כדורגל עולמי

Cade Foster

New member
מה זה "מה כבר עשינו"?

רבע הגמר מול ברצלונה זיין לנו את העונה יותר מכל דבר אחר. כל המאמצים הושקעו שם ובתוך שבוע גם הודחנו וגם כל הפער מיובה (שהיה 4) נמחק. נסטה נפצע שם אחרי משחק הירואי (וכל זה כאשר סילבה נפצע כמה ימים לפני והיה ידוע שהוא הולך להעדר כמעט עד סוף העונה), הקבוצה הגיעה סופר תשושה עם סגל כמעט בלתי אפשרי לצמד המשחקים האלה.

"מה כבר עשיתם"? זו כבר חוצפה לשמה... שיחקנו 10 משחקים יותר מכם העונה ש-6 מהם מול שתי קבוצות מהשורה הראשונה באירופה. במצב שנוצר ההבדל בין מילאן ויובה הוא נקודה, ושוב, גם את הפער הזה מאיתנו לא היה לכם בעונה נקייה מטעויות שיפוט. כך שאם תיקח סגל מול סגל, כולל מאמן - אני לא חושב שיש ספק בכלל מי קבוצה טובה יותר. למה כל כך קשה לך לפרגן על עונה כזאת? כשאינטר חטפה כזו מכת פציעות היא התרסקה, ושנינו יודעים שגם אתם הייתם מתרסקים אם פתאום פירלו ומרקיזיו היו נעדרים חצי שנה במצטבר וברצאלי, ליכטשטיינר וקייליני היו נפצעים לסירוגין חודש כל אחד.

fabregas0

New member
חוצפה?

לא ממש.
אני לא מזלזל בקשיים שמילאן עברה העונה, אבל במצב שנוצר (פציעות, יכולת, מאמן, עומס משחקים וכו' וכו'), מילאן הייתה קבוצה פחות טובה."
אלה הדברים המדויקים שלי.

לא ברור לי מה כ"כ הבעייה בטענה הזאת.
מילאן מבחינת יכולת נפלה ביובה במרבית העונה.. עומס משחקים? ליגת האלופות? לא ידוע לי באוקטובר ששחקנים לא מסוגלים לתפקד בגלל הדברים ועדיין ניצחנו אתכם.
מילאן לא ניצחה שום משחק חוץ העונה בליגת האלופות.. מילאן במאזן איום ונורא מול קבוצות הצמרת בליגה - זאת העונה האדירה שאתה מדבר עליה?
"רבע הגמר מול ברצלונה זיין לנו את העונה יותר מכל דבר אחר." - אמרתי, "במצב שנוצר".
נכון, לרדוף אחרי בארסה 180 דקות מעייף ונפילת מתח זה דבר די צפוי.. אבל אם באמת מילאן הייתה מספיק טובה ואיכותית העונה אז זה לא היה קורה.
אם אתה מבחינתך מסיים את העונה בתחושת סיפוק וחושב שהדברים האלה יספיקו לעונה הבאה, ולא דרוש שום שיפור ושינוי אז,לדעתי, אתה טועה..

Cade Foster

New member
טוב עזוב, אתה לא באמת ראית משחקים שלנו העונה

אני כמובן לא מאחל לאף אחד שום דבר, אבל כשאת יובה תתקוף מכת פציעות שאפילו מתקרבת למה שמילאן חוותה העונה, אני אזכור את הדיון הזה.

שבת שלום.

borat1

New member
אתה אומר ששתי האליפויות של יובה

ב-2005-2006 הן לא כשרות,ואני שואל אותך,במה העונה הזו שונה מהעונות האלה?

יפה שקונטה בנה קבוצה לתפארת,בלי שום ציניות,באמת שאפו.אבל כשאתה נהנה מכל כך הרבה טעויות שיפוט-בינהם אחת הטעויות הגסות ביותר בתולדות המשחק במשחק שיכל להגדיל את הפער לרעתך ב-10 נקודות,אתה לא ראוי לשום דבר.

אבל לך תדע,אולי בדרך נס,הצדק יעשה בסופו של דבר למרות שניסים בדרך כלל קוראים נגד מילאן.

fabregas0

New member
תשמע אתה הזוי

במה בדיוק יובה נהנת מהשיפוט? כמה פנדלים כבר קיבלנו? וגם כשקיבלנו, פירלו החמיץ אותם..
מילאן קיבלה פי 4-5 פנדלים שכן הכריעו לטובתם משחקים (ולא, אני לא קונה את זה שנטען פה כבר בעבר שכבר הובלתם.. - אפשר לחשוב כאילו 1-0 זה תוצאה בלתי הפיכה).
נכון, במשחק האחרון בליגה הייתה טעות שיפוט איומה, ולא ככה הייתי רוצה לנצח את המשחק.
אבל בוא לא נשכח שמאותו רגע מילאן פשוט לא הייתה קיימת במגרש - מה גם שללא טעות שיפוט בצד השני, יכלנו לנצח את המשחק!
אליפות לוקחים כי יותר טובים.. העונה יובה יותר טובה ואם לא ניקח אליפות זאת תיהיה אכזבה ענקית.
לא מבין למה אתם מתעקשים למצוא אלף ואחד סיבות למה אתם לא במקום הראשון, להזכירך כשהובלתם את הטבלה פתחתם את הקרב על האליפות כשלא הצלחתם לנצח קבוצות כמו לאציו, נאפולי ואז גם הגיעו מעידות נגד פיורנטיה, קאטניה, וכשאתם בחודשיים האחרונים אתם מגרדים נצחונות בדקות האחרונות..
ולא בגלל שיובה קיבלה או לא קיבלה פנדל.

borat1

New member
חבל על מאמציך,ידידי

על הדמגוגיה הזולה שלך אני לא הולך להגיב ברצינות.

תיהיה אוביקטיבי,צפה מחדש במשחקים של מילאן העונה ותחזור אלי

fabregas0

New member
אוביקטייבי לגמרי

אולי אם הייתם מקבלים עוד איזה 8-9 פנדלים הייתם מרוצים?
זה שלא ניצחתם קבוצה ברמה שלכם כל העונה, קיבלתם הכי הרבה פנדלים בליגה (או לפחות בין הראשונות), יובה קיבלה כנראה הכי מעט (ועוד ועוד דברים שציינתי) - מצטער, זה לא דמגוגיה, אלה עובדות.
אין לי שום עניין "להצדיק" את העונה של יובה.. אבל להגיד שאנחנו איפה שאנחנו נמצאים בגלל שופטים, זה הזוי.

Cade Foster

New member
כנס כנס

http://www.youtube.com/watch?v=iGXiRk_G7N8&feature=player_embedded

הנה סרטון התגובה של יובנטוס להוא של מילאן שהעלתי מקודם, מה שאתה כינית "מניפולטיבי".

במתכון: הפנדל שפאטו קיבל במצב של 3-0 לנו על קייבו, פירלו ומרקיזיו במופעי תאטרון, השער של מאטרי נגדנו ללא שום זכר לטעות השיפוט הגדולה בהיסטוריה שהגיעה כשעה לפני כן. 7:48 דקות שבהן הייתי על הרצפה. אם זה הכי טוב שלכם, זה אומר ההההכל.

מוזר איך מתגובה מפרגנת שלי אליכם התפתח שוב דיון על השיפוט. נתתי לך פתח ואתה מדבר על נושא שברור לכל העולם שאתה מפסיד בו?

Cade Foster

New member
ככל שאני מסתכל עליו יותר הוא מצחיק יותר

שער חוקי שנפסל ליובה בניצחון 4-1, כן בטח

fabregas0

New member
הסרטון הזה כמו הקודם שהבאת

הוא מגוחך ולא בגלל שאיזשהי קבוצה מוצגת בצורה כזו או אחרת.
סרטונים כאלה נועדו ליצור רושם מסוים - ברור שאם תקח כל קבוצה בעולם ותנתח מהלך אחרי מהלך, את כל המשחקים שלה, ותציג רק מקרים שבו לא שרקו לקבוצה מסוימת עבירות אז הדעה של הצופה תיהיה נחרצת במיידי.

בכל מקרה, לא פתחתי דיון על השיפוט, פתחתי דיון על כך שטענתם שיובה נמצאת איפה שהיא נמצאת בגלל השיפוט - טענה שלדעתי שיקרית.

Cade Foster

New member
אני בספק אם הסתכלת בכלל בסרטון הקודם

אתה מתייחס רק למסר במקום לתוכן. ושוב, בסרטון שאני הבאתי היו גם חלקים שהראו שבאמת קופחתם. בסרטון הזה את טעות השיפוט הכי הזויה שאי פעם ראיתי, לא הציגו כי זה לא תאם את המסר. וזה בלי להתייחס בכלל לזה שכל "קיפוח" זכה ל-70 הילוכים חוזרים, או לכך שמציגים שם את הסטירה של זלאטן שזכה גם לאדום וגם לעונש הרחקה (איפה טעות השיפוט?)

בקיצור אם זה הכי טוב שלכם, נראה לי שבאמת אפשר לסגור הדיון.

fabregas0

New member
שלא יהיה לך ספק

ראיתי את הסרטון הקודם וגם את זה שהבאת.
ברור שיש טעויות שיפוט בסרטון על מילאן, אני אפילו לא מתווכח על זה - גם בסירטון השני יש טעויות , אז מה?
זה לא אומר כלום.. סרטונים כאלה "גוזרים" את הטעויות האלה ומריצים אותם אחד אחרי השני.. האחד עשה את זה יותר טוב, השני פחות.

אם מילאן באמת הייתה קבוצה מקופחת ויובה הייתה קבוצה שהשופטים לטובתה, אז לא הייתם מקבלים שום פנדל (בטח לא בכמויות שקיבלתם - גם אם מוצדקים או לא), ובטח שלא היו חושבים לפסול לנו את הגול במשחק נגדכם..

Cade Foster

New member
ברור שבשני הסרטונים לא מציגים הכל

אבל אם נתייחס רק לתוכן. כל מה שמוצג בסרטון שאני הבאתי מקודם הוא נכון (יש כמה דעות שנויות במחלוקת, אבל הוא גם די בא לקראתכם בלא מעט מקרים שאני לא הייתי שורק עליהם). לך לא היה מה להגיד על שום דבר שמוצג שם חוץ מאשר "זו לא כל האמת". בסרטון העלוב הנ"ל אני יכול לעבור טענה טענה ולהוכיח ש-70% ממה שמוצג שם זה שקרים ועלבון לאינטיליגנציה של כל מי שראה את הדברים האלה במהלך העונה.

fabregas0

New member
תשמע

לא מבין מה כ"כ קשה לך להבין, אבל אני אסביר שוב כדי שתבין.
להיכנס למהלך אחרי מהלך בסרטונים שהצגת זה טיפשי, כי ברור שיוציאו את הדברים הנכונים שקשורים לדעה מסוימת ויציגו אותה..
פנדלים שמוצגים שמה שנשרקו / לא נשרקו לטובת אחת הקבוצה, תגיד מה שתגיד, הסרטון יגיד מה שיגיד, בסופו של דבר יש שופט.
ומה שלדעתך או לדעת עורך הסרטון פנדל - לא בהכרח כולם צריכים להסכים או לא להסכים.
*זה שעורך הסרטון יכתוב "פנדל ודאי" - לא עושה את זה פנדל ודאי.
*זה שעורך הסרטון יכתוב "אז מה אם קיבלנו פנדל, כבר הובלנו" - מפה כבר כל בעל הגיון בסיסי מבין שהסרטון לא שווה כלום כי הדברים לא נמדדים בצורה אוביקטיבית.
*וזה שהעורך הסרטון יראה נגיעות ביד / עבירות שבמהלך משחק קורות עשרות פעמים ותעשה זום על כל החלטה ותציג אותן שוב ושוב - אז ברור שלא שווה להתייחס לאדם שכל מטרתו בסרטון היא להציג דעה מסוימת תוך התעלמות והסברים ותירוצים לדעה שניה.
הנה, התייחסתי בשבילך לתוכן.

אף אחד לא אמר שלא היו טעויות פה ושם לרעת מילאן, אבל טעויות קורות כנגד כל קבוצה.
לפני מספר מחזורים באנגליה ליברפול לא קיבלה איזה 2-3 פנדלים (אם אני לא טועה נגד הוילה) ושריקות ברורות מהשופט - לא זכור לי שמישו הזכיר דבר שדומה לקלצ'יופולי אז..
ברור לי שכל פעם שיובה תקבל שריקה שלא נראת למישהו, אז ישר יגידו מושחתים.
אם אתה נמנה עם האוהדים האלה, חבל, תנסה להיות קצת יותר אובייקטיבי.

יובה נדפקה על ידי השופטים המון

מאז שחזרה לליגה הבכירה, זאת עובדה, גם אתה מוזמן לצפות במשחקים. גם בעונה הזאת, עד המשחק עם מילאן היו טעויות שיפוט לרעתה של יובה, גם זאת עובדה. אחרי המשחק עם מילאן אני כבר לא בטוח שהיו טעויות, כי מההודעות שלך מאז התרגלתי שלרעתה של יובה לא טועים.

רצה הגורל...סליחה, נוצר מצב שבו לא קיבלתם את גול הזה, אבל, גם אם זה היה בפנים, לא בטוח שהייתם מנצחים, כי השנה יש לנו קבוצה פלדה שיכלה לחזור.וגם אם הייתם מנצחים, בסופו של התהליך 10 נקודות פער?
מה אתה אומר?
אני מוכן לתת לך את הגול אם תיתן לי את הפנדל שלא קיבלתי שבועיים לפני זה.

ב- 05 ו- 06 הייתה לנו קבוצה טובה יותר משלכם, והטובה ביותר באיטליה. ולנוכח העובדה שגם אתם הורשעתם בפרשה, הבאה בתור היא אינטר, שהפער שלנו ממנה היה 20 נקודות, טעויות שיפוט (או אם נדייק "שיבוץ שופטים נוחים") לא יכולות לתת לקבוצה 20 נקודות, מה גם שבעימותים הישירים אינטר בכלל לא דיגדגה אותנו, היינו דרגה- שתיים מעליה.

עכשיו האותיות הקטנות:

-יכול להיות שיוכח בעתיד שהשופט וצמד הקוונים במשחק איתכם העונה קיבל מאיתנו שוחד, כדי לא לראות את הכדור שעבר את הקו.

-יכול להיות שיוכח בעתיד שקניתם שופטים בעונה שעברה וגם בעונה הזאת, אם כמובן יוכח קודם שהיו אם בכלל טעויות שיפוט לטובתכם.

-יכול להיות שבערעור של יובה יוחלט להחזיר לה באופן פורמלי את צמד האליפויות שקחו לה.

-יכול להיות שמה שאתה עושה ליובה על סמך סטיגמות והדבקת תוויות לא שונה במאומה ממה שעשה בית הדין בארץ לקבוצה שלך, ושאתה בעצם לא יותר טוב מאבן עזרא.

borat1

New member
אין קבוצה בעולם

שהייתה חוזרת נגדנו מפיגור של 2-0 בסן סירו כשכל המומנטום איתנו.בבקשה,עשה לי טובה ותיהיה מציאותי.
איזה פנדל לא קיבלתם שבועיים לפני כן? כמו הפנדל
שפירלו לא קיבל בטארדיני?

הטענה שלי היא פשוטה:גם נגדכם היו טעויות שיפוט,אבל לא טעויות שיפוט גסות וקריטויות שעלו לכם בנקודות כמו שהם עלו לנו בנקודות.

פיורנטינה מח' 12:שתי פנדלים ברורים שלא נשרקו על פאטו ושער פסול של סיידורף - 2 נקודות הלכו.

יובנטוס מח' 25:אין טעם להרחיב במילים. 2 נקודות הלכו (ולטעמי,גם הרבה יותר מזה)

קאטניה מח' 30:עוד שער רפאים שלא מאושר ושריקות מצחיקות ל-2 נבדלים שלא היו ולא נבראו.2 נקודות הלכו.

בולוניה מח' 34:פנדל על זלאטן ,ממשיכת חולצה של שחקן בולוניה,לא נשרקה ושער פסול של אותו זלאטן בטענה מגוכחת של נבדל.עוד 2 נקודות הלכו.

וכאן,בניגוד לטענות המצחיקות שלכם,אני לא מחשיב כל מיני שריקות מוטעות בגארבג' טיים שלא השפיעו בכלום ואפילו את כל הבושידו שאדון קייליני המבחיל משחק כל העונה,שבמדינה מתוקנת,היה צריך לראות כרטיס אדום כמה פעמים טובות.

"תהיה מציאותי", אתה אמרת 10 נקודות ובנוסף

אומר שאף קבוצה בעולם לא הייתה חוזרת נגדכם מפיגור של שני שערים בסן סירו
, תגיד לי איפה אתה חי, בניינטיז? אתה קצת מגזים בערך הקבוצה שיש לכם, מי ישמע. בארסה וריאל יכולות לפגר את זה ולהחזיר ברביעייה. ויובה גם ככה נתנה שער אחד, עוד אחד היא בטח שיכלה לתת, או שעכשיו תגיד שאם השער היה נכנס, לא רק שבסופו של התהליך הפער היה 10 נקודות, אלא שבמשחק גם לא היינו יכולים לתת את הגול כי הייתם עושים משולשים ומנצחים 0-4.

הקבוצה שלך באמת לא כזאת טובה, ומי שנמצאת לפניה לא מקבלת הטבות באופן סיסטמטי, על זה כל הויכוח, הטעות נגדכם הייתה נקודתית שאינה מעידה על הכלל, אתה מקשר את זה לתקופה של הקלצ'ופולי כדי להפחית מהמרירות שלך ולצקצק מהבוקר עד הערב, ואם נזכה לגמרי נצטרך לתפוס מחסה.

אני שוב אומר, נגד יובה היו טעויות שיפוט לפני המשחק נגדכם שלקחו ממנה נקודות, זאת עובדה. "גארבג' טיים"? מה הכוונה בדיוק, אלה לא היו משחקים סגורים, או שאתה מתכוון לדקות האחרונות של המשחק שאז טעויות שיפוט לא נחשבות?

עכשיו אני אגיד משהו על כל העולם אבל פחות הזוי: אין קבוצה גדולה בעולם שנדפקת מהשופטים יותר מאשר מרוויחה. גם מוריניו מאמץ את הטקטיקה שלך ובוכה על ההטבות שמקבלת ברצלונה, אבל לא זה מה שעשה אותה ליותר טובה ממנו, ואת זה צריך להבין כל ליצן שטוען שהשופטים עוזרים לבארסה. גם בלי העזרה שלהן, זאת אחת משתי הקבוצות הטובות בעולם.

borat1

New member
הבאתי בפניך את כל המשחקים בהם

קופחנו בצורה קשה,מובהקת ולא משתמעת ל-2 פנים שמנעו מאיתנו לצאת עם מלוא הנקודות,למה אתה מתעלם מזה? טוען שגם אתם קופחתם בצורה דומה? יש לך בסיס עובדתי רציני? קדימה,תן דוגמאות לנקודות שאבדו לכם ישירות בגלל טעויות שיפוט ותפסיק לפרש את דברי בצורה מעוותת שנוחה לך תוך שימוש בסיסמאות ריקות מתוכן.

האמן לי,אני יודע לבקר את הקבוצה שלי כשצריך ולהוריד את הכובע והראש בפני קבוצה טובה יותר ומנצחת בצדק.
אבל כשעונה שלמה שופטים מזייינים אותנו (והבאתי דוגמאות לכך,מה שאתה לא עשית) ,אתם נהנים מזה,והמצד השני אני שומע שקרנים ובכיינים כמו קונטה ונדבד,מלינים השכם וערב על פנדלים לא חוקיים שהם לא מקבלים רק כי קוראים להם "יובנטוס"-זה מעורר חלחלה וגועל.

אם לא הבנת- את ההערות שלי כלפי יובה כתבתי בציניות ואני לא באמת מקשר את מה שקורה העונה לקאצ'ופולי (למרות שזה באמת נראה קצת מכור).

והפסקה האחרונה שלי התייחסה לזה

אני לא זוכר את המקרים שהבאת ואתה לא באמת מצפה ממני שאלך למשחקים האלה לבדוק אם אכן היו טעויות. בכל מקרה לגבי הפסקה האחרונה, אתם קבוצה גדולה מאזור הצפון של איטליה, לא דופקים אתכם אתכם יותר מאשר עוזרים, כדי לאתר טעויות לטובתכם אני אצטרך ללכת לדבר עם אוהדים של קבוצות אחרות שעושים רשימות. בתקשורת, שזאת הזירה היותר קובעת, זה בקושי בא לידי ביטוי בסיקור כי זה כל כך זורם וזניח. יש טעויות, שיט האפנס.

למעלה