שאלת וואטסאפ: אם יש אנשים שהם לא חברים ולא נדבר יותר

alon120

Member
שאלת וואטסאפ: אם יש אנשים שהם לא חברים ולא נדבר יותר

האם אפשר ליצור קטגוריה (למשל קורס שנלמד בעבר, עבודה ישנה, משפחה של הגרושה) ולהגדיר שהם לא יוצגו בוואטסאפ (אבל גם לא יימחקו)? זה נועד לפשט את הרשימה ולא לגרום שתהיה ארוכה עם אנשים שלא אדבר איתם יותר

מורוש98

New member
למה לא למחוק וזהו?

(סתם מנסה להבין מה ההיגיון מאחורי זה, כי רואה אצל המון אנשים רשימת אנשי קשר של 800 איש ומעלה כשרק 200 בשימוש אם לא פחות...)

BobboVilla

New member
כי את אף פעם לא יודעת מתי תצטרכי טלפון של מישהו

עולה לך כסף לשמור את אנשי הקשר האלה? ממילא רוב האנשים מחפשים את אנשי הקשר להתקשר/לסמס/לוואטספפ ולא גוללים את כל רשימת אנשי הקשר, אז רשימה קצרה יותר לא חוסכת לך יותר מדי.

מורוש98

New member
שונאת אגרנות. גם בבית...

אם לא השתמשתי באיש קשר שנתיים, כנראה לא אשתמש...ואפשר לחשוב כמה קשה להשיג מספר טלפון של מישהו.
אתם הגברים אגרנים. כמה דברים זרקתי בבית... למרות שבעלי אמר לא..והנה הוא לא שם לב ולא מחפש

אבי לב50

New member
אני מסכים עם בובו.

רק לפני כמה ימים קבלתי שיחה מאדם שהייתי איתו בקשר לפני כמה שנים ומזמן מזמן לא דיברנו, ופתאום הוא החליט להתקשר והשיחה היתה מזוהה והאמת ששמחתי מאוד לראות מי המתקשר וגם עניתי לו בשמחה.

מורוש98

New member
לא היית עונה אם זה היה לא מזוהה ?

ובכל מקרה, אין פה נכון או לא נכון...כל אחד וההרגלים שלו..מבחינתי זה סוג של ג'אנק וזה מפריע לי

אבי לב50

New member
אני עונה לכל שיחה, גם ללא מזוהה וגם לחסויה.

אבל לא הייתי עונה בשמחה כפי שעניתי כשהשיחה היתה מזוהה וזיהיתי מי המתקשר.
וחוץ מזה מה מפריע לי שיש לי באנשי הקשר 900 אנשים? פעם בימים שהרשימה היתה מצומצמת בגלל זכרון מועט זאת אולי היתה בעייה.

אבל כיום??? מה הבעייה לשמור אנשי קשר?
ובניגוד לכאלה שמתלוננים על כפילויות ושילושים של אנשי הקשר, אצלי מסומן להציג את כל אנשי הקשר, ויש כאלה שמופיעים אפילו 4 ו-5 פעמים רצוף.
למה שזה יפריע לי?

הרי זה מיועד בעיקר לזיהוי שיחות נכנסות, וכשאני מתקשר למישהו, הרי שב-90%+ זה מישהו מהמועדפים, ואם אני צריך לחפש איש קשר, אז מה אכפת לי שיופיע 7 פעמים?

מורוש98

New member
כאמור..אין פה נכון או לא..

לך זה לא מפריע. לי מאוד. יש אנשים שאני מתקשרת אליהם פעם בחודש, חודשיים (המורה למשל). אני לא אשים אותה במועדפים ולחפש בין 600 אנשי קשר זה מעצבן אותי. ..

אבי לב50

New member
למה לחפש בין 600 אנשי קשר?

את באה להגיד לי שאת גוללת את הרשימה???

מקלידים את האות הראשונה בשם, אולי גם את האות השניה, מקסימום את השלישית והשם מופיע, לא ככה?

אבי לב50

New member
והוא עובר אחד אחד?

או שהוא כותב "משה ג" וזה מקפיץ את משה גבאי (כמובן שם מקרי בהחלט) ואם יכתוב "מוח" זה יקפיץ את כל המוחמדים.
&nbsp
אבל אם את מתעקשת שזאת עבודה קשה, מה לעשות? אני לא מהעצלנים.

uzi2

Active member
בעקרון זה נכון, אבל במקרה של מידע ממוחשב אין בעיה

אצלי בבית סילקתי אני משתדל שתהיה לי כמה שפחות ניירת. במחשב, חשוב לי שהמידע יהיה מתוייג בצורה אפקטיבית. הנפח של המידע לא משמעותי, על דיסקים קשיחים מודרניים, ואפשר לאגור על החיים ועדיין זה לא יפריע.
אנשי קשר ישנים מגובים אצלי בקובץ אקסל. אבל נמחקים מהמכשיר הסלולארי.

T o m c o

Member
מנהל
אצלי בטלפון יש למעלה מ-2000 אנשי קשר, אני יכול להגיד לך
בכנות שאני כמעט ולא משתמש בספר הטלפונים בנייד, לרוב אני מקליד את המספר במלואו והם שמורים לשם פורמליות בלבד.
&nbsp

מורוש98

New member
רק לאחרונה התחלתי לזכור מספרים בע"פ, בעל כורחי

המסך של הטלפון הביתי נהרס (איזה אושר זה ילדים בבית!) אז אני צריכה לחייג

shoosh2607

Member
מנהל
גם אני לא מוחקת

זה לא מבקש אוכל

ואני מאד לא אגרנית - אני מאלה שזורקים.
אבל פה? לכי תדעי מתי אני אצטרך מישהו.
יש לי "דנה חברה של שיר". לא רק שאני לא יודעת מי זו דנה, אני לא זוכרת מי זו שיר....

BobboVilla

New member
אתמול במקרה עברתי על רשימת אנשי הקשר בוואטסאפ

וראיתי "אור", עם תמונה של שני ילדים. עכשיו לא רק שאני לא יודע מי זה, אני אפילו לא בטוח האם אור זה גבר או אישה
.
&nbsp
ואני כן מנפה מפעם לפעם, כל מיני אנשים שאני יודע בוודאות שאני לא אתקשר אליהם, או כל מיני אנשים שאני יודע בוודאות שזה כבר לא המספר שלהם. למשל יש לי שני מספרים של מישהו ששירת איתי בעבר. באחד יש תמונה של זוג מבוגר, שבמקרה הטוב אלו ההורים שלו (ואז זה קו של אחד מהם שהוא השתמש באופן זמני), ובשני יש הודעת סטטוס בערבית
. עכשיו, אני לא טוען לשנייה שזה בעייתי לכתוב בערבית (או כל שפה שהיא), אבל מכיוון שאני לא שירתתי בגדוד הסיור הבדואי, לא הגיוני שלמספר של מישהו ששירת איתי תהיה הודעה בערבית
.

shoosh2607

Member
מנהל
כאלה יש לי מלא

עם תמונות של ילדים שאין לי מושג מי הם....
זה משהו שאף לא היה ברור לי - או שתשים תמונה של עצמך או שאל תשים תמונה (גם בפייסבוק זה קורה)

מורוש98

New member
לא הבנתי. ברשימת אנשי הקשר שלי

אלו שיש להם תמונה זו תמונה שאני הגדרתי להם..

למעלה