מציע את השרות שלנו למשקיעים בפלורידה

sambomelo

New member
מציע את השרות שלנו למשקיעים בפלורידה

אנחנו משרד ישראלי שמטפל במשקיעים בפלורידה ,ליווי בתהליך הרכישה ואחזקת הנכס .ללא תיווך והוצאות נוספות ליעוץ 0502227005

צבי ליך

New member
שאלה ליקוט נכסים Yakut

אני מבין שהאתר שלכם זה:
http://www.yakutllc.co.il/

ראיתי נכס שמכרתם באוגוסט ב-80,000$.
מופיע אצלכם באתר ככה:
http://www.yakutllc.co.il/property/בית-פרטי-בלוטרדל-היל-פלורידה-2-חדרי-שינ/

מופיע בזילו ככה:
http://www.zillow.com/homes/2800-NW-56-TH-Ave-Apt-H-207-Lauderhill-FL-33313_rb/
  1. אתם כותבים בזילו שהנכס יושכר ב-850$.
  2. בזילו כתוב שה-HOA (וועד בית) הוא 236$ לחודש.
  3. המסים הם 1,111$ בשנה (לפי שווי של 28,000$!!!, אבל נניח שזה מה שיישאר). זו הוצאה של עוד 90$ בחודש.
  4. על זה צריך להוסיף ביטוח. אני מניח עוד 80$ בחודש.
  5. סה"כ הוצאות תפעוליות (לכאורה)- 400$.
  6. רווח תפעולי- 450$ בחודש. 5,400$ בשנה.
  7. על השקעה של 80,000$ זה יוצא פחות מ-7% תשואה וזה לפני שהורדנו חודשיים-שלושה של שכירות בגין תחזוקה, דמי ניהול, ו-Vacancy (אם מורידים גם את זה מגרדים את ה-4% תשואה).
איך יכול להיות שאתם מפרסמים תשואה של 12%?!?!

אני בכוונה לא מתייחס לזה שמחיר הנכס עלה ב-90% באותה תקופה.

sambomelo

New member
תשובה לצבי ודן

הבית שאתה מדבר עליו כבר נמכר אז...
אבל בכל זאת אענה ,
אנחנו מציעים 12% תשואה מובטחת על רוב הנכסים שלנו ,תשלום התשואה מגיע מהחברה כך שלמשקיע אין התמודדות עם השוכר, תקלות בנכס,הוצאות אחזקה וכד' .זו האחריות שלנו כחברת אחזקה גם כן.
המשקיע מקבל 12% אחרי הכל מלבד מדגיש מלבד ביטוח שנתי שנע בין 800-1000 דולר בשנה ומסים עירוניים הנעים בין 800-100 דולר בשנה תלוי במחוז.
דהיינו נשאר למשקיע נטו בין 9-10% תשואה שנתית (אחרי מיסים.שמשלמים בארה"ב)
אחזקה תפעול וכו' כלולים ב12% . אשמח לענות לעוד שאלות :)

vinney

Well-known member
אני מניח שזה מסביר את עליית הערך ב90%

לכמה זמן אתם מבטיחים תשואה מופלאה שכזו?

sambomelo

New member
בבקשה VINNY

לתקופה של שנתיים בתום השנתיים עושים הערכה של הנכס המשקיע מחליט למכור(מנצל את עליית הנכס) או ממשיך לעוד שנתיים אחרי הורדה של חודש בשנה

vinney

Well-known member
כן, זה מסתדר עם הפרמיה של 90%

אני לא יודע איזה משקיע נורמלי ירצה את זה, אתם בפועל מחזירים את הכסף של המשקיע עצמו. אם הנכס בעצם רווחי - אז אפילו הרווחתם, אם לא - לא הפסדתם כלום.
&nbsp
כנראה שאתם לא עוברים על שום חוק, אבל זה בהחלט מסריח. נראה כמו ״השקעה״ קלאסית שנמכרת לישראלים.

sambomelo

New member
vinney

אתה מוזמן לשוחח עם משקיעים שלנו ויש לנו לא מעט , שנמצאים אצלנו בחברה כבר כחמש שנים יש שקיפות מוחלטת.ולפני שאתה מכפיש ורושם כאלה דברים .
תנהל דיון מתורבת ויעיל בלי האשמות והכפשות. לא יאה
משקיעים שרכשו נכס קבלו תשואה יפה מכרו תנכס נהנו מעליית הנכס בהלך השנים ועדין מושקעים ועושים אחלה כסף אצלנו ......מוזמן לבדוק :)

vinney

Well-known member
הכפשות? האשמות? על מה אתה מדבר?

בסך הכל ציינתי שהמודל העסקי שלכם, מסריח ככל שיהיה, לא עובר על שום חוק. מה ההכפשה בזה?
&nbsp
זה שיש לכם משקיעים זה בסדר, פתיים ופראיירים אף פעם לא מתים, רק מתחלפים. מה הטעם לשאול אותם אם הם השקיעו אצלכם? הרי ברור שהם לא מבינים איך עובד העסק, אחרת לא היו משקיעים אצלכם מלכתחילה.

sambomelo

New member
ויני טעות בידך אבל לא נורא זה קורה

מעליב שאתה אומר למשקיעים שלי שהם רובם פורשי צה"ל ומשטרה אלופי משנה סגני אלופים וכד' אתה קורא להם פתים ופריירים .לא מכיר אותך אבל אלה אנשים ממש לא פריירים ובטח לא פתים אז שיהיה לך בהצלחה בכל דרך שתבחר

vinney

Well-known member
במקום להעלב אתה יכול לענות על שאלות

אבל אם אתה בוחר להמנע מלתת תשובות - סימן שיש לך מה להסתיר, זה הכל.
&nbsp
אתה יכול להסביר למשל איך קורה שבית ששווי השוק שלו 70 אלף נמכר ב110 אלף ואיזה שיפוץ בדיוק עשית שם להצדיק זאת. או שאתה יכול למכור לוקשים לסגני אלופים ופורשי צה״ל, בחירתך.

sambomelo

New member
אין מה להסתיר שקיפות מוחלטת

לא נמנע אתה בנאדם לא שווה יחס ככה לועג לאנשים ששומרים על המדינה הזו קורא להם פריירים ופתים .
הבית הזה נקנה ב 80 אלף עשו לו שיפוץ ב 30 אלף (כיום לשפץ גג חדש זה לבד עולה כ 8 אלף דולר בלי אישור שמאי שהגג תקין לחלוטין לא ניתן למכור תבית )אז לך תלמד תנושא לפני שאתה מתנשא פה
ויני או מי שלא תהיה הרי זו המטרה שלך אז שוב שיהיה לך בהצלחה בחיים

vinney

Well-known member
שאלה של הדיוט, תענה בבקשה

בא בן אדם (ניר) שמכיר את האזור וטוען שיכול לקנות 10 בתים באזור ב75 אלף כל אחד מוכנים להשכרה.
&nbsp
איך מנהל נכסים ממולח שכמוך קונה בית ב80 אלף דולר שלא רק שלא מוכן להשכרה - דורש שיפוץ שעלותו 50% מערך הבית?
&nbsp
למה שמשקיע פוטנציאלי ירצה לעשות איתך השקעות, אם זוהי רמת ההחלטות שלך?
&nbsp
ובנוסף, אתה טוען לתשואה של 12%, אבל בפועל זה מניח שהבית מושכר 100% מהזמן בלי שום הוצאות כלל. איך אתה מצדיק את זה?
&nbsp
שאלו פה איך אתה יכול להבטיח תשואה (ותזכורת - הבטחת תשואה זהו בדרך כלל סממן של הונאת פונזי), לא ענית על כך.
&nbsp
למה אתה בוחר לתקוף אותי באופן אישי ולנסות להעליב אותי או לנסות להרשים אותי בדרגות צבאיות של משקיעיך (מה אתה חושב, לא שירתתי בצבא? לא מכיר סא״לים?), במקום לענות?

sambomelo

New member
בזה סיימתי איתך

אני מוכן לקנות ממנו 10 בתים ב75 מוכנים להשכרה בלי שיפוץ עכשיו מוכן.
אני קונה בתים שיש בהם פונטיציאל השקעה עתידית גם.
בנתיים המון משקיעים הולכים עם ההחלטות שלי וכולם מרוצים ממנה .
אנחנו נותנים של 12% מובטחת לשנה והמשקיע יכול להיות בשקט אני מתמודד עם התקלות יש לי עובדים שם זה התפקיד שלהם.
הבטחת תשואה שלי שאני נותן למשקיע 24 צ'קים מראש דהיינו שכירות לשנתיים.
מה עוד חביבי ......
ועכשיו ...
אתה מתייחס לאנשים כפריירים ,אנשי צבא שמבינים דבר או שתיים בחיים תאמין לי הם בדקו את כל התוכנית העסקית שלנו וכל הבתים שהם רכשו הם בדקו לעומק והם מרוצים ונהנים לעשות אתנו עסקים כבר כ 5 שנים.
כמו שאני מבין אתה גם מתעסק ואתה מנסה פה להראות כמה גדול יש לך אז תהנה
&nbsp

vinney

Well-known member
אבל אתה לא עונה על השאלות

אתה רק מגדף ומקלל, אתה כועס כי מסתבר שאנשים פה מבינים קצת יותר טוב מהלקוחות שלך.

אתה מוכן לקנות ממנו? תזהר, הוא עוד ימכור. בינתיים הוא הראה שהוא כן יודע על מה הוא מדבר בפורום הזה, אתה רק צורח.

אתה לא מסביר איך קורה שאתה קונה בית במחיר השוק של השכונה ואז צריך להזרים עשרות אלפי דולרים לשיפוץ. זה תסריט לא סביר, אף משקיע רציני לא יכנס לזה.

אתה לא מסביר איך 12% תשואה שלך נוצרים. ברור לכולם שזה לא בא משכירות, אז ממה זה בא? מה מבטיח למשקיעים שלך שהם יכולים לישון בשקט? מה מבטיח כיסוי לאותם 24 שיקים? זאת אומרת, מה המידע שאתה מסתיר שהיה מפריך את הטענה שלי שמדובר למעשה בכסף של המשקיע עצמו שגבית בתור פרמיה על מחיר השוק (אותה פרמיה שאתה מצדיק בשיפוץ לא סביר בעליל)?

אתה אומר ״תאמין לי״, ולא שם לב - אני לא מאמין לך.

Nir and Beer

New member
אתה צוחק עלינו?

רגע קנית ב80 עם גג פגום? מישהו עשה עלייך תרגיל.
&nbsp
אני קונה לפני שיפוץ בשכונה הזו ב30-40 אם הם צריכים שיפוץ מקיף הגענו ל70
&nbsp
מה אתה מקשקש....
&nbsp
בית משופץ ימכר ב70 נגיד 80 נותן לך גם עמלה , אני לארג איתך

Nir and Beer

New member
והנה דוגמא שלא תגיד שאני ממציא

נכס שיצא היום למכירה
3125 נורט' ווסט 42 סטריט
רוצים עליו 48K באותה שכונה , המוכר גם ימכור ב44K ואפילו 40K אם אני אלחץ