קבוצות צפייה ארגנטינה

snirf

Active member
קבוצות צפייה ארגנטינה

מידי סופ"ש ייפתח שרשור מרוכז לטלנובלות הארגנטינאיות בהן אנו צופים במסגרת קבוצות צפייה

mi amor mi amor-שרשור סיום
לה לאונה
בקרוב נתחיל לצפות גם ב"העשירים לא מבקשים רשות"

צפייה מהנה

כל התגובות-כאן

snirf

Active member
סיום עם מסר: כל דרך שתמצא לאהוב-תחייה אותה

והמשפט שקדם לו- "מה שלא נורמאלי זה חוסר היכולת לאהוב. כל דרך שתמצא לאהוב-תחייה אותה".
ובכך בעצם הם "פתרו" את הבעיה המרכזית שעליה מבוססת הנובלה-חואן מאוהב בשתי נשים, שזהו בעצם לא פתרון מוסרי/מקובל בעידן של ימינו(אין לדעת מה יהיה בדורות הבאים)...אלא דרך להתחמק מהבחירה באחת מהן. לקראת סוף הנובלה כל אחת מהן התחברה רגשית לשנייה, כך שהקנאה נעלמה וקבלת הפורמט החדש הזה של משפחה-נראה באופק.

לפני מעבר הזמן של השנה היה איזשהו חשש קל שאולי חואן מת ושתיהן נשארו לבד, שזהו הסוף הרציונאלי/מציאותי, אבל...עם כל זה שאולי הסוף הנבחר הוא לא בהכרח מציאותי, צריך לזכור שבסופו של דבר אנחנו צופים בficcion ואני אישית מעדיף לסיים עם טעם מתוק בפה, מאשר להתבאס שבכלל צפיתי בנובלה הזאת.

אני יכול לסכם את הנובלה בכך ש...אני מרוצה שיצא לי להשלים אותה, ואף הייתי ממליץ לצפות בה. לאור העובדה שהנובלות הארגנטינאיות בשנים האחרונות מאכזבות, היא לדעתי מבין הבודדות ביותר שיוצאת מהכלל. כן אפשר היה לקצר אותה בשליש, אבל ברמה הכללית-היא שמרה על רף עניין גבוה עד לסביבות פרקי ה-60, אח"כ זה כבר עניין של טעם...אני אישית לא אהבתי את כל עלילת "הרעה המשוגעת". עד שסוף סוף יש נובלה שלא מבוססת על רעה שמשגעת את הראשיים, אז החליטו להוסיף את אגוסטינה? לטעמי זה היה מיותר, הנובלה עבדה יפה מאוד גם בלעדיה ובלעדי מאורו

כל הזיכרונות שהיו בדקות האחרונות של הפרק החזירו אותי לתחילת הנובלה, כמה עברנו מאז...כל השלב שחואן ניהל חיים כפולים, התאהב בשתיהן, הגילוי, ההשלכות לאחר מכן...באמת שהייתה התעסקות מעניינת בנושא הזה
אילו הייתי התסריטאי, הרעיון להוסיף דמות נשית נוספת נראה לי כרעיון מעולה, אבל לא זאת שהיא רעה-משוגעת...ובעצם זאת נראתה לי בריחה מהתמודדות עם הנושא שעליו מבוססת כל הנובלה-גבר המאוהב בשתי נשים

אהבתי את סגירת המעגל שחואן הציל את התינוקות מהשריפה, אחרי שמאמצע הנובלה הוא כבר הפסיק להיות כבאי (ובעצם בדרך זאת הוא הכיר גם את ולה וגם את לאלי).

נובלה מומלצת!

FIN

snirf

Active member
המלכה דיאנה

הדמות שלה מתפתחת בצורה מעניינת! היא לא האישה המסכנה כמו שחשבנו שהיא תהיה, אלא היא אסרטיבית ומשיגה בדיוק מה שהיא רוצה-איך שהיא גרמה לקלאוס לשכב איתה, וכשהיא הורידה לפרנקו את החגורה

היו סצינות מצחיקות איתה כשהיא חיקתה את חברה של קלאוס מהסרטון וגנחה
ואמרה "היא כנראה תמות מרעב כשחקנית פורנו"

פרנקו משעה את מריה
שמתם לב לקריצה ל"קשר דם"? בסצינה עם מריה, פרנקו אמר שהוא היה תופר בעצמו (=ססטרה
)
היה הזוי ולא ברור כשקלאוס התלבש כסקוטי ויצא עם רמת חלילים החוצה

חוליטה לא טיפה מגזימה בסצינה שהיא התפרצה על פרנקו? "אני כבר לא זוכרת איך מריח גופך"
סיפור התחתון שלה שעכשיו מתגלגל לו במפעל

ומסכן רודריגו

annaush12

New member
ואוווווו..... ממש אהבתי את הסדרה... מושלמת

יחסית לשנים האחרונות שהסדרות שהכי אהבתי הן הבוגרים ואלמנות ילדים ורוק אנד רול , סוף סוף יש נוספת שאני יכולה להכליל אותה בקטגוריה של סדרות איכותיות.
העלילה אמנם יחסית קלאסית... אבל לכל דמות יש סיפור מורכב ומעניין.
הסצנות שהכי ריגשו אותי הן : פרנקו ומריה במדרגות של המפעל ומדברים עם הבת של פרנקו וסצנה שרודריגו מגיע לבית של מריה שיכור והיא מרגיעה אותו במיטתה (הדמות שלו מזכירה את הדמות "לוקאס" ביורשי הנקמה). פאבלו אצרי חתיך כרגיל. העלילה מעניינת, יש התפתחויות מעניינת וכיף לצפות בסדרה. נ.ב: לא הבנתי שפרנקו הוא זה שהכניס אותה להריון

נ.ב נוסף: דובר בתגובות קודמות על הסט. מדובר באולפני פמפה- אותם אולפנים שבהם צולמו: פלורייסנטה, כמעט מלאכים, דולסה אמור, יורשי הנקמה ועוד סדרות רבותץ אם תשימו לב הריצוף בבית משפחת מילר זה אותו ריצוף שהיה באחוזה בכמעט מלאכים והבית של משפחת לאונה זה אותו הסט היכן שהיו החדרים של הילדים בעונה 1.
נ.ב נוסף 2: מחכה לסדרה החדשה של אנרגראונד , לחנך את נינה , שנראה שהולכת להיות מעולה:).

keren dvir

New member
מגיבה על הפרקים

איך פרנקו השעה את מריה
מזל שזה היה רק ל3 ימים , בכל מקרה הוא לא התאפק והלך לבית שלה , היה קטע יפה ביניהים שפרנקו התוודה בפני מריה שקשה לו להיות בקירבתה
ולא ברור שדקה אחרי הוא הלך שוב לג'ולי
שאגב הסצנה של פרנקו וג'ולי בשירותי נשים במפעל לא הייתה משהו מיוחד אבל איך פרנקו ניצל את הרגע כדי להשים את התחתונים של ג'ולי באסלה בכוונה כדי לסתום אותה.

אהבתי שמריה עזרה לפרנקו עם אבריל ודיברה איתה בנייד

והרגיעה אותה אחרי שנודע שאימא שלה נפטרה ועושה רושם שבהמשך יווצר קשר טוב בין מריה לאבריל
. נראה שהולכת להיות מערכת יחסים לא פשוטה בין אבריל לפרנקו אחרי ש10 שנים הם לא ראו אחד את השני.

ומסתבר שדיאנה לא פרייארית וחלשה כפי שהיה נראה איך היא סחטה את קלאוס עם הסירטון שלו ושל נורית במסעדה ,למרות שלא הבנתי איך זה בדיוק עזר לה כי גם אחרי שקלאוס שכב איתה המצב נשאר כפי שהיה ואפילו אמר שהגירושין שלהם עדיין בתוקף. וגם היה קטע מזוכיסטי קצת שבזמן שכאילו היא ניסתה להתחיל עם פרנקו, היא דמיינה את עצמה מרביצה לו.

למעלה