תשחק מול לצ'ה,שתעשה כל שביכולתה כדי להשיג 3 נקודות קריטיות במאבקה בתחתית (ובעזרת מוריאל,גם תצליח).
ג'נואה,יריבתה של לצ'ה לתחתית,תארח את קליארי במריו ריגאמונטי של ברשיה בגלל עונש הרדיוס ללא קהל (רואים,לא רק אצלנו) שעומד נגדה עקב התפרעויות אוהדים באחד ממשחקי הבית האחרונים שלה לאחר שמאסו ביכולתם הדלה של שחקני ג'נואה.
אינטר תתארח בפארמה ותנסה להמשיך לנצח לקראת הדרבי הממשמש ובא,אודינזה תצא לצ'זנה והצלע הרביעית והמוכה ביותר במאבק על הכרטיס השלישי לצ'מפיונס,לאציו,תארח את סיינה אחרי שבמחזור האחרון ספגה מכות כואבות אחרי ההתפרעויות של מס' שחקניה בסיום המשחק מול אודינזה בינהם הבלם דיאז והשוער מארקטי,שהורחקו עד לסיום העונה.

יום שלישי:
19:00 קייבו-רומא :: מרק'אנטוניו בנטגודי-ישיר בספורט 5
21:45 נאפולי-פאלרמו :: סאן פאולו

יום רביעי:
21:45 מילאן-אטאלנטה :: ג'וזפה מאצה (סן סירו)
21:45 קטאניה-בולוניה :: אנג'לו מאסימינו
21:45 צ'זנה-אודינזה :: דינו מאנוצי
21:45 פיורנטינה-נובארה :: ארטמיו פראנקי
21:45 ג'נואה-קליארי :: מריו ריגאמונטי
21:45 יובנטוס-לצ'ה :: יובנטוס סטאדיום-ישיר בספורט 1 (*משולב עם מילאן-אטלאנטה)
21:45 לאציו-סיינה :: סטאדיו אולימפיקו
21:45 פארמה-אינטר :: אניו טארדיני

רז 1978

New member
שוב תודה על ההשקעה השבועית שלך

ולגבי המאבק הצמוד על הכרטיס השלישי למוקדמות ליגת האלופות

אני בעד נאפולי מקווה שהם יזכו בכרטיס השלישי

חבל שאיטליה הגיעה למצב כזה שהיא איבדה נציגה ושהרביעית תשחק רק בליגה האירופאית.

רז 1978

New member
גרמניה קיבלה את המקום הנוסף בצדק

אבל בניננו הרבה יותר כיף לראות יותר קבוצות איטלקיות בליגת האלופות מסיבה אחת

הן יותר מעניינות ותמיד יש קבוצות איטלקיות שיכולות להצליח: מילאן, אינטר ואני מאמין שנראה את יובנטוס גם חוזרים בגדול

לגבי גרמניה אין חוץ מבאיירן מינכן קבוצות שאפשר להגדיר אותן כאטרקטיביות בבאמת שאף יכולות להצליח ולהגיע רחוק במפעל הזה (שאלקה אשתקד זאת הבלחה חד פעמית)

כמובן שהכל עניין של דעה

RAGS2RICHES

New member
כן אבל מצד שני

תמיד עדיף לראות את האוירה המדהימה בדורטמונד ושאלקה לעומת חוסר העניין היחסי במפעל בארץ המגף

בגרמניה לעולם לא תראה קרחות ביציעים

RAGS2RICHES

New member
לא רוצה לראות שם

קבוצות כמו נאציו ואודינה שלא תורמות דבר ונמצאות שם ע"ח מועדונים יותר ראויים

Cade Foster

New member
מכולם דווקא בופון מחזיר את מילאן לחיים...

ומסדר לנו בשבוע הבא דרבי מהסרטים.

fabregas0

New member
איזה טעות יאלה..

ההתחכמות שלו בתחילת המשחק היה כאילו רמז מטרים למה שיקרה..
השנה לא יהיה נחת עד הרגע האחרון..

Cade Foster

New member
אבל איזה אדם גדול הוא

נגמר המשחק ומניף את היד אל הקהל לאות התנצלות

אני פשוט כל כך מעריך את השוער הזה.

fabregas0

New member
שוער ענק

לרגע אף אחד מהאוהדים לא ישכח שגם בזמנים הכי קשים שלנו הוא נשאר ולא ברח כמו אחרים.
אני רק מקווה שזה לא יעלה לנו באליפות, אחרי עונה מדהימה כזאת זה יהיה מאוד מאכזב לאבד ככה...

Cade Foster

New member
אפשר להגיד את אותו הדבר על הצד השני גם..

תכל'ס, שתי הקבוצות שוות אליפות.

Cade Foster

New member
גם לי יש הרבה מה להגיד על עונת השיפוט

אבל אחרי שהתלהבנו מההגנה של מילאן אשתקד שספגה 24 שערי ליגה... באה יובה וסופגת 20 שערים בלבד (19 ועוד אחד...........). למרות שמילאן באמת הייתה יותר טובה והייתה עסוקה בעוד מפעל רציני על הראש, בהרבה היבטים אחרים כן מגיע ליובה. אם זו ההגנה, האופי והווינריות בכמות לא קטנה במשחקים (נאפולי בחוץ, לאציו בבית) ואם זו העובדה שהם הפסידו רק לקבוצה אחת העונה...

בייסיקלי בעונה "רגילה" אני מאמין שאמברוסיני כבר היה מניף צלחת. אבל בנסיבות שנוצרו, יובה ידעה לקחת את הצ'אנס שהיה לה העונה, לנצל את העיסוקים של שאר הקבוצות באירופה ולהיות מרחק צעד מאליפות. זה המון...

fabregas0

New member
הייתה יותר טובה?

הסיבה היחידה שיובה לא לקחה אליפות כבר לפני חודשים זה רק בגלל חוסר הניסיון של קונטה בפתרון למצב שבו נמצאים עשרה שחקנים מאחורי הכדור ומשחקים 90 דקות בונקר מולנו.
פציעות או לא פציעות - מצב נתון,
מילאן רחוקה מלהיות הכי טובה. כדי להיות הכי טובה לא מספיק לנצח את לצ'ה ונוברה. צריך לנצח קבוצות בדרג שלה.. דבר שהיא לא עשתה.
לעומת יובה שניצחה את כל הקבוצות..
לא מבין מאיפה אתה מביא את הטענה הזאת שאתם הייתם יותר טובים.

Cade Foster

New member
באיזה מפעל אירופי שיחקתם?

כמה שחקנים נפצעו לכם העונה?

נכון, לא אשמתכם, אבל אם אתם כאלה יותר טובים הפער היה קצת יותר גדול מנקודה, וזה לפני שהכנסנו את טעויות השיפוט לכל העסק.

אני מכיר אוהדי יובה גאים שאין להם בעיה להודות שמילאן יותר טובה. כבר היו קבוצות אנדרדוג שלקחו אליפות והיו ראויות (צרפת? הלוואי). לא בושה להיות כאלה.

דחיל ראבק, עד שאני מחמיא לכם אתה נכנס לקטנות?

fabregas0

New member
זה לא קטנות

אנדרדוג? בטוח בתחילת העונה.
ליגת האלופות או לא, גם שמה מלבד המשחק מול ארסנל (ואז מפלה במשחק השני) מה כבר עשיתם שמה? (9 נקודות בבית שלהוציא ברצלונה, אמור להיות טיילת)
אני לא מזלזל בקשיים שמילאן עברה העונה, אבל במצב שנוצר (פציעות, יכולת, מאמן, עומס משחקים וכו' וכו'), מילאן הייתה קבוצה פחות טובה.

למעלה